Jump to content
Dogomania

"JAK W KAGAŃCU " - Śliczna FIZIA nie otwiera pyszczka . Pomoc finansowa potrzebna !


togaa

Recommended Posts

Ogromnie wszystkim dziękujemy za pomoc.
Wprawdzie juz dzisiaj padam, ale wkleję jeszcze w 1-szy post wszystkie wpłaty....
Niestety, nie znamy kosztów zabiegu. Bardzo nas to stresuje...
Odwiedziłam dzisiaj pannicę w DT. Jest zabawna i wesolutka. Funkcjonuje jak normalny pies.Chodzi za swoją Tymczasową Pańcią krok w krok...Wielki z Niej przytulak...

[B]baster i lusi[/B], bardzo dziękujemy za jedzonko dla małej. Nie miałam pojęcia że istnieją płatki dla psiaków. Na jaki adres przyjdzie przesyłka?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='baster i lusi']zamówiłam dla suni taką kaszkę dla szczeniąt.paczkę przywiezie kurier.
[URL]http://www.vollmers.pl/oferta/more/63.html[/URL]
i takie płatki do zalewania wodą.
[URL]http://www.vollmers.pl/oferta/more/62.html[/URL][/QUOTE]

[quote name='togaa']Ogromnie wszystkim dziękujemy za pomoc.
Wprawdzie juz dzisiaj padam, ale wkleję jeszcze w 1-szy post wszystkie wpłaty....
Niestety, nie znamy kosztów zabiegu. Bardzo nas to stresuje...
Odwiedziłam dzisiaj pannicę w DT. Jest zabawna i wesolutka. Funkcjonuje jak normalny pies.Chodzi za swoją Tymczasową Pańcią krok w krok...Wielki z Niej przytulak...

[B]baster i lusi[/B], bardzo dziękujemy za jedzonko dla małej. Nie miałam pojęcia że istnieją płatki dla psiaków. Na jaki adres przyjdzie przesyłka?[/QUOTE]
Adres zmieniony i paczka wyjdzie w poniedziałek.

Link to comment
Share on other sites

Ano padnięte jesteśmy totalnie;

Cytuję z opisu wywiadu;

[I]"bardzo ograniczona ruchomość szczęk.Rozwieralność 15-16 mm.
Obustronny zanik mięśni skroniowych i zapadnięte gałki oczne.
Wyniki badania krwi i obraz radiologiczny nie wyjaśniają przyczyny problemu.."
[/I]
Pan dr. nie wie czy nieruchomość stawów żuchwowo-skroniowych jest spowodowana chorobą mięśnia skroniowego, czy też to uszkodzone stawy spowodowały zanik tego mięśnia.
Żeby to wyjaśnić, został pobrany wycinek mięśnia do badań histopat. który pojedzie do Niemiec, a do stawów wprowadzony został steryd.
Mamy się zgłosić za dwa tygodnie.
Jesli 'wina" leży po stronie stawów , jest możliwość zabiegu i przywrócenia ich funkcji.
Jeśli po stronie mięśnia skroniowego, pomóc może rehabilitacja.
Wykluczony jest uraz jako powód dolegliwości [B]Fizi.[/B]

Jestem pod wrażeniem rzeczowości p.doktora G. i serdeczności z jaką odnosił się do naszej Niuni.

[B]Koszt dzisiejszej wizyty 940,00 zł.[/B]
Jutro wkleję zdjęcia z podróży, zrobię dalsze rozliczenie wpłat. Dysponuję skanem faktury VAT, gdyby był potrzebny na fb.

Edited by togaa
pomyłka w podanej rozwieralności pysia
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...