Jump to content
Dogomania

Kosmetyki Dr LUCY


bodzia78

Recommended Posts

[quote name='IwonaWoj']Wszystkie wypowiedzi dotyczące tej firmy są bardzo zachęcające, dlatego i ja poproszę o pomoc w dobraniu dla mojego maleństwa odpowiednich preparatów.

Moje cudo to czarny terier rosyjski, wiek 22 miesięcy. Jego sierść podobno jeszcze ma się zmieniać- dorosła ma być bardziej twarda, ale ja i tak kocham mojego puszka :loveu::loveu:

Z góry dziękuję za pomoc
Iwona & Birman[/quote]

Hej!
Poleciłabym Ci szampony z serii niebieskiej lub szampon BLACK dla czarnych psiaków :loveu:
Napisz do mnie na maila [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] gdybyś miała dodatkowe pytania.
Pozdrawiam!
Iwona

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 600
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='kadmea fci']witam chcialam serdecznie podziekowac P.Bożenie Czempas za piekne przygotowanie mojebo bouvika na wystawie w poznaniu naprawde wszyscy byli pod wrazeniem mojego myszka :loveu: kosmetyki jak zawsze rewelka bardzo nam odpowiadaja jescze raz serdecznie dziekujemy i polecamy sie na przyszlosc :eviltong:

pozdrawiam andzia i bouvi[/quote]

My również dziękujemy za przybycie!!! :loveu:
Cieszę się, że myszek się wszystkim podobał!!! :multi:
Zdjęcia są, ale jakieś takieś ciemne :placz: Postaram się coś wybrać i wkleić.

Dziękuję raz jeszcze wszystkim, którzy do naszego stoiska dotarli!!!!:loveu:
Do zobaczenia na kolejnych wystawach!!!
POZDRAWIAMY!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Za każdym razem kiedy wchodzę na ten wątek czyta kolejne pozytywne opinie, wiec postanowiłam sama w końcu wyprobować tych kosmetyków.

Potrzebuje coś dla shih tzu. tzn. szampon + odzywka (pod papiloty najlepiej), może coś do rozczesywania ewentualnych kołtunków i może odżywkę, której mogłabym użyć przed wystawą. Dziękuje z góry za radę :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='karolayna']Za każdym razem kiedy wchodzę na ten wątek czyta kolejne pozytywne opinie, wiec postanowiłam sama w końcu wyprobować tych kosmetyków.

Potrzebuje coś dla shih tzu. tzn. szampon + odzywka (pod papiloty najlepiej), może coś do rozczesywania ewentualnych kołtunków i może odżywkę, której mogłabym użyć przed wystawą. Dziękuje z góry za radę :)[/quote]

Hej!
Najlepiej do mnie wyslac wiadomosc na maila ( [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] ), zawsze szybciej go odczytam.
Shih tzu ma inny wlos niz york, ale efekt "lejacego" włosa ma być podobny, więc mogę polecić Ci serie zieloną. Myślę, że szampon ułatwiający rozczesywanie EASY BRUSH będzie najlepszy. Włosy po nim nie elektryzują się i nie są fruwające na wszystkie strony, a takie jak być powinny - czyli ladnie sie ukladaja (są "obciążone").
Pod papiloty polecam Ci rewelacyjny olejek. Co prawda w opisie jest napisane, że to olejek ułatwiający rozczesywanie, ale jest po prostu świetny pod papiloty. Nie zażółca sierści (nie ma żadnych norek w składzie :roll: ) , dobrze się wchłania...no jest super.
Co do odżywek. Jest odżywka w formie balsamu (do spłukiwania) VITAL, która jest taką jak ja to określam "kuracją witaminową". Jeżeli włos jest "po przejściach" to warto taką maseczkę zastosować.
Ale myślę, że spodoba Ci się EASY BRUSH SPRAY - jest to odżywka w formie lotionu, która świetnie rozczesuje włos, ale działa też odżywczo.
Nasza nowa odżywka (również w formie sprayu) STYLE SPRAY zawiera proteiny jedwabiu i proteiny pszenicy, która świetnie modeluje włos, zwiększa jego objętość i również działa odżywczo na włos i skórę.
Przed wystawą możesz zastosować albo w/w STYLE SPRAY, albo SILK (lotion z serii zielonej), na tzw. ostatni szlif. Oba spraye świetnie nabłyszczają i działają antystatycznie.
Uffff....to tyle co przychodzi mi do głowy :roll:
Gdybyś miała jakieś pytania dotyczące szczegółowego stosowania pisz, dzwoń - zawsze chętnie doradzę.
Pozdrawiam!!!
Iwona & co.

Link to comment
Share on other sites

Bardzo ciekawa jest ta nowa odżywka STYLE SPRAY..Proteiny jedwabiu:cool3::cool3:
Ale czy można ją stosować często czyli do codziennego czesania czy jest ona bardziej "uroczysto - wystawowa"

Ja czesze mego piesa po spryskaniu PEKiem z ISB i zaczynam się rozglądać za jakąś alternatywą, dlatego pytam..

Link to comment
Share on other sites

ja przelewam w spryskiwacz i psikam po calym psie - z uwzglednieniem glebszych partii wlosa (tj. nie po samym grzbiecie a dziele wlos na warstwy i spryskuje dosc obficie)
tak chodzi około tydzien, pozniej kapanie i znow spryskuje :) i tak w kółko :evil_lol:

jak sie miedzy czasie dosc mocno zakurzą łapy (badz inne partie ciałka) to myje je i spryskuje na nowo

slyszalam ze jest niezly pod papiloty, ale ja nie mam potrzeby papilotowania moich psów :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Pytano o Easy Brush'a . Przez tydzien moj briard chodzil na zaciskowej skorkowe obrozy ( z reguly uzywamy lancuszka metalowego, zaciskowego), no i koltuny jak sie patrzy. Dzis, jak co tydzien, "Dzien Czesania"!Te koltuny mnie przeazily!!!! "Popsikalam" Easy Brush'em, poczekalam 10 minut, i ... wyczesalam! Bez strat we wlasciwej okrywie wlosowej!!!!!Wyszedl podszerstek!
psssssssssss dodam, ze nie jestem dystrybutorem Dr Lucy! Ne mam uspustow, bo "po znajomosci", stosowalam wiele markowych kosmetykow ( od allsystem po JPH) i ... kocham DR LUCY!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='Nitencja']A czy może mi ktoś powiedzieć gdzie na wystawach w tym roku będzie stoisko z kosmetykami Dr Lucy ?? :) Ja jednak wole kupować jak mogę dotknąć, powąchaći porozmawiać :)[/quote]

Myślę, że na większości międzynarodówek.
Wg wszystkich znaków na ziemi i niebie to zaczynamy od Katowic :cool3::multi:

Link to comment
Share on other sites

To ja również poprosze o jakąś poradę :loveu:
Piesek - foksterier krótkowłosy trikolor (chociaż tego brązu to takie raczej znikome ilości ;)) bardziej dajemy na czarny i biały :cool3: cóż polecane?
będę wdzięczna za radę, bo szukam akurat jakiegoś specyfiku w czym można wykąpać kuper psi i ładnie wyszykowac na wystawę :multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bura']Buuuuuuuhuuuuuuuuu :placz: Znaczy w Rzeszowie nie będziecie???[/quote]

Niestety :shake: Daaallleeeekkkooo :placz:

[quote name='grrrond']To ja również poprosze o jakąś poradę :loveu:
Piesek - foksterier krótkowłosy trikolor (chociaż tego brązu to takie raczej znikome ilości ;)) bardziej dajemy na czarny i biały :cool3: cóż polecane?
będę wdzięczna za radę, bo szukam akurat jakiegoś specyfiku w czym można wykąpać kuper psi i ładnie wyszykowac na wystawę :multi:[/quote]

Polecam szampon WHITE. Biały wybieli, a czarnego nie zmyje ;) a nawet podkreśli! :cool3: Brązu też nie zmieni- zwłaszcza, że jak piszesz nie ma go za wiele. Dobry też będzie szampon z FLUFFY z serii niebieskiej.
Pozdrawiam!
Iwona

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...