Jump to content
Dogomania

Leon Zawodowiec!


Leokadia

Recommended Posts

To jakoś ukradkiem będę musiała ten jego nosek dorwać bo przecież w Leośkę przy Leonie jakiś diabeł wstępuje :O Dwa Leonkowce blisko siebie i zaraz jakieś "gradobicie" xD baby to jednak wrednawe stworzonka O:) 
Jeszcze trochę i z tego ośrodka sami będą do nas dzwonić czy w tym roku też rezerwować miejsca noclegowe :D  hahah

Link to comment
Share on other sites

Ja się już nie mogę doczekać tego wypadu, to mnie wprowadza w taki błogi stan, że wszystkie problemy to pikuś, totalny lajt i odmóżdżenie.

Co do psów, nie wszystkie się dogadują jak trzeba, ale kurcze to tylko psy, też mają prawo mieć swoje humorki, ważne żeby się tylko nie pozabijali. Z Leośką najpierw sobie do gardeł skakali, potem w jednym wyrku spali :D

 

 

A ciebie majoka oczywiście zapraszamy, wprawdzie domek ciasny, ale my to w sumie większość czasu spędzamy poza nim :P

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

a ja jak menel na podłodze xD :D Ale tak mi tam dobrze było <3 przy okienku, w głowę się nie waliłam o sufit no raj na ziemi... dosłownie :D 
A nasz prywatny ochroniarz koksu moje drogie niewiasty to był Krzysztof! jak można krzysia nie pamiętać ahahha 
Do tej pory mam karteczkę z numerem :D 

I tak jak Paula prawi... zlocik to totalne odmóżdżenie <3 i love it!!!
Co do Leonkowców to najpierw mordobicie a potem godzenie się w łóżku :D Cuda się na tych zlocikach dzieją xD łącznie z próbą samobójczą Leośki ahahhaha 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...