Jump to content
Dogomania

Leon Zawodowiec!


Leokadia

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
Guest TyŚka

Koty są okropne, ale tęsknię za tymi idiotami :p

 

Woody robi wrażenie, na Wasz widok przeszłabym na drugą stronę ulicy :p

Łał, szydełkowanie. Chciałam się kiedyś nauczyć, ale nie miał kto mnie tego nauczyć, a potem mi przeszło :<

Link to comment
Share on other sites

Ludzie na jego widok mają panikę w oczach i trzymają się jakby bardziej skraju chodnika kiedy na mijają :P Wobec owczara też nie było zachwytów, ale nie aż w takim stopniu ludzie wyrażali degustację, że ktoś śmie wychodzić z TAKIM psem, co morderca to morderca, i do tego w kolcach, o !

 

Tyśka, ach gdybyś mieszkała bliżej! Szydełkowanie wbrew pozorom jest bardzo proste, i naprawdę żałuję, że tak długo zwlekałam z nauką. Patrzyłam jak robi to moja mama i twierdziłam, że nigdy nie ogarnę, a wystarczyło kilka lekcji samego dziergania i nauki czytania wzorów, że teraz zrobię praktycznie każdą serwetkę. Sama nie wchodziłam, ale pewnie na YT jest pełno filmików, gdzie można się nauczyć, naprawdę warto :) Ja juz skończyłam drugą serwetkę, teraz robię szalik, dobrze, że do zimy daleko, bo trochę roboty jest :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Powoli mogę zacząć mówić, że zaczyna być spełnieniem marzeń, charakterek taki, jaki dokładnie chciałam :wub: Z wyglądu pozbyłabym sie tylko uszu, czasem wygląda obrzydliwie.....

 

No, z myśleniem krucho i to bardzo, a najgorsze jest to, że nie idzie przewidzieć kolejnego idiotycznego wyskoku z jego strony. Przykład sprzed kilku dni: biega, biega, biega, rozpędza się, biegnie w moją strone, odbija się z całej siły od mojego brzucha i podczas gdy ja zwijam sie z bólu, on radośnie galopuje dalej... Kochany :wub:

Link to comment
Share on other sites

Jesuuu, okropnie się czasem układają... Jestem ciekawa czy w tym wieku jeszcze są jakies sposoby na ich ułożenie...a gdyby nie rodzina, to już bym go brała na jakieś cięcie :D U Leona jest nieco lepiej, bo chociaż sa takie same i jakaś harmonia panuje, a Rudy, szkoda gadać :(

 

http://s1274.photobucket.com/user/leonowa95/media/IMG_4151_zpsrexbt6r4.jpg.html

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...