Jump to content
Dogomania

znaleziono chudeg szczeniaka w białymstoku zachodnia/pogodna/kręta


iwonka341

Recommended Posts

dziś wieczorem znaleziono małego szczeniaka, z wzdętym brzuchem ( dzieci były z nim u weta - powiedział, że wszytsko ok) nie mam jak zrobić zdj bo psiaka na noc wzięła sąsiadka.. obiecałam ze juto się nim zajmę ( mój leon nie za dobrze znosi go ;/) pies myślę, że jest czyjś. Widziałam go na smyczy przywiązanego pod farmerem na pogodnej. Jakaś pani go odpinała i szłą z nim i zakupami. dziś biegał sam. myślę, że to na 100% ten sam pies bo zwóciłm na niego uwagę właśnie poprzez te zapadnięte boczki i wzdęty brzuch.. jeśli ktoś ma jakieś namiary na właścicilkę, badz może przygarnąć ok 2 miesiecznego szkraba prosze o kontakt

Link to comment
Share on other sites

Wzdęty brzuch zapewne od robali. Co za wet stwierdził, że wszystko OK? Skoro widziałaś psiaka przy jakimś sklepie to wydrukuj ogłoszenie i tam powieś i najlepiej w ogóle w okolicy. Jak właściciel będzie chciał znaleźć to znajdzie... Gorzej jak nie chce..

Link to comment
Share on other sites

wczoraj psiak znalazł nowy bezpieczny i pewny dom, znaleziono go w krzakach w środku dużej łąki zabiedzonego bez obroży, było to ok tydzien po tym jak go widziałam. NIe było czasu na ogłoszenie pisemne jedynie ustne po sklepach i lecznicy, nikt nie zgłosił żadnego zaginięcia. A ta Pani chodziła z ok 2 miesięcznym psiakiem na smyczy i zostawiala pod sklepem, nie wydaje sie to byc normalne. Nikt nie mógł przetrzymać pieska na okres tych ogłoszeń, mój roczny psiak nie znosi szczeniat, dlatego widzac jak reagowal na niego na podwórku nie wzielam go do domu. Sasiedzi tez nie chcieli, na dluzej niz noc.. dlatego szybko i sprawnie znalezli nowy dom pieskowi ;)

Link to comment
Share on other sites

Przyznam, ze nic nie rozumiem i dziwne to jakies. . . . no ale nie mam wpływu. Oby był szczesliwy i była to prawda.
Dzielnica ta nie jest najlepsza w miescie. Mieszka tam duzo pijakow, roznych meneli, szkoda gadac. Kto wie czy nie popadł do jakiejs rodziny z glupawymi dziecmi i pijanymi rodzicami. Ostatnio napatrzyłam sie na kilka takich biednych pieskow gdzie oprocz alkoholu nic nie ma.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pipi']Przyznam, ze nic nie rozumiem i dziwne to jakies. . . . no ale nie mam wpływu. Oby był szczesliwy i była to prawda.
Dzielnica ta nie jest najlepsza w miescie. Mieszka tam duzo pijakow, roznych meneli, szkoda gadac. Kto wie czy nie popadł do jakiejs rodziny z glupawymi dziecmi i pijanymi rodzicami. Ostatnio napatrzyłam sie na kilka takich biednych pieskow gdzie oprocz alkoholu nic nie ma.[/QUOTE]

I Prezydent Miasta Białegostoku też tu mieszka......hahaaahaaaa:evil_lol::evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Matagi']I Prezydent Miasta Białegostoku też tu mieszka......hahaaahaaaa:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/QUOTE]

Prezydent powinien sie wstydzic. Na pewno mieszkaja tam porzadni. majetni ludzie, ale wiekszosc to menele. Urodziłam sie i wychowałam w tej dzielnicy, ktora była spokojna. Ludzie nie zamykali drzwi. Kiedy zaczeli budowac bloki komunalne, pojawiło sie mase pijakow. Rzucaja sie w oczy i tyle.

A co do szczeniaka, skoro wiesz, sprawdziłas, ze tam jest i jestes pewna, ze ma dobrze, to ja ciesze sie razem z Tobą.

Nie chciałam nikogo obrazić, a jesli moja wypowiedz na temat dzielnicy tak zabrzmiała, to przepraszam.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...