Jump to content
Dogomania

III Edycja -Pracowite Wakacje z Psem


Bobek

Recommended Posts

Klub Sportow Psich ALPI zaprasza na III Edycje Pracowitych Wakacji z Psem
Sa to dwa sierpniowe obozy z wakacyjnymi atrakcjami informacje [URL="http://www.alpi.piasta.pl/"]www.alpi.piasta.pl[/URL] w okienku AKTUALNOSCI ikonka na dole tel 503957303
Zaproszenie na Obóz Nr 1.
Termin
03.08.2007 r.- 12.08.2007 r.
Pierwsze nasze spotkanie kierujemy do właścicieli lubiących sportowe szaleństwa ze swoim psim przyjacielem. Na poważnie i wesoło wprowadzimy was w świat Agility, Frisbee. Ale najpierw musicie przebrnąć przez podstawy posłuszeństwa psa. Tu zapewne będzie się sporo działo!
Minimum słów, maximum roboty. Prosimy zabrać obuwie sportowe i opaski przeciwpotne na rękę.

Zaproszenie na Obóz Nr 2.
Termin
13.08.2007 r.- 22.08.2007 r.
Będą zapewne tacy, chcący zostać na kolejny turnus, ale przybędą „Nowi”. A tu już czeka na nas zmiana treści.
Podstawy posłuszeństwa na co dzień. Kolejno czeka nas- Obedience, oraz Tropienie o świcie. O zmroku nie śpimy a szalejemy przy ognichu. I tak od świtu do zmierzchu zawsze przy boku najlepszego kumpla
serdecznie zapraszamy

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 70
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Karina miejscowość to [B]Józefowo[/B].

Pierwszy obóz: 3.08-12.08.2007r.
Drugi obóz: 13.08-22.08.2007r.

[I]"Wygody:
- pokoje 5-8 osobowe - pełna integracja (śpimy z psami, nawet w pościeli).
- nietypowe łazienki.
- kuchnia (...) co ważne karmią trzy razy dziennie.
Skargi i zażalenia - dotychczas nie otrzymano. I dobrze."

To dla tych, którym się info w wordzie nie otwiera. ;)
[/I]

Link to comment
Share on other sites

Moze , tym bardziej ze bawi sie doskonale zarowno wlasciciel jak i pies , a Jonatan tym bardziej , reszte informacji juz przesylam na pryw. wiad .
pozdrawiam Hm , moze wtedy bedzie troszke czasu na wspolne treningi bo z tym czasem to u was kiepsko;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bobek']pozdrawiam Hm , moze wtedy bedzie troszke czasu na wspolne treningi bo z tym czasem to u was kiepsko;)[/quote]

Kiepsko, jak kiepsko. Już w przyszłym tygodniu powinno być ok.
Tamten tydzień byłam rozłożona chorobą, dopiero dochodzę do siebie. W robocie od poniedziałku tez się rozluźni, więc jesetm na dobrej drodze :).

Link to comment
Share on other sites

Moze sie jakos uda , serdecznie zapraszam .
Jestem ciekawa jak poradzilas sobie z nauka pozycji wystawowej i czy uzywasz w pracy kilkera , bo pisalas o nim.:lol:
Psy uwielbiaja konkretna czytelna prace i nie ma znaczenia czy sa ruchliwe , to ty musisz sie nauczyc :razz:
pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bobek']Moze sie jakos uda , serdecznie zapraszam .
Jestem ciekawa jak poradzilas sobie z nauka pozycji wystawowej i czy uzywasz w pracy kilkera , bo pisalas o nim.:lol:
Psy uwielbiaja konkretna czytelna prace i nie ma znaczenia czy sa ruchliwe , to ty musisz sie nauczyc :razz:
pozdrawiam[/quote]


A ja bym mogła prosic tez o iwęcej info
-ile taki obóz mógłby kosztować
-i dla głupiego laika gdzie jest józefów :oops: :oops:
-czy piesek który w sierpniu będzie miec ok. 1 rok, nie zna wogóle komend, ucieka, żebrze przy jedzeniu itp. mógłby sie załapać:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Józefów do ktorego zapraszamy jest k/ Suwałk
Własciwie kazdy psiak się nadaje , bo to ty się uczysz jak go uczyć , no i uczestniczysz razem z nim we wszystkich często szalonych imprezach
wszelkie informacje na stronie [URL="http://www.alpi.piasta.pl"]www.alpi.piasta.pl[/URL]
w zakladce AKTUALNOSCI ikonka na dole

Link to comment
Share on other sites

Bobek akcja z takim obozem to coś extra-serio uważam ze to pomysł na najwyższym poziomie. Sama jestem szkole się na dogoterapute i mam malamutke Skyę szkoloną na terapeute-uważam ze taki obóz to kolejna super fforma szkoenia i extra zabawy dla naszego psika i dla nas;)
czytałam o waszej akcji "pełnosprawni"-my również coś takiego robimy tylko narazie główie na Warszawe-tzn zaczynamy projekt w drodze......będzie info o konferencji-JUŻ ZAPRASZAM!bvo kierowna jest ona do wszystkich pracującyh z psami "dla" ludzi!napewno zmieścimy info na forum!pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tamiczek']Boże ile tych Józefowów :-o a word mi się nie otwiera :placz:[/quote]
nie wiem chyba jest jakis błąd na stronce Alpi, bo wielu osobom sie nie otwierają te informacje.
Mi tez sie nie otwierały, więc koleżanka mi mailem wysłała ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bobek']Moze sie jakos uda , serdecznie zapraszam .
Jestem ciekawa jak poradzilas sobie z nauka pozycji wystawowej i czy uzywasz w pracy kilkera , bo pisalas o nim.:lol:
Psy uwielbiaja konkretna czytelna prace i nie ma znaczenia czy sa ruchliwe , to ty musisz sie nauczyc :razz:
pozdrawiam[/QUOTE]
pozycja wystawowa - cały czas pracujemy nad tym, bo mój pies jest bardzo bardzo ruchliwy i ciężko mu wystać dłużej bez ruchu, no i niestety brakuje nam czasu na codzienne ćwiczenia z psem. A klikera używamy cały czas przy nauce nowych rzeczy lub przy dopracowywaniu już nauczonych komend.
A co do obozu, to bardzo wątpliwe,bo możemy dostać tylko 14 dni urlopu, a 4 dni to sama podróż do polski.:placz:

Link to comment
Share on other sites

Chyba sie zastanowie nad tym obozem! Tylko boje sie jednego... Jak np pojade sama to psiak bedzie caly czas przy mnie tak? A przy dodatkowych atrakcjach? (zjazdy na linach, konie itp) Bo juz widze mojego psa, ktory rzuca sie ze skarpy za mną :-o :-o I czy taki obóz jest bezpieczny dla takiego dzikiego psa ? (Będzie miał około 15 miesiecy wiec okres- wariactw :shake: )
No i takie szczegóły jak np. ogrodzenie :diabloti:? Czy psiaki bez problemu zwykle sie tolerują w jednym pokoju? No i czy jezdza osoby pojedynczo z psami czy raczej z osobą towarzyszącą? :cool3:

Przepraszam za tyle pytań, ale oferta jest baaardzo kusząca :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Na wszystkie pytania moge tylko odpowiedziec ze jest to tak zorganizowanie iz nie bylo przez poprzednie lata zadnych klopotow a wszyscy bawili sie doskonale . Psy lubia pilnowac sie kazdego z nas a mimo to ucza sie czekac wtedy gdy jestes dalej bo np. zjezdasz na linach .Jesli ktos chce sobie wyobrazic jak wygladaja nasze wakacje to musi do nas zawitac ;) bo opowiedziec nie jestem w stanie . Zapewne trudno pojac to poplatanie wakacyjno szkoleniowe , ale my organizujemy specyficzne wakacje :multi: co wynika z doswiadczen i pobytow na obozach czysto szkoleniowych .Sama nazwa [B]wakacje [/B]zobowiazuje do wypoczynku , my proponujemy go w bardzo aktywnej formie i razem wypoczywaja psy:razz:

Link to comment
Share on other sites

Wystarczy dojechac do Suwalk i powiadomic nas o ktorej godzinie jest przyjazd , odbierzemy z dworca i dowieziemy na miejsce .:multi: A pobyt takim zwariowanym maluchom oraz im wlascicielom wyjdzie na dobre .Czesto przyjezdaja ludzie z psami ktore uwazaja za "normalne"
a okazywalo sie ze na obozie dopiero uczyly sie tej normalnosci ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...