Jump to content
Dogomania

"stream dla psiaków" akcja bez zbierania pieniędzy! SĄ PIERWSZE EFEKTY!


Nuta le Bób

Recommended Posts

  • Replies 621
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='danyww']W wolnej chwili :oops: wpadnijcie tutaj i obejrzyjcie. :mad:
To w ramach rewanżu za to, że ta osoba zrobiła cały "mój" bazarek :cool3:[/QUOTE]

No tutaj wpadnijcie :
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/233054-Mega-bazar-na-boksery!-KT-wysyłka-gratis-do-14-10!-Zapraszam[/URL]!!!

Wybaczcie mi moją sklerozę bo w poprzednim poście nie wkleiłam linka.:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BORYSboxer']Zapewne ktoś życzliwy Cię zgłosił.....[/QUOTE]

[quote name=':: FiGa ::']Gdyby mieli dawac upomnienia kazdemu kto spamowal po profilach to zbanowaliby caly dzial PwP, lacznie ze mna :evil_lol:
Ale widzisz Pamcia, padlo na Ciebie ;)[/QUOTE]

Tak, ktoś mnie zgłosił bo miał napisane, że sobie nie życzy reklam. Zawsze starałam się omijać takie profile, ale gdzieś musiałam nie zauważyć... Tylko w ogóle dostałam taką wiadomość że czuję się jak przestępca ;P
No coż, podejde do tego tak, że jestem po prostu "chosen" ;P

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Litterka']Wow! Widzę, że stream się rozwija! Może, jeśli się okaże, że mam jakiś zapas transferu, wpadnę za parę dni pooglądać i poczatować. A może mi ktoś powiedzieć, o co właściwie chodzi i skąd się wzięły pieniądze?[/QUOTE]

Mówiąc po naszemu,chyba inny streamer dał punkty a to się przelicza na pieniądze....no w każdym razie jakoś tak:oops:

Link to comment
Share on other sites

Tzn. Malwina i Krzysiek grali w Diablo. Inny gracz przekazał im ileś tam jakiegoś złota, które się przelicza na pieniądze i tak się uzbierało. Czekamy do końca miesiąca, bo przy wydaniu nowego patcha wzrośnie wartość złota. Wtedy to co uzyskali, spieniężą i przekażą jakiemuś psiakowi z dogo.
Chyba tak. :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kajzera']:)
Wczoraj było ogólnie tak pozytywnie :)
Liczba widzów podchodziła prawie pod 40.
Najlepiej było jak grała Malwina :D Wpadali zakochani adoratorzy ze świata :evil_lol:

Nie doczekam dzisiejszego streama. To już moja wieczorna rozrywka ;)[/QUOTE]

Przez dłuższy czas było nawet 48! Ci adoratorzy mnie rozwalili :D Teraz trzeba Krzyśkiem przyciągnąć jakieś "horny" kobitki ^^
My też się nie możemy doczekać hihihi :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...