Jump to content
Dogomania

Luna-prawie odważna sunia


Guest wolfheart

Recommended Posts

Guest wolfheart

[B]dOgLoV[/B]
i sprytna ,bo wie jak sobie pańcie urobić:mad:


Lunka znowu bardzo ładnie wychodzi na korytarz,rano i wieczorem-ślicznie,w południe się ociąga ale źle nie jest.

Dzisiaj byłyśmy w lesie, sarenka jakieś 100m od nas hasała.Luna chciała pogonić ,ale mnie posłuchała:p
Później spotkałyśmy naszą DONkową koleżankę Sabę (jej pańciostwo to bardzo mili starsi ludzie)i od jutra będziemy znowu spotykać się na wspólne spacerki.Zapytam czy mogę zrobić i upublicznić zdjęcia.

Życzymy dobrej nocki:p

Link to comment
Share on other sites

Co do froterki to są dwa plusiki. Piesek szczęśliwy i czyściutka podłoga bez dodatkowych kosztów :evil_lol:

[url]http://img38.imageshack.us/img38/6176/dsc00469eu.jpg[/url] takiej mordeczce nie da się odmówić niczego :loveu:

Fajnie, że Wam tak dobrze idzie :multi: i super, że będziecie miały towarzystwo na spacerkach :) Czekam na zdjęcia ze wspólnych zabaw piesków :)

Dobrej nocki :)

Link to comment
Share on other sites

Guest wolfheart

Dzisiejszy poranny spacer dał nam się trochę we znaki,na naszej drodze pojawiła się śmieciarka i mnóstwo hałasu.Luna trochę spanikowała,ale udało mi się skorygować:lol: kazałam jej usiąść i patrzyłyśmy sobie na tą śmieciarkę i panów ładujących kolejne porcje ze śmietników uff...jakoś poszło.

[B]Ania24[/B]
dziękujemy i wzajemnie :)

Link to comment
Share on other sites

Guest wolfheart

[B]Ania24[/B]

Była trochę zestresowana ,ale dzielnie dała radę.Wcześniej to by wpadła w histerię i za wszelką cenę próbowała wyjść z obroży i uciec jak najdalej.To dobrze ,że spotykamy takie przeszkody,bo są okazją do ćwiczeń...

Link to comment
Share on other sites

Dzień dobry :loveu:

Fajnie, że nie uciekła. :multi: Widzisz? Ja wierzyłam od początku w Ciebie i Lunkę, że będziecie razem i dacie radę :) Ciągle miałam cichą nadzieję, że on wróci do Ciebie, że razem ze wszystkim sobie poradzicie i tak się stało :loveu:
Jeszcze troszkę i Lunka zacznie pomagać Panom śmieciarzom :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Guest wolfheart

[B]Ptysiak[/B]
dzień dobry:pDzięki,taka kochana dla nas jesteś.Haha Luna chyba by panom śmieciarzom narobiła dodatkowej pracy,bo ona bardzo lubi rozwalać,drzeć i paskudzić:diabloti:

[B]wilczy zew[/B]
nie chcę unikać takich sytuacji,bo jak niby wtedy miałabym ćwiczyć,a bez ćwiczeń utkniemy w jednym punkcie ,a tego nie chcemy:mad:

[B]Ania24[/B]
Dzięki.Wstyd mi teraz,że wcześniej się poddałam i chciałam znaleźć jej nowy domek,bo jak się okazuje dajemy radę...z drugiej strony bez Kasi nie byłoby żadnej poprawy....może to było potrzebne żebym inaczej do tego podeszła i sama nabrała wiary w siebie.Chciałabym być jak najlepszym przewodnikiem...tak się obie razem uczymy o sobie nawzajem:p

Edited by marta.k9080
Link to comment
Share on other sites

Witaj Luneczko! Co tam dzisiaj u ciebie psinko kochana???

[b]Marta[/b] Aj tam wstyd .. robiłaś naprawdę bardzo dużo by pomóc Lunce w tych jej 'histeriach', a że w pewnym momencie myślałaś, że już nie dasz rady zrobić nic by jej pomóc - nie obwiniaj siebie za to, jesteś super Pańcią, Lunka o tym doskonale wie, my też !!! :) Ściskam Cię mocno, wymiziaj proszę Luneczkę za uszkiem ode mnie :)

Link to comment
Share on other sites

Witamy się :loveu:
Luna prześliczna i nie poddawaj się :p
Ja zawsze mam stracha jak wychodzę z moja Sonią i idziemy koło domków jednorodzinnych , bo tam pełno kotów , a Sonia ma czasem odpały ,aby je pogonić.:evil_lol:
Próbowałam z nią trenować , nawet w wakacje mieszkała razem z młodym kotem ,ale co chwilę go ganiała , a o zazdrości do jedzenia nie powiem .... ;)
Zapraszamy do naszej galerii :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Guest wolfheart

[B]Ania24[/B]

hej,dzisiaj rano znów zobaczyłyśmy małą sarenkę jak na polu hasała,Lunka nawet nie chciała gonić,tylko później tropem szła.Luneczka wymiziana(ach jak ona to lubi:cool3:aż łepek przekręca czasami).Dzięki Ci za te miłe słowa.

[B]Sonkowa[/B]

Dziękuję.Nie zamierzam się poddawac:lol:
Luna zawsze startuje(ale ma dobre zamiary) do takiego czarnego kota,co go pan na smyczy wyprowadza,a ten czarnuszek od razu syczy i jazda z pazurami.Także trzymamy się na dystans co by Luniasta nie oberwała po ryjku.


Hmm...tak poza tym to wkurza mnie ,że Luna mało je...głupol,porcję wielkości szklanki może wszama i ma dosyć.Tak więc na dzień zjada może 500g:grab:+smaczki(jak ładnie zje z miski).
A dostaje do miski takie pyszności(mięsko,warzywa,podroby-surowe). To jej smakuje ,ale takie małe porcje:shake: Toż ona jeszcze się rozwija...powinna dobrze jeść.Czy ja mam prosić psa żeby łaskawie zeżarł co mu podano?:watpliwy::wallbash:
W sobotę idziemy do Vetki zważyć Luniastą i odebrać witaminki (Can-Vit Zielony). Porozmawiam,bo zaczynam się bać ,że ma robaki albo coś(chociaż regularnie ją odrobaczałam). Zobaczymy jak panna to przetrwa...bo bała się pani Vet.

Link to comment
Share on other sites

Czyli będzie kolejny powód by trzymać za nią kciuki :)
Jak już będziesz po weterynarzu to napisz, co doradzono Ci (o ile faktycznie ma niedowagę), bo ja swoim sąsiadom nie mogę przemówić do rozsądku, że ich szwajcar jest za chudy, a zima się zbliża i ten biedak nie ma tkanki tłuszczowej.

Link to comment
Share on other sites

Guest wolfheart

[B]Nanashi[/B]

o tak bardzo proszę, trzymajcie kciuki:lol:

Luna na spacerach tyle biega,skacze,szaleje...wszystko spala,a zje tyle co nic:shake:
Ja wiem ,że lepiej chudszy niż spasiony ,ale martwi mnie ,że ona je tak bardzo mało...

Link to comment
Share on other sites

Moja Torka też brała te witaminy w fazie wzrostu ;)
A w jakich proporcjach ona je te mięsko, warzywa, podroby? Może za dużo podrobów i warzyw w stosunku do mięsa?
A dajesz jej nabiał, oleje, jajka?? Bo to też ma kalorie i może by ją troszkę podtuczyło ;) Albo teraz przed zimą można ją słoninką podtuczyć ;) Moja Torka lubi co kilka dni dostać trochę słoninki :)

Link to comment
Share on other sites

Guest wolfheart

[B]magdabroy[/B]
najwięcej z mieszanki ma mięsa właśnie,bo inaczej nie zje wcale:roll:tak daję jej też inne produkty..też jogurt,twarożek,jaja,olej,ryż,makaron itp dam jej słoninkę skoro Torce służy to może Lunie tez...eh

Link to comment
Share on other sites

Guest wolfheart

sobie foteczkę wrzucę
się trochę rozmazała...ale co mi tam;)

[B]Lunka pozuje z pańcią do chyba tysięcznego zdjęcia z kolei[/B]:evil_lol:
[IMG]http://img850.imageshack.us/img850/2817/dsc04731qo.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Wpadamy z rewizytą :)

Nie mam pojęcia co może być przyczyną tego, że prawie w ogóle nie je... U nas była to wina karmy. Cwaniaczek skubnął trochę i czekał na coś lepszego, ale się nie doczekał, więc jakoś wepchnęliśmy w niego worek Orijena (z dosmaczaniem - np. jogurt naturalny), po którym niestety okropnego łupieżu dostał :shake: Więc ciągle zmieniamy karmy i szukamy czegoś, po czym będzie wszystko ok. Teraz od biedy zjada karmę dla alergików, którą nam wcisnęli z braku towaru. Ciągle głodny, mam wrażenie, że trochę schudł, więc najprawdopodobniej zamówię niedługo coś nowego, a drugi worek (2x3kg) oddam do schroniska czy coś... :hmmmm:

Tak czy siak trzymam kciuki :D.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...