Jump to content
Dogomania

Nikomu niepotrzebny :( pilnie szukamy dt/ds


bora1

Recommended Posts

również zaglądam na zaproszenie Ewuni ..... na razie nic mi nie przychodzi do głowy oprócz hoteliku koło Kluczborka (chyba), ale muszę poszukać w swoich subskrypcjach na jakim wątku się z nim zetknęłam. Jednak bez względu na jaki hotelik sie zdecydujecie to i tak trzeba zacząć szukać deklaracji. Niestety bez kasy nie ruszycie.
Ten psiak to taki trochę w typie labradora.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 69
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='zakonna']do góry, czy pies ma ogłoszenia?[/QUOTE] no właśnie pasowałoby ruszyć z ogłoszeniami, ale na wątku jest bardzo mało informacji na temat psiaka, a w ogóle to gdzie ta psina teraz przebywa??? czy ktoś się nim opiekuje ?? czy koczuje na ulicy ???
Jeżeli na ogłoszenia ktoś by sie odezwał (daj Boże) to w jaki sposób pies byłby przekazany.
Sorki, że tyle pytań na raz , ale brak tych informacji tutaj.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marysia55']no właśnie pasowałoby ruszyć z ogłoszeniami, ale na wątku jest bardzo mało informacji na temat psiaka, a w ogóle to gdzie ta psina teraz przebywa??? czy ktoś się nim opiekuje ?? czy koczuje na ulicy ???
Jeżeli na ogłoszenia ktoś by sie odezwał (daj Boże) to w jaki sposób pies byłby przekazany.
Sorki, że tyle pytań na raz , ale brak tych informacji tutaj.[/QUOTE]

tak,dokładnie ! Prosimy o więcej informacji kochani...

Link to comment
Share on other sites

przepraszam ze tak dlugo to trwa!!
niestety dlatego ze SM nie potrafi odpowiedziec na pytanie gdzie pies przebywa:shake::angryy:n
ic z tego nie rozumie, mam tylko nadzieje ze psiak nie skonczyl w lesie z kulka w glowie bo podobno kilka psow potraktowanych w ten sposob ostatnio znalazl jakis chlopak w lesie :( strasznie mi przykro
na razie naciskamy na nich

Link to comment
Share on other sites

Ja osobiście mam pozytywne doświadczenia ze Strażą Miejską .....3 lata temu "znalazłam" owczarka niemieckiego ...starszy ...schorowany ....niewidomy psiak ....zadzwoniłam do SM z prośbą aby szukali ze mną właścicieli. Facet zrobił wszystko żeby mi pomóc! Z pracy wyszłam po godzinie 23 przekazując chłopaka właścicielce .....radości było co nie miara!

Link to comment
Share on other sites

nikt nie odpuszcza, naciskamy na nich!!
teraz mamy nowa bide
Tą piękną sunie znaleziono w obrozy ze smycza (łancuszkiem). Stała pod sklepem w Jaworznie. Uchwyt smyczy przegryziony. Przy obroży plakietka ze ma chipa, ale nie ma jej w rejestrze. UCIEKŁA? CZY ZOSTAŁA PRZYWIĄZANA DO TEGO SKLEPU?
W każdym bądź razie szukamy jej właścicieli. Może ktoś ją zna? Jeżeli nikt się nie zgłosi suczka będzie do adopcji! Prosimy o pomoc w znalezieniu jej właścicieli!

NIE MAMY JEJ GDZIE UMIEŚIĆ, A KOBIETA KTORA JA ZNALAZLA CHE JA WYRZUCIC NA ULICE :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...