Jump to content
Dogomania

"stream dla psiaków" akcja bez zbierania pieniędzy! SĄ PIERWSZE EFEKTY!


Nuta le Bób

Recommended Posts

  • Replies 621
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='danyww']No, wiedziałam, że ta pałka:mad:
pomoże. :evil_lol:[/QUOTE]

Haha, pałka jest hitem !!! :D

[quote name='_gos_']proszę doliczyć mojego TŻ - on pracuje po nocy i włączył się wczoraj;-)[/QUOTE]

Czyli mam zaznaczyć Ciebie, czy Ty + TZ na dwoch kompach :D?

Właśnie, jak ktoś ma kogoś spoza dogo, kto tez kanal oglada to niech pisze, dopisze do nicku :)

Link to comment
Share on other sites

Ja wczoraj też byłam, od północy do nie wiem której - aż mój laptop spać nie poszedł. Nick mam EmisiaP, niestety nie da się u mnie oglądać jak gracie, bo strasznie się tnie :( Widziałam tylko fragment z jakimiś zombiakami - pielęgniarkami :P

Podrzuciłam pomysł przyjaciółce prężnie działającej w (pół)światku wegan ;) obiecała rozesłać zwierzolubnym, więc może się trochę oglądalność zwiększy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Emiś']Ja wczoraj też byłam, od północy do nie wiem której - aż mój laptop spać nie poszedł. Nick mam EmisiaP, niestety nie da się u mnie oglądać jak gracie, bo strasznie się tnie :( Widziałam tylko fragment z jakimiś zombiakami - pielęgniarkami :P

Podrzuciłam pomysł przyjaciółce prężnie działającej w (pół)światku wegan ;) obiecała rozesłać zwierzolubnym, więc może się trochę oglądalność zwiększy.[/QUOTE]

Okej, już zaznaczam :)
Oglądać nie trzeba, byleby śmigał kanał :)
Miejmy nadzieje, ze uda jej sie naklonic jeszcze kogos :)!

[quote name='kajzera']unofficialmanager, to moja przyjaciółka ;) (nie ma konta na dogo)
Dość aktywna, jak było widać wczoraj.[/QUOTE]

No właśnie się zastanawiałam kto to jest hehe :)
Bardzo aktywna, nawet się wczoraj żegnała aż 5 razy :cool3:

Zobaczcie jak teraz lista wygląda :evil_lol::mad:

Link to comment
Share on other sites

Zrobiłam jeszcze jeden prosty szybki banerek (choć długo zajęło mi doprowadzenie do tego, żeby tekst był widoczny)
Mały dla tych, którzy już mają co nieco w sygnaturze :)

[IMG]http://desmond.imageshack.us/Himg684/scaled.php?server=684&filename=banerkn.jpg&res=crop[/IMG]

Jak komuś się podoba (taki tajemniczy ;p) to niech sobie sam podlinkuje

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kajzera']Zrobiłam jeszcze jeden prosty szybki banerek (choć długo zajęło mi doprowadzenie do tego, żeby tekst był widoczny)
Mały dla tych, którzy już mają co nieco w sygnaturze :)

[IMG]http://desmond.imageshack.us/Himg684/scaled.php?server=684&filename=banerkn.jpg&res=crop[/IMG]

Jak komuś się podoba (taki tajemniczy ;p) to niech sobie sam podlinkuje[/QUOTE]

Ooo fajny, taki zachęcający do kliknięcia :D
Dodam sobie drugi, a co mi tam :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/231626-stream-dla-psiaków-Pomysł-na-akcję-BEZ-ZBIERANIA-PIENIĘDZY!"][IMG]http://desmond.imageshack.us/Himg684/scaled.php?server=684&filename=banerkn.jpg&res=crop[/IMG][/URL]


Podlinkowałam :)

odpowiedz z cytatem-> i zaznaczyc i skopiowac;) i wkleic wiadomo gdzie;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='milka10']Ja też sie zapisuję :) Nick ma tigerro06 :) ale tylko włączam i dałam śledzenie, bo nie interesują mnie gierki, ale jak szczytny cel, to czemu nie włączyć w drugiej karcie ;)[/QUOTE]

O, widzę, że jesteś :)
To dopisuję Cię do listy oglądajacych :)
milka10 juz od wtorku oglada :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Litterka']Dzięki.

Zarejestrowałam się, mam włączony czat, ale nie widzę siebie na liście viewers. I nie widzę, żeby ktoś coś pisał na czacie.[/QUOTE]
Zmień przeglądarkę np na Chrome,ja na mozilli też nie widziałam chatu....
A swoją drogą proszę mnie dopisać do listy,mam nick Silence30.....:cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='majku33krakow']czyli zarejestrować i zalogować się TRZEBA?(pozniej się zarejestruje),a można coś innego robic na komputerze czy tylko was musze całą noc oglądać?[/QUOTE]

Jeśli chcesz pisać na czacie - wymagana jest rejestracja i zalogowanie.
Jeśli chcesz po prostu oglądać, czy zostawić to po prostu włączone w zakładce i wyciszone, nie musisz się rejestrować. Wystarczy, że zostawisz włączone :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...