Jump to content
Dogomania

Bezdomne kociaki - potrzebne domki i wsparcie na żwirek, karmę, weta...


Cudak

Recommended Posts

Wczoraj wieczorem przywiozłam 3 maluchy od bezdomnej kotki.
Trikolorka, rudzielec i biały w czarne łatki. Przerażone, nic nie jedzą, rudemu oczka ropieją i z noska leci.
Biały w czarne łatki znalazł dziś domek, a jego rodzeństwo musi jak najszybciej znaleźc DT/DS, bo trzymam je w klatce, która jest mi ogromnie potrzebna do sterylek.


Kalinka miała wczoraj wieczorem sterylkę, rano zwiała mi przez uchylone okienko w łazience :(
Ledwo teraz chodzi, nie wiem, czy sobie nie porozrywała szwów w środku :(
Trzymajcie za Nią kciuki, bo chyba tylko tyle można...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 390
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Rana się rozlazła tak, że ciekło z niej cały czas :shake: wczoraj byliśmy u innego weta, pozszywał metalowymi zszywkami i dostała zastrzyk (antybiotyk):

[IMG]http://imageshack.us/a/img411/420/pa210530.jpg[/IMG]

Apetyt ma, więc mam nadzieję, że będzie dobrze... jutro jedziemy na kolejny zastrzyk i kontrolę.

Edited by Cudak
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cudak']Wczoraj wieczorem przywiozłam 3 maluchy od bezdomnej kotki.
Trikolorka, rudzielec i biały w czarne łatki. Przerażone, nic nie jedzą, rudemu oczka ropieją i z noska leci.
Biały w czarne łatki znalazł dziś domek, a jego rodzeństwo musi jak najszybciej znaleźc DT/DS, bo trzymam je w klatce, która jest mi ogromnie potrzebna do sterylek. [/QUOTE]

Maluchy:

[img]http://imageshack.us/a/img841/9638/pa060475.jpg[/img]


2 znalazły domy, został rudy chłopiec, siedzi w klatce i bardzo płacze :( :

[img]http://imageshack.us/a/img109/6908/pa210553.jpg[/img]

Link to comment
Share on other sites

Wstępnie mam dla rudego kocurka DT w Szczecinie :) więc zostanie u mnie pięć wyrośniętych już kotek...
Dzisiaj Kalinka potłukła talerz :shake: bardzo nie podoba jej się areszt domowy, a na dwór jej nie puszczę z tą raną, bo zabrudzić by ją mogła, czy znów rozwalić

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cudak']Po tym dzisiejszym talerzu TŻ powiedział, że się wyprowadza, jak następnego kota przyniosę :p :-(:-(:-([/QUOTE]
A jak dostaniesz talerze? :cool3: Hihihi moja tez "wisi na włosku"..... Chyba trzeba rozważyć rozwód.......:evil_lol: Cudak wyjedziesz za mnie ?:diabloti::diabloti::diabloti: Hahaha.....68 kotów i 57 psow............

Link to comment
Share on other sites

Witajcie dziewczyny. Wymodziłam niewielki bazarek na wasze kociaki. Śniła mi się moja Lusia taka biedna i wymęczona i prosiła o to.
Możecie go od czasu do czasu podnieść? Ja w pracy mogę tylko sporadycznie wpaść tutaj, a pracuję do 20. Fajnie było by, gdyby ktoś zajął się rozesłaniem wątku :).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pola53']Witajcie dziewczyny. Wymodziłam niewielki bazarek na wasze kociaki. Śniła mi się moja Lusia taka biedna i wymęczona i prosiła o to.
Możecie go od czasu do czasu podnieść? Ja w pracy mogę tylko sporadycznie wpaść tutaj, a pracuję do 20. Fajnie było by, gdyby ktoś zajął się rozesłaniem wątku :).[/QUOTE]
Czy to ten?????:
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/233966-Różności-na-bezdomne-koty-do-10-listopada[/URL]

Musiałam to wstawić ku przestrodze :) :
[url]http://m.youtube.com/watch?v=of1szt_Q76Y[/url]

Edited by magdola
Link to comment
Share on other sites

[quote name='pola53']Witajcie dziewczyny. Wymodziłam niewielki bazarek na wasze kociaki. Śniła mi się moja Lusia taka biedna i wymęczona i prosiła o to.
Możecie go od czasu do czasu podnieść? Ja w pracy mogę tylko sporadycznie wpaść tutaj, a pracuję do 20. Fajnie było by, gdyby ktoś zajął się rozesłaniem wątku :).[/QUOTE]

Ogromnie dziękuję w imieniu kociaków :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magdola']A jak dostaniesz talerze? :cool3: Hihihi moja tez "wisi na włosku"..... Chyba trzeba rozważyć rozwód.......:evil_lol: Cudak wyjedziesz za mnie ?:diabloti::diabloti::diabloti: Hahaha.....68 kotów i 57 psow............[/QUOTE]

Zależy, ile zarabiasz :evil_lol: Bo ja za mąż tylko dla pieniędzy wyjdę, żeby mieć z czego zwierzyniec utrzymać :p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cudak']U mnie nie przejdzie, bo na żadnego zwierza o zgodę go nie pytałam, więc są tylko moje :placz:[/QUOTE]
Pytać nie musisz, ale płacić moze hihihi ..... No dobra koniec żartów....
Ale by fajnie było......

Cudak pisała do Ciebie as_ko ? Bo ma poważny problem z kociakami.......

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magdola']Pytać nie musisz, ale płacić moze hihihi ..... No dobra koniec żartów....
Ale by fajnie było......[/quote]
Lepiej w lotto próbować....


[quote name='magdola']Cudak pisała do Ciebie as_ko ? Bo ma poważny problem z kociakami.......[/QUOTE]
Nie pisała - co się dzieje z kociakami?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pola53']Witajcie dziewczyny. Wymodziłam niewielki bazarek na wasze kociaki. Śniła mi się moja Lusia taka biedna i wymęczona i prosiła o to.
Możecie go od czasu do czasu podnieść? Ja w pracy mogę tylko sporadycznie wpaść tutaj, a pracuję do 20. Fajnie było by, gdyby ktoś zajął się rozesłaniem wątku :).[/QUOTE]

Cioteczko, super bazarek!Zapisuję się na podrzucanie i w miarę możliwości na rozsyłanie zaproszeń.:multi:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...