Jump to content
Dogomania

Bajkowe życie ... :)


Ewanka

Recommended Posts

  • Replies 326
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Boże,sama słodycz:) (znowu buźki nie działają)

A Zorbuś jaki kochany:)

To prawda, Orinka do dzisiaj jest kwintesencją słodyczy i uroczego szczeniaczka, Zorba ją kocha miłością wielką i pozwala jej na absolutnie wszystko!

Poszukam jeszcze fotek z jej dzieciństwa, była (i jest) przeurocza i przekomiczna zarazem ;)

Link to comment
Share on other sites

To prawda, Orinka do dzisiaj jest kwintesencją słodyczy i uroczego szczeniaczka, Zorba ją kocha miłością wielką i pozwala jej na absolutnie wszystko!

Poszukam jeszcze fotek z jej dzieciństwa, była (i jest) przeurocza i przekomiczna zarazem ;)

Kochany Zorbuś. :iloveyou:

A Orinka naprawdę przeurocza,taki maleńki łysy prosiaczek :iloveyou:

Czekam więc na zdjęcia cuda niecierpliwie.Kto wie ,może i ja pokopię za fotkami mojej małej ;)

Buziaki dla całego stadka :hand:

Link to comment
Share on other sites



Kochany Zorbuś. :iloveyou:

A Orinka naprawdę przeurocza,taki maleńki łysy prosiaczek :iloveyou:

Czekam więc na zdjęcia cuda niecierpliwie.Kto wie ,może i ja pokopię za fotkami mojej małej ;)

Buziaki dla całego stadka :hand:

 O, to czekamy na Twoje "wykopaliska" ;)

 

Ja też mam gdzieś sporo archiwalnych zdjęć Orinki i stadka, ale jak są potrzebne to trudno je namierzyć ;)

 

Kto ciekaw, jak upchnąć na małej powierzchni 12 łapek? :D

73eaec5dc637b55emed.jpg

Link to comment
Share on other sites

 O, to czekamy na Twoje "wykopaliska" ;)

 

Ja też mam gdzieś sporo archiwalnych zdjęć Orinki i stadka, ale jak są potrzebne to trudno je namierzyć ;)

 

Kto ciekaw, jak upchnąć na małej powierzchni 12 łapek? :D

73eaec5dc637b55emed.jpg

Wykopaliska tuż tuż:)

Namierzaj swoje ;)

Oblepiają Cię  i pewnie myślą,że pańcia mogłaby już skończyć to co robi i zabrać się za szykowanie żarciuszka :grin:

Spokojnie,zmieściłyby się i na mniejszej powierzchni :grins: A żadne nie pcha się na kolanka?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Przepraszam za offa ale w dobrej wierze :)

Drogie Cioteczki mające facebooka  zrobicie mi tą przyjemność i "zalajkujecie" moje zdjęcie biorące udział w konkursie?

Możemy wygrać karmę dla Naszych podopiecznych   :) Z góry dziękuję i będę wdzięczna za puszczenie wieści dalej i zachęcania znajomych do "lajkowania"    :)

 

Oto ono:

https://www.facebook.com/208542519170600/photos/pb.208542519170600.-2207520000.1418805360./912607698764075/?type=3&theater

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

Teraz widzę, że nie byłam na dogo prawie rok, nie do wiary!

 

Mam smutną wiadomość, po 7 latach u nas ... nasz Zorba odszedł za TM.

Był wspaniałym szczęśliwym psem, jednak zmogła go długotrwała nieuleczalna choroba.

 

[URL=http://www.fotosik.pl]950953d48577779cmed.jpg[/URL]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Dla Zorby [*]

Wyrazy współczucia :(

Dzięki kochana, trudno jest pożegnać psiaka po tylu latach i tyyylu przejściach.

 

Zorba trafił do nas tak zdruzgotany psychicznie, że przez wiele  miesięcy trzeba było przenosić Go przez każdy próg w domu,

nie był w stanie przejść samodzielnie, tak się panicznie bał :( 

Link to comment
Share on other sites

Współczuję utraty przyjaciela.Jedyne pocieszenie ,że trafił do Was i dzięki temu był szczęśliwy.

Dzięki Pokerku, też mam taką nadzieję ... u nas był królem i wierzę, że też tak o sobie myślał.

 

Wyobraź sobie, że jego "funkcję" obrońcy i strażnika stada przejęła Orinka, delikatna słodka grzyweczka. Stała się bardziej czujna, ostrzega szczekaniem, gdy zbliża się intruz, a dotąd (przez 4 lata) tego nie robiła, tylko była słodkim dzieciakiem i nagle ... dojrzała!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

A czemu w fartuszku...? 

A, to cała historia ... dostała ciąży urojonej, pojawiło się mleko i ... sama zaczęła je ssać i się w ten sposób nakręcać. Czekamy aż wyciszy się hormonalnie i może zrobimy sterylkę, ale muszę dokładnie zbadać jej serduszko, bo mam pewne obawy. 

 

Kilka suczek, które były u nas w dt sterylizowałam i było ok, ale po kastracji Zorby, a konkretnie po narkozie wysiadły mu nerki. Wyniki były kosmicznie złe. Miał potem przez kilka miesięcy codziennie po 2 kroplówki przez wenflon lub podskórne. Na szczęście nerki podjęły pracę i żył potem jeszcze kilka lat w zdrowiu, ale co się najadłam strachu to moje.

 

Z tego co wiem, w naszej okolicy nikt nie robi narkozy wziewnej, głównie dlatego tak zwlekam ze sterylką Bajeczki.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...