Jump to content
Dogomania

Kosmetyki Dr LUCY


bodzia78

Recommended Posts

  • Replies 600
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Witam,
obiecałam więc informuję :razz:
Będziemy we Wrocławiu!!!:multi:
UWAGA!!! Znajdziecie mnie przy stoisku z karmą [COLOR=red][B][U]ARION[/U][/B][/COLOR] :multi:
Zapraszam na pogawędkę- jak zawszę będzie mi miło spotkać Dogomaniaków :loveu:
"TALAGIA"- przyjdź koniecznie, na pewno cosik uradzimy dla pisiuta!:cool3:
"Jolai Alf" - dla charta Easy Brush z serii zielonej, a dla szkociska (oj pokochałam je ostatnio!:loveu: ) proponowałabym GOLDa, ale jak masz ochotę albo wątpliwości, to zawsze możesz do mnie napisać [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]
Tak więc do zobaczenia we Wrocławiu!!!:multi::multi::multi:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Hej :)

Jeżeli pies ma skłonność do alergii to można celowo kupić dla niego [B]LESSI "[/B]Szampon dla psów o delikatnej skórze, ze skłonnościami do podrażnień i alergii. Szampon zawiera delikatne środki myjące, które pielęgnują, nie podrażniają skóry, a włosom nadają naturalną elastyczność i połysk. Łagodna formuła pozwala na częste stosowanie bez ryzyka wystąpienia uczuleń."

Ja używam kosmetyków DR LUCY w lecznicy dla zwierząt gdzie zajmuję się między innymi groomingiem. Nawet wrażliwe psy nie wykazywały uczulenia.

Co do Goldena :)

Dla poprawienia i podkreślenia koloru fajny jest: [B]Szampon pogłębiający kolor jasny i złoty [/B].

Jako odżywkę polecam [B]VITAL[/B].

Wszystkie kosmetyki oparte są na naturalnych biologicznych komponentach.

Nie narzekałam nigdy na termin przydatności - tzn była na tyle długi żebym mogła wyprać litrowe butelki szamponów - ale więcej szczegółów myślę że przekaże któryś z przedstawicieli ;) obecnych an Dogo.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bodzia78']Hej :)

Jeżeli pies ma skłonność do alergii to można celowo kupić dla niego [B]LESSI "[/B]Szampon dla psów o delikatnej skórze, ze skłonnościami do podrażnień i alergii. Szampon zawiera delikatne środki myjące, które pielęgnują, nie podrażniają skóry, a włosom nadają naturalną elastyczność i połysk. Łagodna formuła pozwala na częste stosowanie bez ryzyka wystąpienia uczuleń."

Ja używam kosmetyków DR LUCY w lecznicy dla zwierząt gdzie zajmuję się między innymi groomingiem. Nawet wrażliwe psy nie wykazywały uczulenia.

Co do Goldena :)

[U][B] Dla poprawienia i podkreślenia koloru fajny jest: Szampon pogłębiający kolor jasny i złoty .

Jako odżywkę polecam [/B][B]VITAL.[/B][/U]

Wszystkie kosmetyki oparte są na naturalnych biologicznych komponentach.

Nie narzekałam nigdy na termin przydatności - tzn była na tyle długi żebym mogła wyprać litrowe butelki szamponów - ale więcej szczegółów myślę że przekaże któryś z przedstawicieli ;) obecnych an Dogo.[/quote]
Nic dodac,nic ujac. My stosujemy takowy szampon, tyle ze RED. To nie farba, ma kolor ...piwa:) Co do odzywki- rowniez polecam. I do zastosowania po kapieli i do czesania! Pieknie pachna, wszystko w tej samej nucie, ktora cudownie harmonizuje ze soba. Nowa partia kosmetykow ma termin waznosci do 2010 roku, "stara" dostawa, do lata 2009, ale spokojnie - zuzyjesz:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ardzio']Dziekuje bardzo za rady...zdecydowalismy na szampon regenerujacy niebieski i vital chcemy takzew wyprobowac kren do opuszkow...jakis cennik moge prosic?[/quote] Jesli chcesz kupic w naszym sklepie, prosze kliknac w cz. banerka z napisem Dr Lucy. .

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Witam wszystkich!
Chciałabym serdecznie zaprosić Dogomaniaków zainteresowanych kosmetykami DR LUCY i nie tylko :razz: bo będzie sporo atrakcji :razz: na stoisko ARION na Międzynarodowej Wystawie Psów Rasowych w Poznaniu!!!! :multi::loveu::multi::loveu: Nie chciałabym zapeszać, ale myślę że będą baaardzo nowiusieńkie i zachęcające ceny :roll::loveu:
Jak zwykle służe radą i pomocą w doborze kosmetyków dla Waszych psiutasów, ale będzie mi też bardzo miło po prostu się z Wami spotkać i porozmawiać.
DO ZOBACZENIA W POZNANIU!!!!:loveu::multi::loveu::multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote=AlderaanBC's;11145929]Witam wszystkich!
Chciałabym serdecznie zaprosić Dogomaniaków zainteresowanych kosmetykami DR LUCY i nie tylko :razz: bo będzie sporo atrakcji :razz: na stoisko ARION na Międzynarodowej Wystawie Psów Rasowych w Poznaniu!!!! :multi::loveu::multi::loveu: Nie chciałabym zapeszać, ale myślę że będą baaardzo nowiusieńkie i zachęcające ceny :roll::loveu:
Jak zwykle służe radą i pomocą w doborze kosmetyków dla Waszych psiutasów, ale będzie mi też bardzo miło po prostu się z Wami spotkać i porozmawiać.
DO ZOBACZENIA W POZNANIU!!!!:loveu::multi::loveu::multi:[/quote]
My na pewno wpadniemy! Z szamponu jestem baaardzo zadowolona :cool3:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Czy ten sklep z kosmetykami Dr Lucy* działa czy wciąż jest w fazie testów? Mam za sobą dwie próby złożenia zamówienia: pierwsza nieudana, nieaktywne pole wyboru kuriera blokowało całe zamówienie, napisałam maila z prośbą o kontakt - zero odzewu. Drugie zamówienie - poprawiono formularz, zamówienie udało się złożyć, ale drugi tydzień nie widać kosmetyków :shake:

*muszę wkleić na dole, bo link niszczy mi posta: [url=http://www.drlucy.pl/sklep/]Dr Lucy - sklep internetowy z kosmetykami, od

Link to comment
Share on other sites

Ze strony ACRYLMEDU[quote]Szanowni Partnerzy

Z przyjemnością chcielibyśmy poinformować Państwa, że od 1.09.2008 zarządzanie dystrybucji lilii kosmetyków dla psów
Dr Lucy przejęła firma [B] TROUW NUTRITION[/B] z siedzibą w Grodzisku Wielkopolskim.
Na podstawie umowy podpisanej pomiędzy P.B.W. Acrylmed i Trouw Nutrition ustalone zostały wieloletnie warunki współpracy między naszymi przedsiębiorstwami, jak również wynegojowane korzystne warunki handlowe dla współpracy z Państwem, naszymi partnerami w tym biznesie.
Mamy nadzieję, że dzięki podjętym działaniom kosmetyki Dr Lucy będą łatwiej dostępne i szerzej prezenetowane na rynku.

Do Państwa dyspozycji są Kierownicy Regionów Grupy Arion:
Zbigniew Majakowski (Polska północna) - 0 500 055 221
Waldemar Hartman (Polska południowa) - 0 500 055 220
Łukasz Rychalski (Polska centralna) - 0 503 030 990
Witold Grochowski (Polska wschodnia) - 0 500 015 124

Bierzące zamówienia na produkty prosimy kierować do:
Zbigniewa Kalinowskiego 0 501 720 761, [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] lub
Katarzyny Mierzwy 0 501 004 653, [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]

Do Państwa dyspozycji w kwestii doboru kosmetyków, doradztwa są również:
Dział Handlowy Dr Lucy - 0 696 475 625
lub współpracujące hodowczynie:
Iwona Przeworska - 0 502 733 576 lub 0 697 095 541, [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]
Ewa Peretjatkowicz - 0 609 101 350,
które służą radą i pomocą co do stosowania kosmetyków.[/quote]

Czasami gdy danego produktu nie ma w sklepie lub w okolicy to zawsze można zgłosić to dystrybutorowi który przedstawi ofertę danemu sklepowi/lecznicy dla zwierząt.

Zresztą zawsze można zapytać się gdzie najbliżej są dostępne kosmetyki DR LUCY lub zebrac się w kilka osób i spróbować zamówić w [B]TROUW NUTRITION.
[/B]

Link to comment
Share on other sites

Wiem :) dlatego Was polecam szczególnie jako sklep internetowy :) ...

Jednakże równocześnie klienci którzy chcieliby kupować w swoich lecznicach lub sklepach dla zwierząt (w rzeczywistości a nie tylko on-line) DR LUCY mogą się dopytywać o nie i ew. przekazywać namiary na T.N.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...