Jump to content
Dogomania

Saba w domu, oby już na zawsze


Kama83

Recommended Posts

  • Replies 248
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Martika@Aischa']Ciocia kochana i jakie wieści po wizycie ???[/QUOTE]

Chcesz mnie rozładować ze złości? Akurat ta, zawsze będzie, złość i żal, tak samo, jak w przypadku Karen.Na wątku Żabci napisałam o świniaku.
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/191100-Żabcia-ma-dożywotnie-DT-przepiękny-Reksiu-szuka-domku!/page91[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Dziewczynki Kama nie ma dostępu do neta właśnie rozmawiałyśmy ......był telefon bardzo obiecujący dom z ogrodem ...brzmi obiecująco .......więcej napisze Kasia Przystał a teraz Dziewczynki pilnie potrzebujemy kogoś na cito na wizytę z okolic Tarnowa .....jeśli kogoś znacie podeślijcie mi namiar ......Saba ma szanse na DS ale potrzebujemy kogos na wizyte jak najszybciej ......

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Martika@Aischa']Dziewczynki Kama nie ma dostępu do neta właśnie rozmawiałyśmy ......był telefon bardzo obiecujący dom z ogrodem ...brzmi obiecująco .......więcej napisze Kasia Przystał a teraz Dziewczynki pilnie potrzebujemy kogoś na cito na wizytę z okolic Tarnowa .....jeśli kogoś znacie podeślijcie mi namiar ......Saba ma szanse na DS ale potrzebujemy kogos na wizyte jak najszybciej ......[/QUOTE]

Ja w zasadzie wiem tyle co Ty ;-)
Dom z ogrodem + owczarek do towarzystwa. Zgadzają się na wszystkie formalności :-)

Napisałam na wątku Tarnowskim.
Trzymam kciuki:kciuki::kciuki::kciuki:

Edited by kasiaprzystał
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...