Jump to content
Dogomania

Ile i jak powinien jesc szczeniak


kate78

Recommended Posts

Witam,

od czterech dni jestesmy dumnymi posiadaczami malego czarnego ze schroniska. Male czarne ma osiem, dziewiec tygodni, wazy 1,5kg i w pelni zasluguje na swoje nowe imie - Joker :evil_lol:.
No i wlasnie dlatego ze jest taki malenki nie jestem pewna ile on powinien jesc. Zawsze mialam ONkowe psy i one to potrafily zjesc. Joker z kolei zawsze wyglada jakby byl zbyt zajety zeby jesc. Skubnie pare chrupek, zje moze lyzke mokrego dwa razy dziennie, chlipnie wody i biega, biega, biega a potem dokazuje a potem zwiedza wszystkie zakamarki a potem zasypia tam gdzie stoi i tyle go bylo.
Mi sie caly czas wydaje ze on za malo je. Ile powinno srednio takie malenstwo w tym wieku zjadac? I czy powinnam mu to jedzenie jakos urozmaicac? Lubi gotowana, pokrojana w kostke piers z kurczaka ale to tez tylko tak z lyzke moze ze dwie.

Joker jest pierwszy raz zaszczepiony i odrobaczony, zalatwia sie normalnie, jest wesoly i rozbrykany.

Przepraszam za brak polskich znakow :oops:

Link to comment
Share on other sites

Jak on je polowe tego co jest podane na opakowaniu to dobrze :roll:. Chociaz wczoraj zjadl troche wiecej. Mokre bardzo mu smakuje. Na razie karmie go Purina dla szczeniat. To dostal w wyprawce. Czy to jest dobre jedzenie dla maluchow, czy moze RC byloby lepsze? Ja tutaj nie mam za duzego wyboru w psich karmach. Nawet w sklepach zoo i u wetow glownie pedigreepal i tym podobne. Z tego co czytalam to nie jest dobre zarelko. No i RC.

I czy moge mu podawac gotowanego kurczaka, bo mu bardzo smakuje i jak czesto? Jakies warzywa? Jakie?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='natka.jezewska']Bardzo dobra karma dla szczeniaków to Royal Junior, co prawda jest trochę droższa ale mój szczeniak po tej karmie jest kwintesencją zdrowia i energi, a rośnie jak na drożdżach.[/QUOTE]

Szkoda tylko, że za taką zwykłą "kukurydziankę" trzeba płacić furę kasy ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...