Jump to content
Dogomania

Saba w domu, oby już na zawsze


Kama83

Recommended Posts

  • Replies 248
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Justyna Lipicka']a pseudo-schron w Olkuszu-tam nawet wejść zdjęć zrobić nie można...[/QUOTE] jesli nie jest to schron nalezacydo osoby prywatnej i finansowany ze srodkow tej osoby, to jest to miejsce publiczne, a wiec kazdy moze wejsc, nagrac film, zrobic zdjecia...
Anetta, skorzystam z rady na pw...
albo domu z ogrodem, gdzie moglaby przeczekiwac nieobecnosc w kojcu, badz jakiejs "sieni"

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kama83']jesli nie jest to schron nalezacydo osoby prywatnej i finansowany ze srodkow tej osoby, to jest to miejsce publiczne, a wiec kazdy moze wejsc, nagrac film, zrobic zdjecia...
Anetta, skorzystam z rady na pw[/QUOTE]

to jest prywatne schronisko...:(

ale nie o tym tutaj...Saba najważniejsza

u Michelle wiem że jest (a przynajmniej niedawno było) wolne miejsce tylko czy weźmie ją?
Do Amoka dzwoniłaś, wiem, że tam za 300-400 zł psa z dogo można umieścić

Link to comment
Share on other sites

hotelik juz jest zalatwiony, jak pisalam, zalezalo mi na tym, aby nie byl to hotel z boksami, czyli podobny do schronu, wiec taki sie udalo zalatwic; na chwile obecna potrzebujemy:
wiecej deklaracji, pomocy w rozsylaniu watku oraz nowego tekstu ogloszenia, moze jak ktos inny go napisze, to szczescie sie do niej usmiechnie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Martika@Aischa']Ja się nie chce upierać ale również uważam że u Michell Saba była by szczęśliwa ......ogród do biegania w ciągu dnia ....raj na ziemi ....nie siedziała by w kojcu oczekując na spacer .......Kamo może jednak podam Ci numer telefonu i chociaż porozmawiasz ???[/QUOTE]

i ja wiem,ze u Michell byloby rajsko......tam psy maja cudownie!

Link to comment
Share on other sites

Zaglądam do Saby. Kurcze, szkoda że tak się potoczyły jej losy, a wydawało się, że w końcu doczekała się swojego happy-endu :(
Zrobił ktoś w końcu wydarzenie na FB? Jak nie to zrobię na FB schroniskowym
Mogę postarać się coś pomóc ogłoszeniowo, Kama podeślij mi poprzedni tekst albo sam opis charakteru, postaram się coś sklecić

Link to comment
Share on other sites

Jestem na zaproszenie Martiki i od razu przypomina mi się Milka zwrócona po raz drug z powodów niszczenia...Jeśli mogę doradzić to tylko jedno- ogłaszajcie Sabę i wydajcie tylko do domu z ogrodem. Nie ma takich domów gdzie ktoś siedzi non stop z psem, i wtedy ogród a nawet kojec na godzinę lub dwie jest dobrym rozwiązaniem. I jeszcze myślę, że dobrze by było, żeby szkoleniowiec jakiś na nią spojrzał, doradził co robić, żeby ją jednak z tego lęku przynajmniej częściowo wyprowadzić.
W chwili obecnej nie pomogę finansowo, może za jakiś czas będę mogła wspomóc bazarkiem.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='masza44']Jestem na zaproszenie Martiki i od razu przypomina mi się Milka zwrócona po raz drug z powodów niszczenia...Jeśli mogę doradzić to tylko jedno- ogłaszajcie Sabę i wydajcie tylko do domu z ogrodem. Nie ma takich domów gdzie ktoś siedzi non stop z psem, i wtedy ogród a nawet kojec na godzinę lub dwie jest dobrym rozwiązaniem. I jeszcze myślę, że dobrze by było, żeby szkoleniowiec jakiś na nią spojrzał, doradził co robić, żeby ją jednak z tego lęku przynajmniej częściowo wyprowadzić.
W chwili obecnej nie pomogę finansowo, może za jakiś czas będę mogła wspomóc bazarkiem.[/QUOTE]

bylam na watku Mileczki i ja ......podpisuje sie 4 lapkami pod tym co napisalas;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='masza44']Jestem na zaproszenie Martiki i od razu przypomina mi się Milka zwrócona po raz drug z powodów niszczenia...Jeśli mogę doradzić to tylko jedno- ogłaszajcie Sabę i wydajcie tylko do domu z ogrodem. Nie ma takich domów gdzie ktoś siedzi non stop z psem, i wtedy ogród a nawet kojec na godzinę lub dwie jest dobrym rozwiązaniem. I jeszcze myślę, że dobrze by było, żeby szkoleniowiec jakiś na nią spojrzał, doradził co robić, żeby ją jednak z tego lęku przynajmniej częściowo wyprowadzić.
W chwili obecnej nie pomogę finansowo, może za jakiś czas będę mogła wspomóc bazarkiem.[/QUOTE]
taki wlasnie jest plan - dom z ogrodem + kojec
behawiorysta juz ja widzial, zalecil cwiczenia, ja zreszta znam je dobrze, bo moj pies tez z lekiem, tylko szczeka - nie niszczy, udalo mi doprowadzic do tego, ze raz dziennie do pracy moge wyjsc i jest cisza, a na poczatku potrafila 9h szczekac.

Martika - nie udalo nam sie zgadac przed wyjazdem Saby, a wiec juz pisze. Wspolnie z NND zdecydowalismy, ze na razie Saba bedzie u Kasi, chociaz - owszem dzwonilam i rozmawialo sie przemilo, to na razie lepiej, zeby nie byla w kojcu i zeby nam bylo blizej.
Dzis przekazalam Sabe Kasi, wiem, ze jest ok, z psami, kotami i dzieckiem swietnie sie dogaduje.
Udalo mi sie kilka zdjec pstryknac, ale w przeciwienstwie do mojego psa - Saba wyjatkowo nie lubi pozowac.
Opiekunka przekazala mi ja z placzem w oczach, teraz tez dzwonila, ze nie moze sobie dac rady bez niej, ze tak jej przykro, ze ona ja chce z powrotem... szkoda slow, a za chwile bylyby telefony, ze niszczy i nie moze zostac, poza tym - ona ja teraz wychodzac do pracy zamyka na balkonie (na szczescie pracuje ok. 3 h dziennie) ale to i tak nie jest rozwiazanie, a zaraz zima. Dobra. to wklejam foty, najpierw jedna - przemiany Saby. Potem rowniez Kasia cos dorzuci.
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/1729/07cd9fede419978amed.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...