Jump to content
Dogomania

CACIB Kielce 10-11.11


Banshee.

Recommended Posts

[quote name='panbazyl']Kielce to najlepsza halowa wystawa na jakiej byłam, a trochę jeżdżę po świecie. Nawet bardziej podoba mi sie od tej w Luksemburgu - bo w Lux masakryczne kolejki do ledwie chyba 3 toalet w których jest mało kabin. Nie mamy się czego wstydzić. Tylko parkingi muszą tam dokończyć i elegancko jest :)[/QUOTE]

100% Prawda ! Hale są wielkie ring honorowy Bardzo ładny! czysto! i wszystko na miejscu! Bankomat, Gastronomia.WC w odległości hal dwa Hotele i sporo kwater prywatnych! gdzie można przenocować za naprawdę grosze ;)Komunikacja Miejska, co 15 minut autobus z dworca pod samą hale.Jak z parkingiem to sie nie wypowiem bo mieliśmy możliwość zostawienia auta na hotelowym parkingu.

Organizatorzy zadbali nawet o kącik dla najmłodszych

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 296
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Monalisa4']100% Prawda ! Hale są wielkie ring honorowy Bardzo ładny! czysto! i wszystko na miejscu! Bankomat, Gastronomia.WC w odległości hal dwa Hotele i sporo kwater prywatnych! gdzie można przenocować za naprawdę grosze ;)Komunikacja Miejska, co 15 minut autobus z dworca pod samą hale.Jak z parkingiem to sie nie wypowiem bo mieliśmy możliwość zostawienia auta na hotelowym parkingu.

Organizatorzy zadbali nawet o kącik dla najmłodszych[/QUOTE]
Zgadzam sie, ja też Kielce bardzo lubię.
Jeden minus -> na ringach wykładzina była tylko w wąskich paskach. Jak psy biegły w porównaniu, to jeden zasuwał po wykładzinie, a drugi nie. No i stanie do oceny na śliskim dla niektórych było problematyczne (no i mogło rodzic podejrzenia wad postawy). Rok temu była wykładzina na całych ringach i było to bardzo fajne.

Link to comment
Share on other sites

Cóż,bardzo dawno w Kielcach nie byłam więc nie wiem jak tam teraz jest, jeśli chodzi o halę, ale uważam, że dużym minusem Kielc, tak samo jak Poznania, jest termin wystawy ( późna jesień, dni bardzo krótkie, pogoda niepewna). Mnie właśnie termin odstrasza od tych wystaw. Dla osoby, która ma do przejechania kilkaset kilometrów w jedną stronę to duże utrudnienie.

Edited by Lotty
poprawki
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lotty']Cóż,bardzo dawno w Kielcach nie byłam więc nie wiem jak tam teraz jest, jeśli chodzi o halę, ale uważam, że dużym minusem Kielc, tak samo jak Poznania, jest termin wystawy ( późna jesień, dni bardzo krótkie, pogoda niepewna). Mnie właśnie termin odstrasza od tych wystaw. Dla osoby, która ma do przejechania kilkaset kilometrów w jedną stronę to duże utrudnienie.[/QUOTE]

A co ma pogoda do halówki? :>

[quote name='panbazyl']tak, ta wykladzina to nie bylo fajne. Labradory szły spokojnie i na wykladzinie i bez - choc bez były lekkie poślizgi. Ale juz ogary nie wiem czemu, ale część się bardzo bala iść po wykładzinie a bez się ślizgały. I przez to niektóre wyglądały jak pokraki a szkoda.[/QUOTE]

No właśnie u nas u ilku psów były zastrzeżenia do kątowania itp - a ewidentnie było widac (jak się te psy znało) że to na tej podłodze czują się niepewnie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lotty']Do samej wystawy nic, ale do warunków na drodze i dojazdu już sporo.[/QUOTE]

Ee, no bez przesady - jeździmy samochodem, mamy do Kielc prawie 400km i jakoś tego nigdy nie bralismy pod uwagę jako argument ;-) zła pogoda równie dobrze może zdarzyć się w kwietniu...

Link to comment
Share on other sites

no to jeszcze raz - BOG piątej grupy - ma ktoś fotkę, chodzi mi o samojeda :modla::modla::modla:

[FONT=Verdana][quote name='mańka_']Ee, no bez przesady - jeździmy samochodem, mamy do Kielc prawie 400km i jakoś tego nigdy nie bralismy pod uwagę jako argument [/FONT];-)[FONT=Verdana] zła pogoda równie dobrze może zdarzyć się w kwietniu...[/FONT][/QUOTE]

[FONT=Verdana]No dokładnie... my w lipcu mieliśmy plener na Słowacji w pełnym deszczu... i 800km drogi ;) psy utytłane w błocie na ringach, ale w niczym to nie przeszkadzało :)
my chętnie byśmy się wybrali do Kielc jeszcze nieraz, w tamtym roku było bardzo fajnie - w tym zrezygnowaliśmy... ale nasz pies nie znosi hal, zimą mamy więc przerwę w wystawach ;)[/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Cóż, podobno o gustach się nie dyskutuje. Jeśli odpowiada Wam jazda w nad ranem\ w nocy po mokrej, śliskiej lub oblodzonej jezdni, proszę bardzo. Ja się na coś takiego nie piszę. U mnie Kielce i Poznań zdecydowanie odpadają ze względu na fatalny termin i zdania nie zmienię.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lotty']Cóż, podobno o gustach się nie dyskutuje. Jeśli odpowiada Wam jazda w nad ranem\ w nocy po mokrej, śliskiej lub oblodzonej jezdni, proszę bardzo. Ja się na coś takiego nie piszę. U mnie Kielce i Poznań zdecydowanie odpadają ze względu na fatalny termin i zdania nie zmienię.[/QUOTE]

Nie odpowiada nam jazda w nocy, więc na tak odległe wystawy jeździmy z noclegiem.
Koszt niewiele większy (nie trzeba spać w najdroższym hotelu) a ile bezpieczniej.
I nie tylko jesienno-zimową porą ;-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Monalisa4']BIS Gr IX
Czy ktoś mi powie o co chodziło,gdy psy stanęły na pudle Polscy sędziowie zwijali się ze śmiechu:crazyeye:w śród widowni również,były śmiechy i uśmieszki .Jakoś dziwnie to wyglądało.[/QUOTE]

Mshume,czy mogę prosić o PW ze szczegółami? Ciekawi mnie ta sprawa tym bardziej, że intereuje się IX grupą.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...