Jump to content
Dogomania

"stream dla psiaków" akcja bez zbierania pieniędzy! SĄ PIERWSZE EFEKTY!


Nuta le Bób

Recommended Posts

  • Replies 621
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Witajcie dziewczyny! :kiss_2::kiss_2:
Wiem, że nie wypada ale zajrzyjcie na bazarek dla Majeczki. :oops::mad: Może coś wybierzeciedla siebie. :cool3:
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/232895-Ciucholandia-dla-Plusi-i-Majki-mix-sznaucerek-wyrwanych-z-koszmaru-)-OTWARTE[/URL]!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='danyww']Witajcie dziewczyny! :kiss_2::kiss_2:
Wiem, że nie wypada ale zajrzyjcie na bazarek dla Majeczki. :oops::mad: Może coś wybierzeciedla siebie. :cool3:
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/232895-Ciucholandia-dla-Plusi-i-Majki-mix-sznaucerek-wyrwanych-z-koszmaru-)-OTWARTE[/URL]!!![/QUOTE]


No dziewczyny!-Albo kupujemy albo podrzucamy :D

Link to comment
Share on other sites

Wasza akcja jest dość szeroko reklamowana, ale nie spodziewałam się, że aż tak :evil_lol:. Dzisiaj zostałam zachęcona do przyłączenia się jak czekałam w kolejce do dziekanatu (pozdrawiam koleżankę!). Po czymś takim nie mogę odmówić. Tak więc na razie zapisuję. Przyłączę się pod koniec tygodnia jak mi podłączą normalny internet. Blueconnect jest na to za cienki.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Macia']Wasza akcja jest dość szeroko reklamowana, ale nie spodziewałam się, że aż tak :evil_lol:. Dzisiaj zostałam zachęcona do przyłączenia się jak czekałam w kolejce do dziekanatu (pozdrawiam koleżankę!). Po czymś takim nie mogę odmówić. Tak więc na razie zapisuję. Przyłączę się pod koniec tygodnia jak mi podłączą normalny internet. Blueconnect jest na to za cienki.[/QUOTE]
No prosze, jak sie rozchodzi :D zapraszamy bo warto! ;))

Link to comment
Share on other sites

Witajcie!


Jesteśmy zmuszeni do przedłużenia naszej przerwy technicznej. Doba niestety okazała się za krótka aby zrobić wszystko co mieliśmy w planach. Wrócimy do Was jutro – standardowo o godzinie 21:00.
Przez ostatnie 24 godziny pracowaliśmy prawie non stop. Jak zauważyliście - zrobiliśmy wczoraj logo. Dopracowujemy też nowy layout kanału na twitch tak, żeby każdy kto do nas wejdzie mógł bezpośrednio dowiedzieć się o naszej akcji. Dzisiaj wieczorem będzie gotowy. Po licznych testach usprawniliśmy też jakość streama. Dzięki sugestii jednego z widzów używamy teraz zupełnie innego oprogramowania. Sprawdza się wyśmienicie.


Jedną z najistotniejszych zmian jest dźwięk. Ostatnimi czasy występowało zabawne zapętlanie się dźwięku. Powstał dzięki temu komiczny filmik pod tytułem 'co się stało?'. Oficjalnie żegnamy się z tym problemem. Okazało się, że producent sterowników do naszej karty dźwiękowej dał ciała. Zainstalowaliśmy sterowniki napisane przez sfrustrowanego klienta - programistę. Dźwięk działa teraz idealnie w każdej grze i nie będzie to więcej sprawiać kłopotów. Znalezienie rozwiązania zajęło mi jednak mnóstwo czasu i energii. Próbowaliśmy też dzisiaj kupić kabel mini jack - mini jack. Niestety po 2 godzinach poszukiwań wróciliśmy do domu z pustymi rękami. Jesteśmy zmuszeni jeździć jutro i szukać dalej.


Obiecany filmik powstaje. Niestety z uwagi na to, że tak dużo uwagi musieliśmy poświęcić na sprawy techniczne – nie udało nam się go dziś dokończyć. Prosimy o wyrozumiałość – jest to dla nas coś zupełnie nowego i wciąż się uczymy. Damy z siebie wszystko tak, aby jutro wieczorem można było go pokazać po raz pierwszy.
Ostatnie dwa tygodnie były dla nas niezapomniane. Dziesiątki godzin spędzone z Wami na rozmowach na wszelkie tematy bardzo nas zmotywowały do dalszego działania. Wiemy jednakże, że należy zmienić strategię abyśmy mogli wszyscy odnieść sukces. Dlatego też każdą swoją wolną chwilę spędzamy na wymyślaniu nowych pomysłów, usprawnień i sposobów działania. Plan dotyczący ulotek powstał w naszych głowach jeszcze wczoraj. Postanowiliśmy je drukować i roznosić po okolicy, wrzucając do skrzynek, umieszczając na przystankach i wręczając sympatycznym ludziom na gdańskiej starówce :) Ulotki trafią również do niektórych gdańskich szkół. Chcemy też odwiedzić kilku wetów - być może uda się umieścić to na tablicach informacyjnych w gabinetach.

To wszystko nie będzie łatwe biorąc pod uwagę to jak mało czasu mamy na co dzień. Obiecujemy jednak dać z siebie 120%. Mamy nadzieje, że całe zaangażowanie i praca z naszej strony rozwieje wątpliwości osób, które na dogomanii uznały nas za oszustów.

Uruchamiamy wszystkie nasze kontakty i znajomości. Wspominałem już o tym podczas jednej z audycji – teraz cały proces jest w trakcie materializacji. Mnóstwo ludzi zdecydowało się zaangażować. Ściągają one jednocześnie kolejne osoby. Możecie być dobrej myśli – niebawem będzie nas znacznie więcej. 400 osób to naprawdę niewiele – wspólnie jesteśmy w stanie to osiągnąć. Jestem przekonany, że gdy widoczne będą rezultaty – łatwiej będzie przyciągnąć i zainteresować kolejne osoby. Przykre jest jednak to, że tak ciężko o te zainteresowanie w chwili kiedy najbardziej go potrzebujemy. Malwina spędziła dziesiątki godzin na wysyłaniu wiadomości i zaproszeń. Efekt niestety znamy wszyscy. Dlatego też konieczna była zmiana strategii o czym wspomniałem powyżej. Nie mamy w zwyczaju poddawać się bez walki.

Przywiązaliśmy się do Was i do naszych codziennych spotkań. Dziękujemy serdecznie za Wasze wsparcie, zaufanie i miłe słowa. Prosimy Was tylko o odrobinę cierpliwości. Tak jak obiecałem – damy z siebie absolutnie wszystko.Dzięki wam ciągle powstają nowe pomysły, które następnie realizujemy.W taki właśnie sposób zrobiliśmy stronę internetową całej akcji. To przede wszystkim wasza zasługa. Pozdrawiamy serdecznie całą naszą streamową rodzinkę – do zobaczenia jutro wieczorem.

PS. W ciągu następnych kilku dni możecie się spodziewać kolejnego gościa który będzie z nami streamował. Nuta jest jeszcze odrobinę nieśmiała – nasz nowy gość natomiast ma ogromne ‘parcie na szkło’. Więcej szczegółów podamy jutro live.

Edited by Nuta le Bób
Link to comment
Share on other sites

Szkoda, jak zawsze kiedy się nie "widzimy", ale chyba wszyscy sobie wyobrażają, jak ciężko pracujecie. Poczekamy ile będzie trzeba ;) A z tymi ulotkami to myślę super pomysł - jak macie jakiś wzór to też może gdzieś porozrzucam.
Na prawde podziwiam Was za to ile pracy i zaangażowania w to wkładacie, nie każdego byłoby na to stać :**

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pamela555']Szkoda, jak zawsze kiedy się nie "widzimy", ale chyba wszyscy sobie wyobrażają, jak ciężko pracujecie. Poczekamy ile będzie trzeba ;) A z tymi ulotkami to myślę super pomysł - jak macie jakiś wzór to też może gdzieś porozrzucam.
Na prawde podziwiam Was za to ile pracy i zaangażowania w to wkładacie, nie każdego byłoby na to stać :**[/QUOTE]

Też mogłabym wydrukować i trochę rozdać u nas na Politechnice bo tam chodzę na niemiecki. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...