Jump to content
Dogomania

Kosmetyki Dr LUCY


bodzia78

Recommended Posts

  • Replies 600
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja na wystawie w Krakowie kupiłam Easy brush spray, ale nie dla nas ten specyfik... Przede wszystkim zapach doprowadza mnie do szału, a do tego sierść psa jest po nim klejąca, a używam naprawdę maluśko... a szkoda, myślałam, że się sprawdzi...

Link to comment
Share on other sites

Witam,

Mam pytanie i proszę o poradę. Przymierzam się do zakupu szamponu Fluffy do mycia przede wszystkim łap u mojej mini sznaucerki, zastanawiam się też nad Stiff Lotion. I tu moje pytanie, czy Stiff Lotion może być używany w zastępstwie lakieru? (gdy przed wejściem na ring ułożę już włos na łapach i w celu utrwalenia?)
Jeszcze jedno pytanko, na której najbliższej wystawie będzie można zakupić kosmetyki Dr Lucy?

Link to comment
Share on other sites

Tak, Stiffa mozna zamiast lakieru. On nawilza,modeluje, usztywnia i nadaje blask. Najlepiej na wilgotny wlos i zaczesac lub przed wystawa juz , ale delikatniej:)
Bylismy w Bedzinie, przy kolejnej wystawie - Sopot- patrz na stoisko Ariona - tam jest tez dr Lucy. Bedzie tam Iwonka:)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Mam już Easy Brush Spray i jestem zachwycona. Planuję zakup szamponu, odżywki Vital i lotionu Silk. W związku z szamponem mam pytanie. Który będzie najlepszy dla cavalier king charles spaniela? Chciałabym żeby włos był lejący i się nie puszył, a bardziej przylegał? Myślałam nad Easy brush-zielony, bo ułatwia rozczesywanie, ale może jednak soft by był lepszy?

czy ewentualnie można gdzieś dostać próbkę jednego i drugiego szamponu żeby wypróbować przed kupnem dużego opakowania?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 5 weeks later...

W tej rasie - shiih tzu- fajnie srawdza sie seria zielona:)- psiapsiolka uzywa z zadowoleniem. Seria Easy brush
( witaminowa, z jojoba, nawilzajaca, co przy suchynm obecnie powietrrze z ogrzewania domowego jest nieodzowne), teraz na zime i brud na ulicach polecam rowniez szampon odtluszczajacy . Jesli jestes zainteresowana produktami - prosze o priw.

Link to comment
Share on other sites

Sota, mam pytanie w związku z tymi kosmetykami bo wydaje mi się, że jest to, to czego szukam tylko chciałabym wiedzieć jak bardzo te kosmetyki są zapachowe, czy pachną bardzo intensywnie. Ja cały czas uzywam serii All Systems próbowałam innych, ale wróciłam do tych. Tu przeczytałam o Dr Lucy z opisu byłoby super i cena też jest nie wysoka. Z All Systems jestem zadowolona, ale chodzi mi o uzyskanie w naturalny sposób sztywniejszego włosa co obecnie uzywane przeze mnie kosmetyki nie dają. I z tego co piszesz można je dostać w Chorzowie to miałabym blisko.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...