Jump to content
Dogomania

Bezdomne kociaki - potrzebne domki i wsparcie na żwirek, karmę, weta...


Cudak

Recommended Posts

  • Replies 390
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Plamka już biega po podwórku :) a jej siostra - Czarna miała wczoraj zabieg. Siedzi w łazience i odpukać, grzeczna jak na półdzikiego kotka ;)
Kończy nam się sucha karma, zaraz zamówię dla kociaków worek (choć bazarki jeszcze do końca nie rozliczone, ale czekać nie będziemy...).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cudak']Plamka już biega po podwórku :) a jej siostra - Czarna miała wczoraj zabieg. Siedzi w łazience i odpukać, grzeczna jak na półdzikiego kotka ;)
Kończy nam się sucha karma, zaraz zamówię dla kociaków worek (choć bazarki jeszcze do końca nie rozliczone, ale czekać nie będziemy...).[/QUOTE]
Cudak, a co kupujesz? Bo ja Animonde zamówiłam......

Link to comment
Share on other sites

Podniosę kicie...

Zapraszam na bazarek, który ma pomóc spłacić dług Zenka - kolejnego Pszczyniaka:

[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/234758-Nie-tylko-Made-in-China-gad%C5%BCety-gad%C5%BCeciki-bielizna-do-17-11-godz-22-00-NA-ZENKA?p=19908112#post19908112[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cudak']We wtorek Kropka miała sterylkę. Cały czas wymiotuje :( teraz krwią zwymiotowała :( i ogólnie słaba...
Trzymajcie kciuki za nią, po 17.00 do weta lecimy :placz::placz::placz:[/QUOTE]

Kurcze, żeby nie było tak jak z moją Lusią :(.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cudak']Dostała jakiś zastrzyk i tabletki... Niby taka reakcja na leki użyte przy sterylce.
Taki wesoły kotek z niej był, "żywe srebro", a teraz leży taka osowiała :([/QUOTE]

Trzymam za biedulkę kciuki. Wiem, jak Ci ciężko. Dopiero co to przeżyłam :(

Link to comment
Share on other sites

[IMG]http://img580.imageshack.us/img580/2879/p8220192.jpg[/IMG]

Kocur [B]wraca z adopcji [/B]- opiekunowie wyjeżdżają zagranicę....

Nie wiem co z nim zrobić.. u mnie w klatce siedział, bo był dziki i leczony, z klatki trafił do niewychodzącego domu, a teraz jak wróci, to w domu go trzymać nie będę mogła, jedynie na podwórku/w stajni, skąd obawiam się, że ucieknie, bo nienauczony to takiego życia :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...