Jump to content
Dogomania

III Edycja -Pracowite Wakacje z Psem


Bobek

Recommended Posts

  • Replies 70
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Wlasnie po to jest ten oboz , miedzy innymi uczymy jak radzic sobie z takimi problemami . W poprzednich edycjach mielismy psy i ich wlascicieli z podobnymi klopotami i nauczyli sie oni dlaczego istnieja takie klopoty
i jak z nich wybrnac .Takie psy mieszkaja w pokojach bez innych psow

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Wszysce pytają o młodziutkie zwierzaki, a ja zapytam o wręcz przeciwne.
Mam rotteczka, który jest już pieskiem zaawansowanym wiekowo, a pomimo to przeważnie zachowuje się jak szczeniak. Moje pytanie czysto teoretyczne brzmi- czy nie bedzie to obóz zbyt intensywny dla takiego zwierza, nie jest On "zdziadziały", ale kondycji też nie ma tej co kiedyś- męczy się trochę szybciej.

Link to comment
Share on other sites

Prace z psami dostosowuje sie do mozliwosci zwierzaka .To ile pracujesz ze swoim psem nie ma dla ciebie znaczenia bo beda inne psy z ktorymi tez bedziesz mogla pracowac a twoja suczka w tym czasie odpoczywac .:crazyeye:
Wazne bys pojela pewne zasady zrozumiala je umiala stosowac pracujac z psami .Jednym slowem polega to w duzym stopniu na mysleniu - jak mam to zrobic ? Wiec spokojnie nie musisz sie obawiac o wiek psa ,Mam 14 latka ktory uwielbia prace i jest zawsze zwarty i gotowy na miare swoich dziatkowych mozliwosci .:lol:
Mysle tu bardziej czy twoja suczka nie denerwuje sie w takim ruchliwym towarzystwie i czy to nie bedzie jej zbytnio przeszkadzalo , na to pytanie musisz odpowiedziec sama ;)

Link to comment
Share on other sites

Moja suczka jest pieskiem :evil_lol: , a Jego ulubionym hormonem ( zresztą moim też ) jest adrenalina. On uwielbia pracować, problem w tym, że zapomina wtedy iż ma już "swoje lata", a potem cierpi. Stąd moje pytanie, czy nie bedzie to obóz zbyt intensywny dla takiego zwierza?

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

A ja bym chciała się zapytać do kiedy można się zgłosić na obóz. ;) nr 1 :)
Jest jakaś ograniczona liczba miejsc?
Aha, i "motedami pozytywnymi", czyli klikacie również? Bo już troszkę z psiakiem ćwiczyłam klikerem i chciałabym to kontynuować. ;)

Link to comment
Share on other sites

Prosze poogladac strone [URL="http://www.kudlatyprzyjaciel.pl"]www.kudlatyprzyjaciel.pl[/URL] tam masz zgloszenie i przesun nizej jest wszystko opisane o obozie :razz:
Zagloszenia byly do 15 czerwca , jesli wiec jestes chetna i masz powyzej 16 lat to jeszcze ostatni dzwonek :multi: , wypelniaj zgloszenie i wplac zaliczke , no oczywiscie za pisemna zgoda rodzicow :lol: Zawsze pracujemy z psami metodami pozytywnymi , klikamy rowniez ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Hej.
Napiszcie jak było na obizuku, bo ja- blondynka tfu!- oczywiście poniewczasie dotarłam na ten wątek:angryy:
Mam jeszcze pytanko czysto organizacyjne :cool3: czy nie dałoby rady organizować takie oboziki częściej? W końcu w zimie psy też dobrze się bawią -chyba:cool1: (nie wiem, bo Mokkę adoptowałam pod koniec marca i nie wiem jak Ona na śnieg reaguje).
Ale ale, poza zimą jest jeszcze jesień i wczesne lato :) zawsze można sobiw inaczej urlop ustawić, a i psom lepiej jak im się żar z nieba nie leje :roll:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Buuu:placz::placz::placz:

Mam pytanie z innej beczki: czy na takich obozach często bywają collie? Na fotkach na stronie widziałam i stąd pytanie, bo Mokka+collie=martwy collie :cool1:
No i dalej nie wiem co z poszerzeniem oferty :p

Ps. poopowiadałybyście jak było, a nie tylko "super" :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Chcesz wiedzieć jaki collie? Jeśli się orientujesz mogę Ci imię podać :p

[URL="http://www.dogomania.pl/forum/member.php?u=28802"]Angelwings[/URL], jeśli chcesz zerknąć to tu jest troche relacji z obozu :)
[URL]http://www.agility.fora.pl/iii-edycja-pracowite-wakacje-z-psem-t663-45.html[/URL]

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 1 year later...

Odświeżam temat ;)
Czy w tym roku również będzie obóz? :lol:
Bo chciałabym się wybrać z Waderem ;)

p.s: Niestety informacja nt. ceny się nie wyświetla :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...