Jump to content
Dogomania

Zbudujmy zagrodę dla Donlda - pozwólmy mu żyć !


Tymonka

Recommended Posts

Z Panią naszego dogomaniackiego Uszatka, ktory teraz zamieszkał na Majorce, jest kontakt na fb.
Ja niestety jestem mało kumata jesli chodzi o fb:oops: Moze ktos mógłby do Niej napisac ? Moze znalazłaby hodowce, ktory zainteresowałby sie Donaldem ? Juz sama nie wiem...:-(
[URL]https://www.facebook.com/beata.lubina[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Przejrzałam kilka ostatnich stron, ale nie doczytałam się. Dlaczego Donald ma czas tylko do stycznia? Z adopcją takich psów jest bardzo ciężko. Mam podobnego w hotelu i siedzi już prawie 3 lata... I był tylko jeden telefon...

PS. Wysłałam wiadomość do Pani z FB z Majorki

Edited by winter7
Link to comment
Share on other sites

[quote name='winter7']Przejrzałam kilka ostatnich stron, ale nie doczytałam się. Dlaczego Donald ma czas tylko do stycznia? Z adopcją takich psów jest bardzo ciężko. Mam podobnego w hotelu i siedzi już prawie 3 lata... I był tylko jeden telefon...[/QUOTE]

Właśnie dla tego ,że nadal jest agresywnym , nie przewidywalnym psem , a nie mamy go z czego dalej utrzymywać , deklarację się wykruszyły :( , a założenie było takie ,że jeśli Donalda nie da się naprawić i jego adopcja nadal nie będzie możliwa to po 6 miesiącach poddamy go eutanazji , czekaliśmy prawie rok .

Link to comment
Share on other sites

Jak dla mnie to on może być w hotelu i kilka lat, tylko skąd pieniądze? Donaldzisko pojechało z pełnym pakietem deklaracji, teraz to nawet chyba już połowa nie wpływa. Innego hotelu nie bardzo mu szukać bo jest niestety nieprzewidywalny wciąż. Adopcja, hmmmmmm też pod znakiem zapytania, bo bardzo ryzykowna.

Link to comment
Share on other sites

Zapraszam Panie nawołujące o uśpienie Donalda tutaj na watek, jest wam on przeciez dobrze znany, dlaczego wiec nie zabralyscie tu glosu??? ;)
[URL="https://www.facebook.com/photo.php?fbid=685352334824243&set=a.599605473398930.155259.100000484477503&type=1&comment_id=2707821&offset=0&total_comments=69&ref=notif&notif_t=photo_reply"]
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=685352334824243&set=a.599605473398930.155259.100000484477503&type=1&comment_id=2707821&offset=0&total_comments=69&ref=notif&notif_t=photo_reply[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name=':: FiGa ::']Zapraszam Panie nawołujące o uśpienie Donalda tutaj na watek, jest wam on przeciez dobrze znany, dlaczego wiec nie zabralyscie tu glosu??? ;)
[URL="https://www.facebook.com/photo.php?fbid=685352334824243&set=a.599605473398930.155259.100000484477503&type=1&comment_id=2707821&offset=0&total_comments=69&ref=notif&notif_t=photo_reply"]
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=685352334824243&set=a.599605473398930.155259.100000484477503&type=1&comment_id=2707821&offset=0&total_comments=69&ref=notif&notif_t=photo_reply[/URL][/QUOTE]

Zajrzałam.
Dlatego nie cierpie fb. :shake:
Wystarczy znac litery i juz kazdy sie loguje na fb i rzeźbi po klawiaturze co mu sie w głowie ulęgnie.

Link to comment
Share on other sites

najlepiej ignorować takie wpisy, znudzą się i pójdą gdzieś indziej mącić a zostaną tylko osoby , które mają coś mądrego do powiedzenia i naprawdę chcą pomóc. Przecież "normalne" psy latami siedzą w hotelach i nikt ich nie usypia tylko dlatego,że nie mają domów.

Link to comment
Share on other sites

Mam bardzo dobre wiadomości:)Myślę, że jeśli ktoś ma kiepski humor to mu się poprawi na weekend:):):)

Nie będzie usypiania, morbitalu.....!!!!!!!!
Donald od stycznia zstanie w hotelu bez opłat pod warunkami:
- uzbieramy na kojec (koszt poznam na dniach)
- uzbieramy na budę
- będziemy od czasu d czasu Donaldowi kupowac karmę.

Co Wy na to?:):):)
Zbieramy?
bazarki byłyby potrzebne jeśli się zdecydujemy

Link to comment
Share on other sites

najlepsza wiadomosc w ostanim roku chyba :loveu:

Ja sie doloze, tylko jeszcze musze przekalkulowac ile, bo chce wyslac takiego mlodziaka do lilu, ktory w schronie prawdopodobnie bylby uspiony,zajrzyjcie
[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/239806-6-półdzikich-roczniaków-2-szukają-domu-AUDI-NA-CITO%21-PILNA-SPRAWA%21[/url]

Link to comment
Share on other sites

Są bardzo cudowni..... mają u siebie Donalda i Bigosa. I za darmo naszego Kacpra. teraz im dojdzie Donald, wiec chciałabym żebyśmy jak postawimy kojec z karmą im pomagali.
Do tego ciągle wyciągają sunie z Boguszyc

ja mam jeszcze rzeczy, które miałam wysłać i ciągle mi brakowało czasu dla Donalda na bazarek. Jak ktoś się zdecyduje na bazarek, to się zmobilizuję i w poniedziałek wyślę

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ocelot']Mam bardzo dobre wiadomości:)Myślę, że jeśli ktoś ma kiepski humor to mu się poprawi na weekend:):):)

Nie będzie usypiania, morbitalu.....!!!!!!!!
Donald od stycznia zstanie w hotelu bez opłat pod warunkami:
- uzbieramy na kojec (koszt poznam na dniach)
- uzbieramy na budę
- będziemy od czasu d czasu Donaldowi kupowac karmę.

Co Wy na to?:):):)
Zbieramy?
bazarki byłyby potrzebne jeśli się zdecydujemy[/QUOTE]

Cudownie , z deklaracji na pewno starczy na karmę :)
Aniu może bazarek na FB ? Ja ma kilka fajnych rzeczy :)

Link to comment
Share on other sites

Przyznam ze w głębi duszy liczyłam na to ze historia Donalda przybierze własnie taki obrót, radość ogromna(:
A przy okazji - ciocia Figa to gapa, listopad sie konczy a Donek jeszcze nie dostal stalej ode mnie:scared: Leniwa wysylam za kilka z gory a pozniej zdziwienie:grins: ocelot, zabij mnie, nie moge znalezc waszego paypala:oops:

Link to comment
Share on other sites

Ależ się cieszę :) Byłam w hoteliku tydzień temu i pytałam Martę o Donalda, powiedziała mi wtedy o takim właśnie rozwiązaniu dla niego, poprawiła mi wtedy humor bo koniec roku tuż,tuż i bardzo bałam się co zdecydujecie.
Donald to jednak mimo wszystko szczęściarz, że trafił właśnie do tego hotelu....

Link to comment
Share on other sites

Ja nada podtrzymuję swoje zdanie - pies powinien zostać uśpiony, bo dom się dla niego nie znajdzie. Czy któraś z Was by go wzięła do siebie? Oczywiście, że nie bo byście się bały o swoje życie i swojej rodziny! Więc dla mnie wniosek jest jeden, skoro ja bym go nie wzięła do siebie nawet gdybym nie miała innego zwierzaka tzn że nikt nie powinien tego psa adoptować. Doskonale wiecie, że ten pies nie znajdzie DS bo nie ma takiej osoby, która by sobie z nim poradziła, dla mnie to trzymacie tego psa na siłę w hotelu i tyle. Rozsądne było wyjście, że pies ma czas do stycznia a potem witamina M, a skoro szkoleniowiec nie zgadza się na morbital to czemu sam go nie adoptuje?


edit, możecie mnie zjechać, każdy ma swoje zdanie i będzie je wyrażał ,, jak kiedyś dojdzie do tragedii to po prostu Wy będziecie winne i tyle.

Edited by Rinuś
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...