Jump to content
Dogomania

Dziwne zachowanie psa


daria26

Recommended Posts

Witam.

Dzisiaj mój pies bardzo dziwnie się zachowywał. Przejęłam się tym, ponieważ wcześniej nigdy mu się takie coś nie zdarzało.
Na początku w pewnym momencie usłyszałam dziwny odgłos, tak jakby się nagle zerwał. Po ok. 5-10 min. poszłam do niego, a on stał w miejscu i się trząsł. Nie chciał iść na swoje miejsce. Nie mógł się utrzymać na nogach. W końcu zwymiotował karmą i kawałkami trawy, które jak zwykle zjadł wcześniej. potem wręcz " wleciał " do swojego koszyka i ponownie zwymiotował. Zachowywał się tak, jakby zaraz miały mu się połamać nogi. Gdy chciałam z nim wyjść na dwór, to musiałam go mocno przytrzymać, aby nie zleciał ze schodów. Na dworze najpierw chodził i wąchał, załatwiał się. Chwilę później położył się i nie chciał wstać. Przeszłam się z nim kawałek, zrobił kupę. Chciałam z nim iść do domu, ale on położył się przed drzwiami i nie chciał wejść. W końcu udało mi się go przekonać, chociaż niepewnie wchodził. Teraz śpi w swoim koszyku. Czy ktoś może wie czym spowodowane są te objawy ?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...