Jump to content
Dogomania

Tak się "tresuje" psy w schronisku na Paluchu.. 25.08.2012 r.


Angelka2

Recommended Posts

[quote name='Karilka']Że co? Były policjant? :flaming:
Dziewczyno co Ty piszesz? :WTF:

Nie wyobrażam sobie, żeby ten chłopak polecił OE laikowi, skoro sam jej nie używa przy szkoleniu SPORTOWYM!
I może Cię to zdziwi ale podstawą szkolenia, jakiegokolwiek są wzmocnienie POZYTYWNE i nawet - logicznie myśląc - gdyby stosował awersję, nie miałby po co pokazywać się na jakichkolwiek zawodach BO tam sie liczy RADOŚĆ PSA, która jest [U]bardzo [/U]ważnym składnikiem sukcesu!

:eek2:

SZOK![/QUOTE]

Obejrzałam film i napisałam o moim doświadczeniu ze szkoleniem. I nie wiem o jakim chłopaku piszesz. Z moim shibą byłam na szkoleniu w moim regionie. Mały miał przekonać się do innych psiaków. Było jak było - okropnie.

I po co się tak unosić

Edited by andromeda
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Karilka']Że co? Były policjant? :flaming:
Dziewczyno co Ty piszesz? :WTF:

Nie wyobrażam sobie, żeby ten chłopak polecił OE laikowi, skoro sam jej nie używa przy szkoleniu SPORTOWYM!
I może Cię to zdziwi ale podstawą szkolenia, jakiegokolwiek są wzmocnienie POZYTYWNE i nawet - logicznie myśląc - gdyby stosował awersję, nie miałby po co pokazywać się na jakichkolwiek zawodach BO tam sie liczy RADOŚĆ PSA, która jest [U]bardzo [/U]ważnym składnikiem sukcesu!

:eek2:

SZOK![/QUOTE]

Miałam chwilowy problem z internetem. Myślałam że moja poprzednia wypowiedź została skasowana.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...