Jump to content
Dogomania

"JAK W KAGAŃCU " - Śliczna FIZIA nie otwiera pyszczka . Pomoc finansowa potrzebna !


togaa

Recommended Posts

Czy to na to konto należy wysłać pieniążki dla Fizi z mojego bazarku ?

[B][I][B][SIZE=2][COLOR=darkred]Stowarzyszenie humanitarno-ekologiczne Dla Braci Mniejszych[/COLOR][/SIZE][/B][/I]
[B][I][SIZE=2][COLOR=#8b0000]34-300 Żywiec[/COLOR][/SIZE][/I]
[B][I][SIZE=2][COLOR=#8b0000]ul.Folwark 8[/COLOR][/SIZE][/I]
[COLOR=darkred][FONT=Times New Roman][SIZE=3][I][B]46 1140 2017 0000 4202 1012 0220[/B][/I][/SIZE][/FONT][/COLOR]
[COLOR=darkred][B][FONT=Times New Roman][I]tytułem : Pomoc dla Fizi[/I][/FONT][/B][/COLOR][/B][/B][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ewa Gałązka']Czy to na to konto należy wysłać pieniążki dla Fizi z mojego bazarku ?

[B][I][B][SIZE=2][COLOR=darkred]Stowarzyszenie humanitarno-ekologiczne Dla Braci Mniejszych[/COLOR][/SIZE][/B][/I]
[B][I][SIZE=2][COLOR=#8b0000]34-300 Żywiec[/COLOR][/SIZE][/I]
[B][I][SIZE=2][COLOR=#8b0000]ul.Folwark 8[/COLOR][/SIZE][/I]
[COLOR=darkred][FONT=Times New Roman][SIZE=3][I][B]46 1140 2017 0000 4202 1012 0220[/B][/I][/SIZE][/FONT][/COLOR]
[COLOR=darkred][B][FONT=Times New Roman][I]tytułem : Pomoc dla Fizi[/I][/FONT][/B][/COLOR][/B][/B][/QUOTE]tak, na to :)
[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Poker']Tuczcie ją , tuczcie.Bo a nuż będzie miała operację, to musi mieć z czego schudnąć.[/QUOTE]

No właśnie, przecież na pewno nie będzie mogła jakiś czas jeść ?

Trochę sie martwimy , bo nie wiemy czy jest szczepiona? Żeby czegoś nie podłapała w Lecznicy.
Lekarz nie pozwolił szczepić z powodu sterydu jaki jej został podany. Podobno osłabia on działanie szczepionki.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='baster i lusi']zamówiłam dla suni taką kaszkę dla szczeniąt.paczkę przywiezie kurier.
[URL]http://www.vollmers.pl/oferta/more/63.html[/URL]
i takie płatki do zalewania wodą.
[URL]http://www.vollmers.pl/oferta/more/62.html[/URL][/QUOTE]

Paczuszkę wczoraj odebrałam z Żywca, ale nie zaglądałam. Przez opakowanie widzę drobniutkie kuleczki (kaszkę) .Tej właśnie wielkości jest RC który Fizia podjada. Po południu podrzucę Fiziuli i zobaczymy czy smakuje ?

Bardzo dziękujemy w imieniu malutkiej:lol:

Link to comment
Share on other sites

Mam wiadomość telefoniczną z Krakowa.
Ponieważ nie ja rozmawiałam z Lekarzem, mogę przekręcić co usłyszałam...
[B]
[B]S[/B][/B]ą wyniki biopsji[B]. Fizia[/B] ma zaniki mięśni na tle immunologicznym. Pomóc może naciąganie mięśni (w znieczuleniu ) rozłożone na kilka cotygodniowych zabiegów i rehabilitacja .
Bez tego, proces zaniku będzie postępował.
Pierwszy zabieg w najbliższy poniedziałek w Krakowie o 12,00 stej.

Link to comment
Share on other sites

Szkoda ,Że takie rozpoznanie. Ale przynajmniej wiadomo co robić dalej.Ile 1.zabieg kosztuje i ile kasy ma panienka?
A może poszukać DT w Krakowie? Dowożenie jej co tydzień to wielkie koszty finansowe i czasowe.
A co ze stawami skroniowo-żuchwowymi? są w porządku ?

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]A co ze stawami skroniowo-żuchwowymi? są w porządku ? [/QUOTE]

Tu w B-B wet. mówił że jeden staw jest bardzo zniszczony a drugi ciut lepszy.
W Krakowie ,z emocji już nie pamiętam co wet. mówił na ten temat . A mówił na pewno.

W poniedziałek wszystkiego dokładnie się dowiemy, (o finansach też), ale zdaje się że droga do jako takiej sprawności będzie długa..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='togaa']Mam wiadomość telefoniczną z Krakowa.
Ponieważ nie ja rozmawiałam z Lekarzem, mogę przekręcić co usłyszałam...
[B]
[B]S[/B][/B]ą wyniki biopsji[B]. Fizia[/B] ma zaniki mięśni na tle immunologicznym. Pomóc może naciąganie mięśni (w znieczuleniu ) rozłożone na kilka cotygodniowych zabiegów i rehabilitacja .
Bez tego, proces zaniku będzie postępował.
Pierwszy zabieg w najbliższy poniedziałek w Krakowie o 12,00 stej.[/QUOTE]

A z zabiegiem jest szansa na zatrzymanie choroby, czy trzeba będzie co jakiś czas powtarzać ?
Najważniejsze że już wiadomo co to i że jest jakiś pomysł jak z tym walczyć .
Trzymam kciuki z sił całych .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...