Jump to content
Dogomania

Bezdomne kociaki - potrzebne domki i wsparcie na żwirek, karmę, weta...


Cudak

Recommended Posts

[quote name='Cudak']Potwierdzam, że doszła wpłata 460 zł z bazarku [B]pola53[/B]. Bardzo dziękuję w imieniu kociaków :loveu::loveu::loveu:[/QUOTE]

A czy mogłabyś cioteczko wspomnieć o tym na bazarkowym watku? (a może już tam byłaś?, nie miałam czasu sprawdzić. )Cieszę się, że kasa juz na miejscu :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 390
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='magdola']Proszę o nr konta. Z mojego bazarku [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/234266-Rozliczam-Obroże-małe-i-duże-oraz-gra-Biznes-Zamki-Do-11-11-2012r[/URL]
jest dla kociakow 32,70 . Proszę tez o potwierdzenie tu i na bazarku . Dziekuje:)[/QUOTE]

[B]Magdola[/B], nr konta ten z którego przelewam Ci kase za bazarki ;) Bardzo dziękuje :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magdola']A ja widziałam na fb takie białe cudo.......[/QUOTE]

Białe prywatne ;)

Tymczasowe, prócz tego, że apetyt większy, dają radę. Mają budki styropianowe w stajni postawione, ale i tak do domu się pchają... :)
Dzisiaj im serduszka drobiowe kupiłam - wyżerkę miały :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cudak']Białe prywatne ;)

Tymczasowe, prócz tego, że apetyt większy, dają radę. Mają budki styropianowe w stajni postawione, ale i tak do domu się pchają... :)
Dzisiaj im serduszka drobiowe kupiłam - wyżerkę miały :)[/QUOTE]
To ja chce to prywatne :diabloti: Oddam czarne w zamian:evil_lol: a tak poza tym to ta mała, czarna....wiesz ktora.... Jest dwa razy większa niż moja.... Nie miałam ostatnio możliwości zrobienia fotki, ale ..... Klucha sie zrobiła, ze hej ;) albo jestem przewrazliwiona:) ciesze sie, bo jest kochana w nowym domku:)

Link to comment
Share on other sites

A w życiu go nie oddam! Niedawno go ponad 30 km od domu znalazłam! Musiał się na gapę zabrac i wysiąść na stacji paliw...
Nie było tego włóczęgi z 2-3 tyg, a tu na tablicy.pl ogłoszenie jakieś dziecko dało z jego zdjęciami (po odmrożonych uszkach go poznałam), ale bez nr tel... Jeździłam, szukałam, zostawiałam swój nr gdzie się dało i w ten sam dzień ktoś go złapał i zadzwonił :) Wychudzony, wymęczony wrócił, ale już doszedł do siebie i mam nadzieję, że będzie się teraz bardziej domu pilnował :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cudak']A w życiu go nie oddam! Niedawno go ponad 30 km od domu znalazłam! Musiał się na gapę zabrac i wysiąść na stacji paliw...
Nie było tego włóczęgi z 2-3 tyg, a tu na tablicy.pl ogłoszenie jakieś dziecko dało z jego zdjęciami (po odmrożonych uszkach go poznałam), ale bez nr tel... Jeździłam, szukałam, zostawiałam swój nr gdzie się dało i w ten sam dzień ktoś go złapał i zadzwonił :) Wychudzony, wymęczony wrócił, ale już doszedł do siebie i mam nadzieję, że będzie się teraz bardziej domu pilnował :)[/QUOTE]
Bo te białe to słyszałam, ze inne jakieś :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Zresztą on stary dziad jest ;) i niezdrowo się odżywia - parówkami... :angryy:

ale jakbys chciała towarzystwo dla Lilu, to takie cudeńka czekają na DT w niezbyt bezpiecznym miejscu :( w dodatku te mrozy..

[img]http://img855.imageshack.us/img855/2221/93940634.jpg[/img]

[img]http://img5.imageshack.us/img5/6258/94867469.jpg[/img]

Zdrowe, odrobaczone, ale w miejscu w którym przebywają raczej nie mają szans na przeżycie...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magdola']Cudak ja bym je wszystkie wzięła ale TZ.....:angryy: Juz mu trzy dni wiercilam dziurę w brzuchu o Biga... Na dwa jakieś wymyślone koncerty mu pozwoliłam iść w zamian..... I mi sie flaki przewracaja, ze ja w domu a te wszystkie........ech......[/QUOTE]

Wierc, wierć, albo bierz bez pytania :P

Link to comment
Share on other sites

[quote name='__Lara']Dokładnie. Niestety nie wszyscy TZ-ci są tacy wyrozumiali :([/QUOTE]
Lepiej nie zapeszać, bo z następnym kotem, czy psiakiem mnie może za drzwi wystawić :evil_lol: ale póki co, to tylko pomarudzi, najczęściej dzień-dwa jest obrażony, a potem jest ok ;) więc [B]magdola[/B] możesz też spróbować ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cudak']Lepiej nie zapeszać, bo z następnym kotem, czy psiakiem mnie może za drzwi wystawić :evil_lol: ale póki co, to tylko pomarudzi, najczęściej dzień-dwa jest obrażony, a potem jest ok ;) więc [B]magdola[/B] możesz też spróbować ;)[/QUOTE]
U mnie to nie przejdzie, uwierz mi;) jeszcze gdyby Aira byłaby bardziej tolerancyjna to jakoś by było .... Poza tym na razie udaje Greka odnosnie kota:diabloti: A nasz 16 m2 pokój nie jest w stanie przyjąć większej ilości zwierząt niż 2:D i jeszcze muszę ogarnąć swoje uczulenie, bo na razie ogólnodostępne leki przeciwhistaminowe Na mnie nie działają..... Ale poczekam jeszcze ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...