Jump to content
Dogomania

Szczecin 2007


sylwiaskalska

Recommended Posts

  • Replies 334
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='bety']Na stronie oddziału już jest plan sędziowania i lista wystawców wraz z podanymi imionami psów.
Pzdr[/quote]
A nawet plan dojazdu - bardzo świetna mapka, plan ringów :)
Mam nadzieje, ze te ringi co sa poza główną chyba płyta nie sa na bierzni. To stadion do piłki nożnej, lekkoatletyczny czy żużlowy??

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sylrwia']A nawet plan dojazdu - bardzo świetna mapka, plan ringów :)
Mam nadzieje, ze te ringi co sa poza główną chyba płyta nie sa na bierzni. To stadion do piłki nożnej, lekkoatletyczny czy żużlowy??[/quote]

Wszystkie są na trawie, owczarki niemieckie są oddzielnie na drugim boisku na piasku.
W tamtym roku były duże zadaszone ławeczki aby ludzie i psy mogli sobie wypić "piciu" i schować się przed słońcem .

Link to comment
Share on other sites

Słuchajcie zaczynamy ODLICZANIE :) Godzina Zero nadchodzi wielkimi krokami , juz w przyszły Weekend Interional Dog Show Szczecin !!!!
Kocham Szczecińskie wystawy nie zachwalając oczywiście swojego Szczecina ale tam jest zawsze tak miło :) Już od wtorku sie zacznie praca w Zkwp do późnych godzin :p
Pozdrawiam i do Zobaczenia !

Link to comment
Share on other sites

Słuchajcie, mam pilną prośbę :(
Jedziemy do Szczecina w 3 osoby i 3 psy (bezkonfliktowe i spokojne zwierzeta):(
I zostaliśmy bez noclegu :(
Znacie jakieś miejsca (gdzie są ceny w miare ludzkie) gdzie są wolne miejsca? Czy ewentualnie ktoś z dogomaniaków ma pokój do wynajęcia (oczywiście za odpłatą).
Jeśli tak to dajcie znac na PW/gg.

Z góry dzięki

Link to comment
Share on other sites

Pisałam o tym już w dziale "wspólne przejazdy", ale napiszę i tu. Zwolniły się 1, albo 2 miejsca (zależnie od wielkości) psów na dojazd busem z Warszawy do Szczecina na sobotę 16.06. Jeśli ktoś jest zainteresowany, proszę o pilny kontakt. Mój tel: 606 182 764. gg: 5359298

Link to comment
Share on other sites

[URL="http://www.pf.pl/serwis/%22Szwejk%22+Hotelik-Pensjonaty,+ośrodki+wypoczynkowe,+noclegi----I-------Szczecin-N1BI657O1R0E1C7394275B657T25ROP50PN0V1IP0_INF.html"]http://www.pf.pl/serwis/%22Szwejk%22+Hotelik-Pensjonaty,+ośrodki+wypoczynkowe,+noclegi----I-------Szczecin-N1BI657O1R0E1C7394275B657T25ROP50PN0V1IP0_INF.html[/URL]
ten polecam ale nie oriętuję się czy z psem można

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...