Jump to content
Dogomania

Młody ONek Laurenty ma domek! :)


Recommended Posts

[TABLE="class: uiGrid mvm"]
[TR]
[TD="class: vTop"]Laurenty to piękny owczarek niemiecki, ma około 3 lat. Jest chudziutki, widać to, gdy stoi. Widać mu żeberka, ma zapadnięte boki.
Pochłania jedzenie z prędkością światła, aż trzeba go wstrzymywać!
Skąd wziął się u nas? Otóż wybrał sobie naszego znajomego - kiedy ten biegał, jak co wieczór, Laurenty po prostu pobiegł za nim pod sam dom.
Kolega nie mógł go zatrzymać, zadzwonił po nas, no i... Tak to się skończyło, że Laurenty jest u nas.
Nie możemy go długo gościć - nie mamy na to ani warunków, ani funduszy.
Może ktoś dałby Laurentemu dom? On tak się boi... :([/TD]
[/TR]
[/TABLE]

Edited by natalia.aleksandrov
Link to comment
Share on other sites

Zaglądam do Laurentego :loveu:
Dlaczego chłopak ma tylko 2 dni na znalezienie pieniędzy na hotel skoro jest w Pogotowiu dla zwierząt ?
To bardzo mało czasu :roll:
Co to za hotelik ? Dogomaniacki, sprawdzony?
SKARPETA może dołożyć jakieś 100-150 zł do opłaty za hotel za pierwszy miesiąc, ale to i tak będzie mało... :roll:
Kto jest osobą decyzyjną w/s Laurentego ?

Link to comment
Share on other sites

Jest pod opieką Pogotowia, ale Pogotowie przeszło restrukturyzację i teraz każdy oddział będzie miał swoje subkonto, żeby nie żerować na jednym jedynym koncie głównym, bo jest problem z doproszeniem się o uiszczenie rachunków, jak nagle każdy o to prosi, a czasu mało... Co prawda zarządzam oddziałem Wlkp., ale nie mamy jeszcze subkonta=nie mamy kasy. Zarząd udostępnia nam tylko swoje konto do zbiórek pieniążków.
Osobą decyzyjną jestem ja. Psiak przebywa u mnie, ale nie mogę go trzymać dłużej niż parę dni... Wynajmuję mieszkanie i z każdym psem się chowam po kątach, żeby nikt się nie zorientował ;/
Mamy już 70zł dla niego, sąsiedzi poratowali. Dzisiaj przychodzi weterynarz, zeby go obejrzeć - ma coś z łapką, na pewno robale i pchły.
Hotelik dogomaniacki - chcemy go umieścić w Psanatorium, koszt miesięczny to 420zł. Myślę, że damy radę uzbierać pieniążki i że szybko znajdziemy chłopakowi domek!
Laurenty jest przyjazny wobec innych psów, spokojny i grzeczny. Przychodzi i wpycha się łbem pod rękę, żeby go wymiziać <3

Link to comment
Share on other sites

Dziękujemy!
Na razie ustaliliśmy, że Laurenty zostanie u nas, zamiast jechać do hoteliku - zobaczymy jakie będzie nim zainteresowanie. Laurenty dobrze dogaduje się z psami i jest spokojny, więc może sobie pomieszkać jeszcze trochę...
W takim razie wsparcie przydałoby się na karmę :( Czy jest taka możliwość, by Skarpeta zakupiła jakąś tanią, dobrą karmę i nam wysłała? Tak byłoby najlepiej!
Z nowości:
Był weterynarz, wyeliminował ohydne pchły ;) Odrobaczył, obejrzał dokładnie psiaka. Laurenty ma lekkie zapalenie uszu (od nieczyszczenia, szybko to wyleczymy) oraz brzydkie kupy - jak uda się "złapać", zrobimy badanie fekalyzerem. Poza tym chłopak czuje się świetnie, ma apetyt i dobry nastrój :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='natalia.aleksandrov']Dziękujemy!
Na razie ustaliliśmy, że Laurenty zostanie u nas, zamiast jechać do hoteliku - zobaczymy jakie będzie nim zainteresowanie. Laurenty dobrze dogaduje się z psami i jest spokojny, więc może sobie pomieszkać jeszcze trochę...
W takim razie wsparcie przydałoby się na karmę :( Czy jest taka możliwość, by Skarpeta zakupiła jakąś tanią, dobrą karmę i nam wysłała? Tak byłoby najlepiej!
Z nowości:
Był weterynarz, wyeliminował ohydne pchły ;) Odrobaczył, obejrzał dokładnie psiaka. Laurenty ma lekkie zapalenie uszu (od nieczyszczenia, szybko to wyleczymy) oraz brzydkie kupy - jak uda się "złapać", zrobimy badanie fekalyzerem. Poza tym chłopak czuje się świetnie, ma apetyt i dobry nastrój :)[/QUOTE]

Cieszę się, że Laurentego obejrzał wet i nie doszukał się poważniejszych problemów zdrowotnych :) Czyli z łapką jest OK ???
Zakup karmy dla chłopaka przegłosujemy :)

Link to comment
Share on other sites

Zmieniłam, wysłałam też PW.
wczoraj koleżanka zabrała Laurentego na dłuuuugi spacer - przy rzucaniu mu kijka odkryła, że pies był bity. Kiedy podniosła kij wysoko za głowę, Laurenty rzucił się na ziemię i zaczął przeraźliwie piszczeć...
Jakie było jego życie? Tego się pewnie nie dowiemy, jest zbyt przyjazny, żeby swój ból zmienić na nienawiść do człowieka... :(

Link to comment
Share on other sites

Cześć,
Pilnie potrzebujemy wsparcia dla Nerona - to jego jedyna szansa. Czy możecie nas wesprzeć, choćby duchowo?... :)
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/230998-Neron-pilnie-szuka-DT-DS-ma-czas-do-1-wrze%C5%9Bnia%21"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/230998-Neron-pilnie-szuka-DT-DS-ma-czas-do-1-wrze%C5%9Bnia%21[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...