Jump to content
Dogomania

Luna-prawie odważna sunia


Guest wolfheart

Recommended Posts

Guest wolfheart

[B]biscuit[/B]
Lunka jak pierwszy raz zobaczyła ,jak śnieg prószy to oszalała:evil_lol: skakała i próbowała złapać spadające płatki:p

[B]Sonka95[/B]
ja w weekend ubolewałam,bo miejsce w które planowałam pójść, zrobiło się nie do przejścia przez ten deszcz(no chyba,że chciałabym ugrzęznąć w błocie).

Link to comment
Share on other sites

Guest wolfheart

[B]magdabroy[/B]
raz tak wskoczyła w zaspę,że jej widać nie było:evil_lol:

co do łapek to chyba czas poszukać maści na zimę,co by podusie były całe i zdrowe

Link to comment
Share on other sites

Guest wolfheart

[B]Sonka95[/B]

hej:lol: co parę dni odnosimy malutkie sukcesy:lol: za każdym razem jestem z Lunki baaardzo dumna.

Wczoraj..pan sprzątacz na klatce schodowej...zignorowany,Lunka normalnie przeszła podczas kiedy ten ,zamiatał kilka kroków dalej:multi:


Szykujemy się ,do podjęcia kolejnego kroku ,czyli wychodzenia w bardziej zaludnione miejsca:cool3: na początek będą to park i planty ,zobaczymy jak nam pójdzie.Planuję najpierw wychodzenie w godziny kiedy jest spokojniej,a potem (o ile nam się uda) będziemy chodzić o dowolnej porze...

Link to comment
Share on other sites

Guest wolfheart

Dzisiaj z rana: zobaczyłam z daleka psa,zapięłam Lunkę na smycz...Husky do nas podbiegł.Właściciel z tych co mózgu nie używają...zadowolony z siebie,powolny krok "dzień dobry..biegaj piesku dalej"...odpowiadam "dzień dobry,psa wypadało by pilnować" idę sobie ,zanim wypluję mniej przyjazne słowa.
Co mnie to obchodzi ,że jak zwykle podbiegacz chce się bawić?Ja podbiegacza sobie nie życzę.
Zabawa?Chętnie, ale wypada podejsc z psem NA SMYCZY i zapytac...
Moja sunia nie podbiega jak głupia ,do każdego napotkanego psa,jest odwoływalna.
Czy to jest takie trudne,zapiać psa na chwilę na smycz i dac innym spacerowiczom, możliwość spokojnego przejścia obok?Ja tak robię.
Ludzie nie potrafią uszanować,cudzej pracy,przestrzeni osobistej i spokoju.
Ignoranci wszędzie ignoranci...:angryy:

Link to comment
Share on other sites

Guest wolfheart

Luna zawsze rano biega luzem.Ale do ciężkiej cholery ja ją kontroluję.Nigdy nie podbiegła do innego psa czy człowieka.Mnie to okropnie denerwuje.Bo staram się coś z Luną wypracować:skupienie,chodzenie przy nodze bez smyczy,zostawanie... itp.Szlag mnie trafia jak przerywa nam jakiś bezmózgowiec.
Naprawdę wtedy bywam niemiła..bo skoro ja umiem swojego psa zapiąć na smycz,to chyba ta druga osoba też.:angryy:

Kiedyś z daleka zobaczyłam panią z Owczarkiem.Zawołałam i zapięłam Lunę na smycz,podeszłam do pani i zapytałam czy Lunka może pobawić się z jej psem.Dla niektórych widać to zbyt trudne.

Link to comment
Share on other sites

Z tym samowyprowadzaniem sie to znam owczara, który otwiera sobie bramkę, wskakując na klamkę i wychodzi się przywitać, a pies naprawde byczy, wielu się go boi i nawet uświadamianie włascicielowi, żeby zabezbieczył bramke nic nie daje, odechciewa mi sie na wieś wychodzić:shake:

Link to comment
Share on other sites

Guest wolfheart

Dzień dobry wszystkim.Padł mi net i chwilę mnie nie było.
Idziemy dzisiaj na dłuuugi spacer.A potem będę nadrabiała Wasze watki...pewnie dużo nabazgrane jak zwykle...:evil_lol:

[B]werbena520[/B]
może nauczę Luniastą tańczyć...:evil_lol::razz:


a takie jeszcze z lata..
[B]
no i jak wyglądam...inteligętnie?[/B]:evil_lol:
[IMG]http://img515.imageshack.us/img515/5786/dsc05074xw.jpg[/IMG]

Edited by marta.k9080
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...