Jump to content
Dogomania

Olsztyn 01.07.2007


Paaati_93

Recommended Posts

  • Replies 160
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Florka_xyz']Będę z Buvierm psem kl.Chapionmow i na lewym ramienu bede miala numerek 15, jestem wysoka blondynka ;)[/quote]


aha, no spoko ;) na pewno zajdę ;) ja będę niestety tylko towarzysko, a chciałbym ze swoim seterem, którego jak na razie jeszcze nie mam, bo rodzice się nie chcą zgodzić na 2 psa:-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agappe']nei wiecie jak daleko jest teren wystawy od dworca głownego??? i czy lepiej wysiaść na głównym czy zachodnim? :roll: :roll:[/quote]

myślę, że lepiej wysiąść na głównym, tutaj masz mapkę, gdzie dokładnie będzie wystawa

[IMG]http://img530.imageshack.us/img530/4246/map1wy2.jpg[/IMG]

tu w przybliżeniu ;)
[IMG]http://img530.imageshack.us/img530/5995/map2ze6.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agappe']nei wiecie jak daleko jest teren wystawy od dworca głownego??? i czy lepiej wysiaść na głównym czy zachodnim? :roll: :roll:[/QUOTE]

Wysiądź na głównym. To jest blisko. Jak wyjdziesz z drzwi głównych to skręć w prawo. NA rondzie, po prawej stronie bedzie most nad torami. Przejdź go i cały czas prosto. Do dużego skrzyżowania , po lewej kościół. Przejdź skrzyżowanie i cały czs prosto i bedziesz widzieć:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agappe']nei wiecie jak daleko jest teren wystawy od dworca głownego??? i czy lepiej wysiaść na głównym czy zachodnim? :roll: :roll:[/quote]

O widzę że Anata będzie na nowo podbijać ringi wystawowe - tym razem mazurskie :lol: i pewnie przy okazji sobie wypocznie na wakacjach. :cool3: Też bym tak chciała. Fajnie że będziecie na wystawie w Olsztynie - jak byście przy okazji widziały na wystawie krótkowłosego chow-chow'a (jeśli jakiś będzie) to ja bym chętnie fotkę zobaczyła.
Pzdr

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bety']O widzę że Anata będzie na nowo podbijać ringi wystawowe - tym razem mazurskie :lol: i pewnie przy okazji sobie wypocznie na wakacjach. :cool3: Też bym tak chciała. Fajnie że będziecie na wystawie w Olsztynie - jak byście przy okazji widziały na wystawie krótkowłosego chow-chow'a (jeśli jakiś będzie) to ja bym chętnie fotkę zobaczyła.
Pzdr[/QUOTE]

Krótkowłosych nie ma ;P Będzie 7 szczeniaków, i 6 dorosłych (w tym 4 samce i dwie suki) . Wystawa zaczyna sie o 10 :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='przemas-ol']Krótkowłosych nie ma ;P Będzie 7 szczeniaków, i 6 dorosłych (w tym 4 samce i dwie suki) . Wystawa zaczyna sie o 10 :)[/quote]

Hm, szkoda - to ja w takim razie poproszę o fotki szczeniaczków - to przynajmniej sobie popatrzę na małe pluszowe kuleczki chowków :loveu: :loveu:
Pzdr

Link to comment
Share on other sites

Jeśli ktoś chce mnie poznać to będę przy ringu 11 z brązowym whippetem w czarne pręgi. Będę w spódniczce kremowej, bluzce brązowej i różowej marynarce. Będę też przy ringu MP i Agility oraz ogólnie będę spacerować po wystawie ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Paaati_93']Jeśli ktoś chce mnie poznać to będę przy ringu 11 z brązowym whippetem w czarne pręgi. Będę w spódniczce kremowej, bluzce brązowej i różowej marynarce. Będę też przy ringu MP i Agility oraz ogólnie będę spacerować po wystawie ;)[/QUOTE]

Jak znajde chwilke czasu to napewno przyjde :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...