Jump to content
Dogomania

"JAK W KAGAŃCU " - Śliczna FIZIA nie otwiera pyszczka . Pomoc finansowa potrzebna !


togaa

Recommended Posts

Brzusio okrągły, bo ciągle ją karmię. Musi jeszcze troszkę przybrać na wadze i wzmocnić mięśnie. Nie rośnie jakoś niepokojąco. Za tydzień będzie USG już bardziej wiarygodne. Sunia jest u mnie miesiąc. Jeśli byłaby w ciąży, byłaby za tydzień w piątym tygodniu, albo jeszcze później.

Edited by tamb
Link to comment
Share on other sites

[quote name='tamb']Fizia oblizała się pierwszy raz z językiem na wierzchu, jest poprawa. Wczoraj pierwszy raz dostała karmę w proszku (którą dostałam od togaa) i smakowała. Jak się skończy rozpakuję tą drugą, drobne granulki.[/QUOTE]

Jejku - dobre wieści - [B]tamb[/B] - jesteś kochana, że opiekujesz się Fizią :)

Link to comment
Share on other sites

Przelałam na konto stowarzyszenia - podane w 1 poście cały dochód z bazarku 363,10zł [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/232066-KONIEC-ROZLICZAM!Misz-masz-ciuszki-damskie-i-dziecięce-i-dla-piesków-do17-09godz22-00"]- http://www.dogomania.pl/forum/threads/232066-KONIEC-ROZLICZAM!Misz-masz-ciuszki-damskie-i-dziecięce-i-dla-piesków-do17-09godz22-00[/URL] pomimo iż bazarek robiony był na dwie sunie. Niestety Zorka tego nie doczekała._Aga_ opiekunka Zorki zgodziła się na przekazanie części Zorki na Fizie.
Jak pieniążki dojdą proszę o potwierdzenie na bazarku.

Edited by b-b
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Poker']b-b, ale to potężny zastrzyk finansowy.bomba !![/QUOTE]
Podziękować tylko kupującym :)
To i tak kropla w potrzebach ale postaram się za jakiś czas coś znowu dla niej zrobić. Teraz mam jeszcze "zobowiązania " :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='b-b']Przelałam na konto stowarzyszenia - podane w 1 poście cały dochód z bazarku 363,10zł [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/232066-KONIEC-ROZLICZAM!Misz-masz-ciuszki-damskie-i-dziecięce-i-dla-piesków-do17-09godz22-00"]- http://www.dogomania.pl/forum/threads/232066-KONIEC-ROZLICZAM!Misz-masz-ciuszki-damskie-i-dziecięce-i-dla-piesków-do17-09godz22-00[/URL] pomimo iż bazarek robiony był na dwie sunie. Niestety Zorka tego nie doczekała._Aga_ opiekunka Zorki zgodziła się na przekazanie części Zorki na Fizie.
Jak pieniążki dojdą proszę o potwierdzenie na bazarku.[/QUOTE]

Potwierdziłam i bardzo, bardzo dziękujemy . Konto [B]Fizi [/B]bogatsze o [B]364,00 [/B]zł

Ta smakowita kaszka to prezent od [B]baster i lusi[/B] . Do zalewania wodą. Super, że się sprawdził i małej smakuje.

Link to comment
Share on other sites

Tak i nie mamy dobrych wieści. Rozwieralność szczęki zmniejszyła się o 3 milimetry (jest chyba 18 mm, nie chciałabym przekręcić). Togaa ma wypis z lecznicy i dokładniej napisze. Fizia w ciąży nie jest, waży już 9,60 kg. Więcej przytyć nie powinna bo jest w sam raz. Kolejna wizyta pod koniec listopada.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tamb']Tak i nie mamy dobrych wieści. Rozwieralność szczęki zmniejszyła się o 3 milimetry (jest chyba 18 mm, nie chciałabym przekręcić). Togaa ma wypis z lecznicy i dokładniej napisze. Fizia w ciąży nie jest, waży już 9,60 kg. Więcej przytyć nie powinna bo jest w sam raz. Kolejna wizyta pod koniec listopada.[/QUOTE]

:( nie na takie wieści czekaliśmy :(
walcz maleńka ...

Link to comment
Share on other sites

Wróciłyśmy z [B]tamb[/B] ledwo żywe, bo ze mnie d. wołowa nie kierowca ( po zmroku ).

Nie mamy dobrych wieści. Jest regres w stosunku do tego co było ostatnim razem ( rozwieralność pysia ).
Być może poprawę przyniosłaby specjalistyczna rehabilitacja , ale trzeba by[B] Fizi [/B]na początek choćby na tydzień zapewnić DT w Krakowie .
Jeśli byłyby postępy, to isć dalej tą drogą...

[B]tamb[/B], jeśli coś przekręciłam to popraw kochana...

Za to[B] Fizia[/B] swoim wyglądem i zachowaniem absolutnie nie sprawia wrażenia psa z jakąkolwiek dysfunkcją.
Nabrała ciałka , futerko prześliczne, charakter...miodzio ! Cudo nie pies !

Link to comment
Share on other sites

[quote name='togaa']Wróciłyśmy z [B]tamb[/B] ledwo żywe, bo ze mnie d. wołowa nie kierowca ( po zmroku ).

Nie mamy dobrych wieści. Jest regres w stosunku do tego co było ostatnim razem ( rozwieralność pysia ).
Być może poprawę przyniosłaby specjalistyczna rehabilitacja , ale trzeba by[B] Fizi [/B]na początek choćby na tydzień zapewnić DT w Krakowie .
Jeśli byłyby postępy, to isć dalej tą drogą...

[B]tamb[/B], jeśli coś przekręciłam to popraw kochana...

Za to[B] Fizia[/B] swoim wyglądem i zachowaniem absolutnie nie sprawia wrażenia psa z jakąkolwiek dysfunkcją.
Nabrała ciałka , futerko prześliczne, charakter...miodzio ! Cudo nie pies ![/QUOTE]


Kurcze , a Fizia ma wydarzenie na fb bo już się pogubiłam , może by tam szukać DT w Krakowie .

Link to comment
Share on other sites

Fizia bardzo się do mnie przywiązała, przytula się, śpi w łóżku. DT byłby potrzebny na 7 dni ale u kogoś absolutnie zaufanego, najlepiej znajomego. Jeśli byłaby poprawa, musiałaby być na dwa domy, zabiegi w Krakowie, przerwa w zabiegach u mnie. Albo idealny dom stały w Krakowie. Sama już nie wiem.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...