Jump to content
Dogomania

"Pechowy Sony"UŚMIECHNEŁO SIĘ SZCZĘŚCIE !! TCZEW


inusia00111

Recommended Posts

  • Replies 233
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nie wiem cyz mówiłam ale został wykapany. Zaakceptował się bardzo szybciutko. Kocha swoich ludzi ^^ Nie ucieka :) nie lubi teraz przebywac na dworze, woli siedziec na kanapie :) Pani która wzięła Sonego próbowała mi wysłać 4 zdjecia, ale ma cos z aparatem i nie robi zdjęć tylko filmiki, i przesłała 4 niewyraźne filmiki. Pisała, że za jakiś czas mąż porobi mu porządne zdjęcia i przysle

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

no to pani od Sonego dzwoniła do mnie w piatek :) Mówiła, że Dżekiego wykarmiła, że widac mocno przybrał na wadze. Ze bawi sie na dworze, potrafi na podwórku siedzieć godzinami, ale na zawołanie przychodzi. Mimo , że mąż tej pani jest rzadko w domu, to pies go uwielbia, gdy przyjeżdża to rzuca sie na niego i liże. Jest bardzo grzeczny, się słucha, podaje łapkę robi siad. Chciała żeby dał głos do słuchawki ale jeszcze nie umie ;) Zapraszała mnie do siebie, że jak będe w Pruszczu moge go odwiedzić :P Po weekendzie majowym robią porządek z wetem. Jeszcze nie byli, ale planują zrobić porządną wizytę- badanie krwi etc. Nie wykazuje choroby, ale mówia, ze jednak nigdy nie wiadomo. Zauważyła że był bity :( po zachowaniu. Boi się dotykania po łapach, podnoszenia. Stwierdziła, że ma takie lęki jak by nim ktoś rzucał... musiałam potwierdzić, bo tak było... Oczywiście cały czas sa przejęci tym co przeszedł ale tez w szoku, że ma tak cudowny charakter. Ponoć uwielbia smakołyki, ich smaku na początku nie znał, nie chciał jeśc normalnego psiego jedzenia. Ale już zaczyna poznawać psie smaki, psie kościki , karmy i smakołyki. Dostaje jeść dwa razy dziennie. Gotują mu też ryż z mięskiem.
Sony/Dżeki trafił super :) Cały czas jestem zadowolona, że udało mu się.
Dzisiaj dostałam mms , ale filmiki :( a nie wiem jak tu wrzucić filmik.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Hej.
Zdjęć nie mam :) Ale w niedziele, 6 maja właściciele wraz z Dżekim odwiedzili "stare śmieci" Sonego osobiście.
Pies zmienił się nie do poznania- przybrał pięknie na wadze, ma lśniąca i bialutką sierść. Mówili, że mają problemy własnie z ciągłym wypadaniem sierści, wet dał tabletki, był tran ale nie pomaga. Boja się o jego łapkę, która stawia krzywo a inne łapki normalnie. Na aktualny brak czasu nie poddają go żadnych padań, ale` już niedługo, teraz w maju, będą i to wszystkie badania. Badanie krwi z wynikami sprawdzanymi w Niemczech, i z ta łapką prze`świetle`nie` będzie miał.
A co do psa to myślałam, że już nie pamięta, ale oczywiście` sie myliłam. Gdy tylko mnie zobaczył przybiegł do mnie i skakał z radości :D Się strasznie tulił.
A mordkę ` jaką uśmiechnie`tą miał , eh napatrzeć się nie mogłam , że tak wspaniale teraz żyje.
Właściciele tez wspaniali, i wrażliwi.
Zachowuje się o wiele` inaczej niż wcześniej. Jest bardziej pewny i nie taki czujny. Ale się nie` dziwie , że taki był nie wiedząc do kogo należy. Bo mieszkał u jednego , wyprowadzany przez kogoś znowu innego i jeszcze problemy z bratem właściciela poprzedniego.
Ponoć raz zwiał z domu, dał długa , że ledwo na zakręcie wyrobił. Ale stracił chyba orientacje i zaraz był z powrotem, i już nie miał zamiaru wychodzić sam za ogrodzenie.
Zdjęcia nie zdążyłam mu zrobić.
Ale się ciesze że widziałam go na żywo :) Wspaniałe uczucie, gdy tak można zobaczyć zwierzaka którego się oddało wcześniej, że w końcu jest szczęśliwy

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Mam następną bidę potrzebującą pomocy! Zapraszam na watek Suni [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/247041-SUNIA-POTRZEBUJE-POMOCY%21-BOLES%C5%81AWOWO-okolice-Tczewa-i-Starogardu"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/247041-SUNIA-POTRZEBUJE-POMOCY%21-BOLES%C5%81AWOWO-okolice-Tczewa-i-Starogardu[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...