Jump to content
Dogomania

Gonilla - ma wspaniały domek! Happy end! :)


Recommended Posts

Gonilla to mikrosunia, która została znaleziona w okolicach Rawicza - a konkretnie, w małej wiosce obok Rawicza. Skręciliśmy w złą uliczkę, no i stało się.
Lata pies, pytamy czyj. Niczyj.
Karmiony? No nie.
Schronisko weźmie? No nie, nie ma miejsc, nie zabiorą.
Łapiemy psa, cudem się udaje, sunieczka jest przerażona i zdezorientowana. Oględziny podogonowe - suka ma cieczkę, jest młoda, więc pewnie to jej pierwsza cieczka w życiu. Biegała samopas dość długo, wg miejscowych 'psy za nią latały", więc boimy się, że jest w ciąży.
Decyzja była szybka - zabieramy ją do naszego awaryjnego DT dla mikropsiaków.
Tylko... Co teraz? Skąd karma, skąd pieniądze na weterynarza i sterylizację, jak skończy się cieczka?...
Liczymy na Waszą pomoc!

Edited by natalia.aleksandrov
Link to comment
Share on other sites

Jejku, niech ktoś zauważy maleńką! Rozumiem Cię Natalio, mój mały też nie znosi wielu psów. z wiekiem z lekka mu to przygasa, ale miałam z nim problem, gdy jakieś dwa tygodnie temu chciałam tymczasa wziąć do domu. Nie dało rady. Nie miałam jakiejś "izolatki" dla ani jednego, ani drugiego.

Link to comment
Share on other sites

mam kilka pytan:
czy mozne organizacja prozwierzeca adoptowac psa w cieczce,czy moze adoptowac bez przeprowadzenia kontroli ?
Czy nie nalezy patrzec na statystyke , a wpierw psa wykastrowac ,zaszczepic i poczekac na wyniki kontroli przed-adopcyjnej?
Upychanie psa na cito czesto konczy sie fiaskiem!

Link to comment
Share on other sites

Sunia jest już po cieczce, kontrola u tej pani będzie na dniach przed transportem.
Jeśli znajdzie się DT na miejscu, to sunia będzie wykastrowana (pani sobie życzyła, by pies przyjechał po kastracji).
Zapewniam, że dom jest świadomy, chce psa wysterylizować i nie jest domem "na od*******".
Nie jest to pierwszy pies, którego wydaję.
A statystyk sobie nie podbijam ,bo to nie Diablo i nie potrzebuję takich dziwnych rzeczy ;)
Ale dziękujemy za zainteresowanie sunią!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...