Jump to content
Dogomania

wyrzucony piesek


koniczyna21

Recommended Posts

Witam,
Jakiś tydzień temu niedaleko działki moich rodziców ktoś wyrzucił prawdopodobnie z samochodu pieska. W tym momencie rodzice go dokarmiają ale niedługo wakacje się kończą... Szkoda dawać go do schroniska a rodzice wziąć go nie mogą bo w domu mają kociarnię. Ja również odpadam bo mam w domu kota i dominującego psa, który nie toleruje obcych na swoim terenie. Piesek jest słodki, bardzo przyjacielski i nieduży. Bardzo potrzebuje kontaktu z człowiekiem, lubi się bawić, chyba jest młody. Może nie jest wielkiej urody, ot taki kundelek, ale ma ogromny urok osobisty:) Moje pytanie brzmi: czy znacie jakieś domy tymczasowe,w okolicy Warszawy, do których można psa przywieźć? Czy też one współpracują tylko ze schroniskami? Proszę o radę, sprawa jest raczej pilna.

Link to comment
Share on other sites

Domy tymczasowe nie przyjmują zwierząt ot, tak, bo są przepełnione. Możesz zgłosić do organizacji działających na tym terenie, ale wątpię, żeby któraś wzięła psa - jest przesyt psów niestety w fundacjach. Najlepiej porób foty i rób ogłoszenia.

Link to comment
Share on other sites

Ogłoszenie już wisi na facebooku, parę osób udostępniło ale na razie cisza w kwestii ewentualnego domu. A z psem trzeba coś szybko wykombinować bo od przyszłego tygodnia zostałby sam...Napisałam do schroniska w Celestynowie ( to niedaleko) ale nie odpisali więc pewnie szczęśliwi nie będą jak im psa ktoś podwiezie... ech, ale to chyba jedyne wyjście. W każdym razie dzięki na uświadomienie:)

Link to comment
Share on other sites

[IMG]http://a5.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/c67.0.403.403/p403x403/391556_10151015340168202_1971046367_n.jpg[/IMG]
Szukamy nowego domu dla pieska, który przybłąkał się do moich rodziców na działkę. Ktoś go niestety wyrzucił z samochodu. Piesek jest zdezorientowany ale bardzo przyjacielski, szuka kontaktu z człowiekiem, uwielbia się bawić. Na razie jest dokarmiany ale letnicy niedługo wracają do Warszawy a nie chcemy go tak zostawiać... Schronisko jest ostatecznym rozwiązaniem. Piesek przebywa teraz we wsi Siwianka w okolicy Wiązownej. Może ktoś z was może zapewnić pieskowi dom, chociaż tymczasowy? W razie czego możemy go dowieźć do Warszawy. Załączam zdjęcie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...