Jump to content
Dogomania

Kosmetyki Dr LUCY


bodzia78

Recommended Posts

  • Replies 600
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[B]YORSHIRE TERRIER- SIERSC NA RINGU.[/B]


No to i ja zasiegne porady :razz:

Mojej pierwszej suni przygotowanie na wystawe polegalo na tym, ze byla w olejku norkowym albo palmowym, przed wystawa sie ja kapalo, a pozniej nakladalam na nia jedwab dla ludzi firmy Biosilk. wlos piekny blyszczacy, lejacy i w ogole wszystko cacy :diabloti:
Ale teraz jak sie doczekalysmy potomstwa to mamy problem, bo mojej drugiej malej (8 miesiecy) juz taka pielegnacja nie odpowiada :mad:
Znow jest olejek, kapanie, ale po tym jedwabiu to wlos w ogole nie efektywny jest :roll::shake::shake:
I szukam wlasnie czegos dla niej zamiast Biosilku :cool1: zeby [U]mozna bylo po wykapaniu nasmarowac, rozczesac i zeby wszystko ladnie pieknie wyjsc na ring:evil_lol:
[/U]
Czekam na porady i propozycje :eviltong: bo ja sie srednio orientuje w tych kosmetykach DR LUCY a Wy juz macie doswiadczenie :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

nie odstawiaj Biosilku a dokup odżywkę zmiękczająca siersc i taką co by włos był bardziej lejący plus ja zamiast norkowego albo pamlowego wzięła bym oil dr.Lucy i nakładała go, super się zmywa i zmiekcza włos a domyslam,ze wasz york ma watowaty włos i dlatego tak się dzieje.Odzywkę neich juz polecą dziewczyny bo wystawowe ja mam innej firmy.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Wszystkich zainteresowanych (i nie tylko :razz: ) Dogomaniaków zapraszam serdecznie na nasze stoisko na Międzynarodową Wystawę Psów w Katowicach 20-22.03.:multi::multi::multi: Nasze stoisko to stoisko [COLOR=red][B][U]ARION[/U][/B][/COLOR][COLOR=#000000] i tam też będą kosmetyki Dr Lucy (i nie tylko :razz: mamy spoooro niespodzianek i nowości :razz:). Jak zwykle będzie mi bardzo miło się z Wami spotkać!!!:loveu::loveu::loveu:[/COLOR]
[COLOR=#000000]DO ZOBACZENIA W KATOWICACH!!!!!! :multi::multi::multi:[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...

[quote name='bri']Mam pytanie, jaki zestaw kosmetyków polecacie dla Briarda?[/quote]
Zalezy czy dla plowasa, czy czarnego, od wieku psa ( czy mamy do czynienia juz z doroslym, kozim wlosem, czy tez np doroslym ale miekkim niestety), czy wlos jest zniszczony, "zmeczony sloncem" ( np bardzo wyplowial) , bo pies bardzo duzo na podworku przebywa, lub tez wlos jest zbyt przesuszony i trzeba go ratowac "zastrzykiem" witamin.
Czy moze chodzi o normalna pielegnacje, czy typowo pod wystawy. Zreszta wiadomo, o co chodzi:)

Link to comment
Share on other sites

Kosmetyki potrzebne dla płowaska , który kończy wymianę włosa i ma jeszcze nieco miękki włos. W czasie wakacyjnym będzie niestety wystawiony na wływ czynników takich: jak słońce , woda morska , wiatr i duuuuuuuuuzo piachu. Chyba zastrzyk witaminowy" będzie potrzebny. Nie interesuje mnie przygotowanie do wystawy , tylko zdrowy , nawilżony i dobrze odżywiony włos. Bardzo dziekuję za podpowiedż.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...