Jump to content
Dogomania

Kosmetyki Dr LUCY


bodzia78

Recommended Posts

mój psiak też wykąpany w szamponiku dla szorstkowłosych, okazał się dobry, bo pies się nie drapie, a sierść wygląda b.dobrze, zobaczymy jak będzie kiedy będziemy go używać dłużej,
a jutro ostatnie poprawki i jedziemy na niedzielę do Nowego Dworu Mazowieckiego :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 600
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote=AlderaanBC's;9862153]No i po Katowicach...
My wróciliśmy z CACIBem i BOBem dla mojego rudego Bowie'go i ze Zw. Młodzieży i Najlepszym Juniorem dla mojej młodej dziewczynki Sheili- czyli z dwoma nominacjami na CRUFTS!!!!:multi::loveu::multi::loveu:

Chyba nie muszę mówić jakimi kosmetykami były przygotowywane :roll::lol::loveu:

Wszystkim Dogomaniakom SERDECZNIE DZIĘKUJĘ ZA ODWIEDZENIE NASZEGO STOISKA DR LUCY!!!!:loveu::loveu::loveu: Było mi BAAAARDZO MIŁO WAS POZNAĆ!!!!:loveu::multi:

Mam nadzieję, że spotkamy się również w Opolu - już teraz wszystkich gorąco i serdecznie ZAPRASZAM!!!:multi:[/quote]
Gratulacje! My rownież byłyśmy przy stoisku (ja,aleb,basia_bonnie) ale sie nie przywitałysmy:oops:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Taverney']mój psiak też wykąpany w szamponiku dla szorstkowłosych, okazał się dobry, bo pies się nie drapie, a sierść wygląda b.dobrze, zobaczymy jak będzie kiedy będziemy go używać dłużej,
a jutro ostatnie poprawki i jedziemy na niedzielę do Nowego Dworu Mazowieckiego :)[/quote]

hihi :) to może sie zobaczymy ..

Link to comment
Share on other sites

[quote=AlderaanBC's;9862153]No i po Katowicach...
My wróciliśmy z CACIBem i BOBem dla mojego rudego Bowie'go i ze Zw. Młodzieży i Najlepszym Juniorem dla mojej młodej dziewczynki Sheili- czyli z dwoma nominacjami na CRUFTS!!!!:multi::loveu::multi::loveu:

Chyba nie muszę mówić jakimi kosmetykami były przygotowywane :roll::lol::loveu:

Wszystkim Dogomaniakom SERDECZNIE DZIĘKUJĘ ZA ODWIEDZENIE NASZEGO STOISKA DR LUCY!!!!:loveu::loveu::loveu: Było mi BAAAARDZO MIŁO WAS POZNAĆ!!!!:loveu::multi:

Mam nadzieję, że spotkamy się również w Opolu - już teraz wszystkich gorąco i serdecznie ZAPRASZAM!!!:multi:[/quote]

Gratuluję Iwona zdobytych sukcesów :multi: oby podobne były w Opolu :lol: i jeszcze raz dziękuję za poradę w sprawie kosmetyków i próbki.
A więc zebrałam się i wykąpałam mojego afgańskiego psiura ( z 1 strony Easy brush shampoo, a z drugiej strony szampon złoty ) :evil_lol:
[B]Easy Brush Shampoo[/B] ( z serii zielonej )- rzeczywiście ułatwia rozczesywanie, włos jest miekki i śliski. Szampon ładnie się pieni, dobrze domywa i pachnie czekoladowo. Włosy są ładnie ułożone w dół, i każdy jakby z osobna.
[B]Szampon złoty[/B] - lepiej się pieni, niż Easy Brush Shampoo, tak samo dobrze domywa. Włosy są również miękkie, ale bardziej lekkie. Nie zauważyłam znaczącej różnicy w kolorze, może dlatego, że efekt widzi się po 3-5 myciach.
[B]Spray Style[/B] - ładnie napusza i odżywia włosy. Łatwiej rozczesują się. jest to super odżywka, do szybkiego przeczesania ( jak np. zmieniam papiloty ). Spryskuję włosy i po chwili czeszę.
Style jest lepszy do szybkiego przeczesania, niż Easy Brush Spray - po którym należy poczekać z 15 minut i następnie czesać. Easy Brush Spray jest natomiast rewelacyjny przy kołtunach.
Włosy po Style nie są śliskie, może dlatego lepiej napusza, bo włosy są lekkie. Jednak nie mogę go użyć, po kąpieli jako odżywka. Włosy afgana muszą być śliskie i dlatego Style używam do napuszenia łapek :lol:
[B]Olejek do czyszczenia uszów[/B] - bardzo dobrze czyści, jest tłusty,psom nie przeszkadza,nie trzepią uszami po czyszczeniu, a zawsze wariowały i przez pól godziny trzepały łebkami:roll:

Zastanawiam się nad kombonacją Soft szampon + Silk lotion. Czy włosy po Silk-u są sliskie i jedwabiste? Czy jak użyję go po szamponie ( jako odżywke ) to czy nie będą się elektryzować?
Będę w Opolu, to na pewno zjawię się z psiurem :lol:

Link to comment
Share on other sites

Już po NDM !!!

Teraz się pochwalę :) Psy pielęgnowane kosmetykami DR LUCY :

wystawiane przeze mnie - Papillon V2, Sheltie - V1 CWC, collie - NWwR, V1

wystawiane przez znajomych - V1, CWC :)

Ogólnie kosmetyki PODBIJAJĄ serca i ringi :multi::multi::multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sota36']Jesli ktos jest zaintersowany kosmetykami Dr Lucy - rowniez sluze swoja pomoca.[/quote]

A jakim szampon używasz do czarnych briardów?!?Bo mój ma podobny rodzaj włosa i jest czarno-podpalany i nie wiem który bedzie lepszy przed wystawa i na co dzień:)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

szampon dr.Lucy do sierści czarnej jest świetny! Ma bardzo fajny zapach)tzn mi sie podoba a pies go toleruje,ponieważ niektóre mu sie nie podobały i sie tarzał w swoich zapachach)Po szamponie był bardzo puszysty i delikatny.sierść jest nawilżona

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kinnia']szampon dr.Lucy do sierści czarnej jest świetny! Ma bardzo fajny zapach)tzn mi sie podoba a pies go toleruje,ponieważ niektóre mu sie nie podobały i sie tarzał w swoich zapachach)Po szamponie był bardzo puszysty i delikatny.sierść jest nawilżona[/quote]

Czy szampon pogłębia/uwydatnia czarny kolor sierści? Chodzi mi o to, czy jak pies ma również jaśniejsze warstwy sierści, to czy one przyciemnią się?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anii7']Czy szampon pogłębia/uwydatnia czarny kolor sierści? Chodzi mi o to, czy jak pies ma również jaśniejsze warstwy sierści, to czy one przyciemnią się?[/quote]
kolor bardziej staje sie intensywny, nasycony. Przy psach bialy siersc zas dostaje takiej "snieznej" bieli:)

Link to comment
Share on other sites

Śnieżną biel np. łapek przywraca też puder Dr Lucy, mam, używam na zamamlane łapy mojej Ajki. Nic zamamlania nie widać. Jako podkład używam odżywki a na to puder. Najpierw sierść na łapach pod włos pudlówką (to ją podnosi a łapki pogrubia) potem też pod włos ale ręką nanoszę odżywkę a na to też pod włos wcieram puder. A na to jeszcze lakier, zwykły ludzki,bo się osypie. Ten bajer sprzedał mi Alberto B. wtedy groomer najlepszej włoskiej hodowli Mamutów, Del Biago. Tylko, że on używał kosmetyków innej firmy. Ale zasada działania ta sama.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Talagia']A co sądzicie o "DR LUCY Easy brush szampon do sierści lejącej" :cool3:
Sprawdzi sie u seterów? Jeden ma bardzo zniszczony włos, wydziera i wyciera go w szuwarach i po kazdym "polowaniu" jest go o polowe mniej :( :([/quote]
Z sierścią po polowaniach mam ten sam problem- Atos zawsze jest w tym szamponie kompany przed wystawa u fryzjera.I po tym sierść jest bardziej nawilżona.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kinnia']Z sierścią po polowaniach mam ten sam problem- Atos zawsze jest w tym szamponie kompany przed wystawa u fryzjera.I po tym sierść jest bardziej nawilżona.[/QUOTE]

Dziekuje :loveu: Robie teraz zakupy na nowy sezon i dlatego zastanawiam sie co brać :lol:

[IMG]http://img99.imageshack.us/img99/2909/200805010212km5.jpg[/IMG]

Niestety nie widać całej masy patyków, trawy, kołtunów, kamyków i innych bardzo ciekawych rzeczy, ktore potem staram sie wydłubać z psa :( Do tego brud nie chce zejsc , a włos jest straszliwie przesuszony... Dlatego szukam czegos, do odratowania wizerunku moich kropczastych ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...