Jump to content
Dogomania

najlepsza karma


Ulita

Recommended Posts

ja ze swoim psem niejadkiem przeszłam przez suche karmy, gotowane aż w końcu przeszliśmy na barf . i tak juz barfujemy 1.5 roku:))

z karm suchych polecam niezawodną nutrę gold breeders bag oraz markus muhle:)

rodzice natomiast karmią swojego sznaucera miniaturkę TOTWem i są bardzo zadowoleni

Link to comment
Share on other sites

Moje też zaczynały przygodę z suchą karmą na Brit Junior Large, ale potem jakoś zaczęły mi niknąć w oczach i stwierdziłam, że jednak musi być mięcho... a że ja leniwa jestem z natury to Barf a nie jakieś cudowanie-gotowanie-duszenie... O dziwo, kwotowo, przy dwóch psach wychodzi mi podobnie jak sucha karma, tylko musiałam dodatkową lodówę skombinować:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pauli_lodz']jak masz aż trzecvh wetów to chyba nie do końca spoko :P ;)[/QUOTE]
jeden od psów teściowej poza miastem moim, pozostali 2 małżenstwo i to ci moi. :) LOOOOl.
nie no lepszy royal przecież komercja reklamowana niż marka który ma podobny sklad tylko nie wyskakuje z każdej szafy lodówki tv sklepu bla bla bla ;p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mshume']Ja karmi psiaki CANIDAE ( ten sam producent co TOTW) i jestem bardzo zadowolona.[/QUOTE]

tylko kupić już nie można prawie a termin dostawy nieznany i niepewny :P jedyny dystrybutor na kraj to trochę niepewność w karmieniu niestety :( a TOTW jest na moje oko, tzn. na oko po sierści psa ;) lepsiejszy od canidae ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pauli_lodz']tylko kupić już nie można prawie a termin dostawy nieznany i niepewny :P jedyny dystrybutor na kraj to trochę niepewność w karmieniu niestety :( a TOTW jest na moje oko, tzn. na oko po sierści psa ;) lepsiejszy od canidae ;)[/QUOTE]

Ja zamawiam od pół roku. bez problemu.Karma polecona przez najlepszą hodowlę maltanów z USA.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mshume']Ja zamawiam od pół roku. bez problemu.Karma polecona przez najlepszą hodowlę maltanów z USA.[/QUOTE]

ja skarmiłam chyba trzy worki 6,8 kilo i kuniec z musu wróciłam do TOTW'a i chyba nie żałuję. może o różnych rodzajach mówimy :) ja karmiłam wrażliwca bezzbożówką rybną, tej już w ogóle nie ma na świeciekarm :( pewnie jak nadejdzie dostawa to jeszcze kupię, ale póki co ne ma :(

a co do wielkości kulek - w canidae pure sea kulki są maleńkie, jak dla kota albo małego psa ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...