Jump to content
Dogomania

BŁAGAM O POMOC Ile kosztuje życie??


Irene55

Recommended Posts

[CENTER][FONT=Arial Black][CENTER][SIZE=3]Witam ponownie, jak się okazało taka zbiórka pieniędzy jest nielegalna. Dziękuję za uświadomienie mnie.[/SIZE]

Zaszła pewna pomyłka, ja nie mieszkam w Tarnobrzegu a więc nie mam żadnego prawa ubiegać się o pomoc od tamtejszych fundacji. Nazywam się Irena Mróz i mieszkam na wsi w województwie podkarpackim (w pobliżu obecnie nie ma żadnych organizacji ani fundacji). Kobieta wymieniona w tym poście udostępniła mi swoje nieużywane konto (bardzo przejęła się losem psa, a że nie mogła pomóc finansowo, chciała w inny sposób) ponieważ ja takowego nie posiadam.

Co do Oskarka to był on pod opieką pewnej fundacji która została rozwiązana. Z fundacją miałam takie relacje, że na przykład gdy mnie prosili podwoziłam im jakiegoś psa, czasami zgłaszałam że jakieś zwierzę potrzebuje pomocy. Praktycznie nie dołożyła się do leczenia psa, pozostawiając tą kwestię domowi tymczasowemu. Dopóki miałam jakieś fundusze pies był leczony.
Jak już gdzieś pisałam ma nierozsianego raka wątrobowokomórkowego i ratunkiem dla niego jest wycięcie części wątroby i leczenie wspomagające.
Zdjęcia psiakowi zrobiłam ja, jak po niego przyjechałam.

Pisząc ten post byłam pod wielkim wpływem emocji, bo można powiedzieć, uratowany przeze mnie pies (i to z takich warunków ''życia'') zostanie uśpiony z powodu braku pieniędzy. Nigdy nie miałam pod opieką aż tak chorego psa. Trochę się w tym pogubiłam. Nie wiedziałam że prosząc o taką formę pomocy robię coś nie właściwego.

[SIZE=3]Wszystkich serdecznie przepraszam za kłopot!! I dziękuję tym którzy chcieli pomóc.
[/SIZE]
No cóż pozostaje mi tylko zgłosić się do jakiejś fundacji. Z tego co wiem na podkarpaciu nie ma nawet jednostki TOZ-u (a barrrdzo by się tu przydał bo w każdej wsi jest parę takich Oskarków).
[/CENTER]
[/FONT]
[/CENTER]

Edited by Irene55
Link to comment
Share on other sites

Irene,zgłos sie do fundacji działającej w Tarnobrzegu- tu jest link do wątku: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/204245-Nasi-podopieczni-Happy-Garden-Tarnobrzeg-Prosimy-o-og%C5%82oszenia-dla-psow%21"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/204245-Nasi-podopieczni-Happy-Garden-Tarnobrzeg-Prosimy-o-og%C5%82oszenia-dla-psow%21[/URL] napisz do Basia1968 albo innej forumowiczki z Tbg, nawet jeśli nie maja kasy to moze zechca zająć się sprawą twojego psiaka, a przynajmniej potwierdzą[uwiarygodnią] zasadność Twojego apelu o pomoc.

Link to comment
Share on other sites

Zaszła pewna pomyłka, ja nie mieszkam w Tarnobrzegu a więc nie mam żadnego prawa ubiegać się o pomoc od tamtejszych fundacji. Nazywam się Irena Mróz i mieszkam na wsi w województwie podkarpackim (w pobliżu obecnie nie ma żadnych organizacji ani fundacji). Kobieta wymieniona w tym poście udostępniła mi swoje nieużywane konto (bardzo przejęła się losem psa, a że nie mogła pomóc finansowo, chciała w inny sposób) ponieważ ja takowego nie posiadam.
Co do Oskarka to był on pod opieką pewnej fundacji która została rozwiązana. Z fundacją miałam takie relacje, że na przykład gdy mnie prosili podwoziłam im jakiegoś psa, czasami zgłaszałam że jakieś zwierzę potrzebuje pomocy. Praktycznie nie dołożyła się do leczenia psa, pozostawiając tą kwestię domowi tymczasowemu. Dopóki miałam jakieś fundusze pies był leczony.
Jak już gdzieś pisałam ma nierozsianego raka wątrobowokomórkowego i ratunkiem dla niego jest wycięcie części wątroby i leczenie wspomagające.

Link to comment
Share on other sites

Tak czy inaczej, nie podawaj publicznie danych adresowych i bankowych - "licho" nie śpi ;) Poproś też moderatora o przeniesienie wątku, bo teraz znajduje się w zakładce "mazowieckie". Postaram się trochę porozsyłać wątek, zaprosić Ciotki, co się znają na banerkach, bazarkach... no i na FB! Cholerka, mam fantów pół strychu, ale nie ma czasu ich focić i opisywać :(
Czy masz pojęcie ile będzie kosztowała operacja i jaki jest mniej więcej miesięczny koszt leków dla Oskarka?

Link to comment
Share on other sites

Irene,zrozum,że dopóki ktoś znany forumowiczom [fundacja, osoba działajaca długo na dogo]nie potwierdzi Twojej historii - to ciężko bedzie znaleźć osoby które w ciemno rzuca sie do przelania pieniedzy. zadzwoń do fundacji tarnobrzeskiej- jesli bedzie im za daleko-moze podadzą namiary na inną fundacje lub osobe zaufaną mieszkajaca blizej ciebie...bez urazy, napewno pomożemy jeśli sytuacja będzie niewątpliwa.;)
-swoja drogą-dlaczego nie zamiesciłas swojego apelu w dziale "podkarpackie?"-logiczne,ze stamtąd powinnas najpredzej uzyskać pomoc..

Edited by mimiś
Link to comment
Share on other sites

jestem na prośbe Natusi, a skąd dokładnie jestes Irenne, moze w poblizu jednak jest jakas organizacja a Ty o tym nawet nie wiesz!
Jak dziewczyny wczesniej wspomniały chetnie pomozemy, tylko musisz byc wiarygodna, niestety na dogo trafiło sie juz wielu oszustów.....

Edited by hankasanok
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...