Jump to content
Dogomania

Leosiowate cudo <3


faith35

Recommended Posts

  • Replies 532
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='faith35']Kiedy on rzadko w kolczatce chodzi :roll: i ostatnio zmieniliśmy kolczatkę na mniejszą. Zwykle wtedy, kiedy idziemy gdzieś dalej w teren, on wtedy naprawdę jest trudny do opanowania. Ostatnio próbuje sobie pozwalać na różne rzeczy i sprawdza moją cierpliwość :angryy:, jednym słowem MASAKRA. To się dla niego w końcu źle skończy :diabloti:[/QUOTE] co robi? w jakim jest wieku? moje idealnie może nie chodzą na smyczach, ale generalnie jest ok

Link to comment
Share on other sites

[quote name='motylek1007']co robi? w jakim jest wieku? moje idealnie może nie chodzą na smyczach, ale generalnie jest ok[/QUOTE]
Leon z tego co mi wiadomo ma rok, no i chyba nie słucha się zbytnio pańci, tak zrozumiałam :p
Tylko czyta kolczatka jego nauczy posłuszeństwa to nie wiem... zawsze byłam przeciwna takich obróżek (jeśli mogę nazwać to obróżką)i obojętnie na jakiejkolwiek rasy psie.:diabloti:
[B]faitch35[/B] jedna rada, nie rób więcej zdjęć Leonkowi w kolczatce i nie będzie komentarzy na wątku ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vicky62']Leon z tego co mi wiadomo ma rok, no i chyba nie słucha się zbytnio pańci, tak zrozumiałam :p [/QUOTE] to jeszcze psie dziecko, więc może pańcię doprowadzać do tzw masakry, wiosna jest, hormony może mu szaleją to chłopak wariuje. Ostatnio oglądałam program, gdzie polecali różne rasy dla róznych ludzi i cavaliery polecali dla emerytów, bo im wystarczy że człowiek jest i je rozpieszcza - jeśli chodzi o moje chłopaki to się zgadza Moje psy mają tylko normalne obroże i tak było od początku

Link to comment
Share on other sites

czesc :D :loveu:

jak sie miewacie?

[quote name='Aleks89']Betty-po czym stwierdzasz na zdjęciu ,że piesek jest kochany?:cool3:Równie dobrze może być agresorem z rządzą mordu czyż nie?I co to znaczy ,że jest kochany?


[url]http://i44.tinypic.com/24earu1.jpg[/url] psyjaciele :)

Fajny ten Twój Caviś widać ,że to ruchliwa ,sportowa dusza:cool3:[/QUOTE]

Ale TY sie czepniesz zawsze czegoś :eviltong: Ma słodki pyszczek, widać że nie jest spięty, i wystraszony -w TYM MOMENCIE. A poza tym masz racje-może kogoś capnąć jak sie zmieni mu nastrój bo ktoś go wkurzy :evil_lol:

A Ty skąd wiesz ze dusza sportowa z niego? :diabloti: czy po jego uśmiechu to widać? a to że skoczył do zabawki może oznaczać że po prostu sie na nia napalił jak pies na sukę :cool3: :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Dla mnie naprawdę jest obojętne w czym Leon ma robione zdjęcia, to była tylko moja taka sugestia, bo zauważyłam,że zamiast zachwycać się pięknymi zdjęciami cavisia to komentowali kolczatkę w której jest Leon.
Ja już pisałam że to jest faith pies i to jej tylko sprawa w czym on jest.
I teraz to już koniec tematu z mojej strony.

Edited by Vicky62
Link to comment
Share on other sites

Wszyscy wyrazili swoją opinię, więc jak dla mnie to temat zamknięty, a swoje spostrzeżenia proszę już zachować dla siebie. Dziękuję.

Tak zmienię nieco temat, gdyby ktoś chciał pooglądać moje początki z Canonem EOS 500D to tutaj link do picasy:
[URL]https://plus.google.com/photos/111134427843072997600/albums?banner=pwa[/URL]
Na zdjęciach są schroniskowe psy, jeśli na tym wątku jest osoba, która jest w tym bardziej obeznana ode mnie to będę wdzięczna za jakiekolwiek rady.

Link to comment
Share on other sites

Mama codziennie wrzeszczy, że jak chciałam psa z taką sierścią to mam za nim z miotłą łazić i te kłaki zbierać :evil_lol: Przyznam, roboty z jego sierścią sporo, czeszę go na dworze 2 razy dziennie, a to i tak mało daje. Zaczynam już nawet myśleć o obcięciu go, ale... Coś mnie jednak powstrzymuje :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Ja swoją starszą obcięłam, nie dlatego że duzo siersci,ale po sterylce zrobiła jej sie watowata okrywa, mało tego zbijała sie w kłaki i była matowa, a drugą jak sie da oczywiście wyczesuję furminatorem podszerstek, bo zazwyczaj to wypada.
Proponuję wypróbować, jest naprawdę super efekt.

Link to comment
Share on other sites

fakt, kłaków leci dużo, ale łatwo się je usuwa. Ja wiedziałam co znaczy pies z kłakami, także mąż nie ma pretensji o fruwające kłaki. Mam furmastera, dużo usuwa (kupiłam go w promocji w zooplus), ale na młodszym po jego użyciu pojawia sie łupież. Ja czeszę psy co kilka dni, kiedys to robiłam codziennie, ale kłakow jest tyle samo, także co kilka dni wystarczy w naszym przypadku (a małego łysolka nawet raz w tygodniu)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...