Jump to content
Dogomania

CACIB Kielce 10-11.11


Banshee.

Recommended Posts

[quote name='Monalisa4']Gratulacje!!! szalejecie:multi:



Zapytam! Czy w Niedziele tez tak wydzielali pucharki ;( Chciałam znajomym Rosjanom odebrać pucharki za rasę i CACIB, ale okazało się ze mogę dostać tylko jeden!i muszę wybrać albo za rasę albo za Cacib :-o na finałach za rasę tez nic nie dostali ;( A taka reklama !! mnóstwo nagród niespodzianek ;-))))[/QUOTE]

[quote name='mshume']Dziękujemy :smile: Dali nam tylko jeden pucharek: za Cacib. Skąpstwo ;-)[/QUOTE]

Fajne skąpstwo , każda rasa dostaje [B]dwa[/B] pucharki dla psa i suki ( za CACIB ), a jak pies z Młodziezy weżmie BOBa to jeszcze [SIZE=4]trzeci jest !!!!!![/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 296
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Wystawa jak zawsze fajnie zorganizowana, dużo miejsce, duże ringi, trochę ciemno ale wolę ciemno niż ciasno:))
Trzeba przyznać że Kielce zaczynają wyrastać na najlepszą wystawę, prawie 3000 psów to nawet w Poznaniu na Zwycięstwo Polski nie udało się zebrać:)
Co do nagród zawsze Kielce miały sporo sponsorów a w tym roku mimo reklam niestety posucha:(( ale to już na większości CACIB-ówek staje się normą:( tytuł ma wystarczyć do szczęścia :)

a co do chwalenia się to koniec sezony w Polsce wypadł nam całkiem nieźle:

[B]Dessi [/B]- Lofty Desperado - ex.I/IV, CAC, CACIB, BOB i BOG I
[B]Godi [/B]- Lofty Lady Godiva - ex.I/II, Zwycięstwo Młodzieży

w parze Desperado & Godi - II Para Hodowlana
i jeszcze na grupach hodowlanych - II Grupa Hodowlana
a grupę uzupełnili:
Lofty Cinamon i Lofty Brigitte Bardot

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mshume']Podziwiałam wczoraj Twoje setery. :) Piękne psy :)[/QUOTE]

Bardzo dziękuję za miłe słowa :) to w większości jeszcze dzieciaki więc mam nadzieję że w kolejnych latach grupa będzie wyglądać jeszcze okazalej:)) A jeśli ktoś miałby jakąś fotkę była bym wdzięczna:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bachar']Bo to niespodzianka była - albo ten, albo tamten :megagrin:[/QUOTE]

:lol::lol:
Było nam naprawdę wstyd :angryy: przed ludżmi którzy na nasze zaproszenie przyjechali z Moskwy. Sami kupiliśmy im na stoisku pamiątkowe pucharki z nadrukiem CACIB i Res CACIB kielce 2012

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Monalisa4']:lol::lol:
Było nam naprawdę wstyd :angryy: przed ludżmi którzy na nasze zaproszenie przyjechali z Moskwy. [/QUOTE]Hmmm... A na jakiej wystawie dają pucharki i za CACIBy, i za rasę? Bo ja się chyba z tym jeszcze nie spotkałam...

A z innej beczki, czy zna ktoś może wyniki III grupy?

Link to comment
Share on other sites

Gratulujemy wszystkim zadowolonym!
To ja się pochwalę :) ten sezon to było dla nas pasmo samych sukcesów i tak po raz kolejny...

flat coated retriever [B]EL TOSKA Black & White w klasie championów 1 dosk CAC CACIB BOB i tym samym ukończyła interchampionat![/B] Jestem meeeega dumna!! :)




I teraz prośba nieśmiała..
Czy może ktoś ma zdjęcia z ringu flaciego lub gdzieś zapodział się flat z finałów grupy VIII i flacika z młodego prezentera? (nie przeszli do finałów)

Link to comment
Share on other sites

Gratuluję wygranym, tym z pucharkami i tym bez pucharków:)

Ja jestem w Kielcach juz 4 czy 5 raz z rzędu i coraz bardziej podoba mi się miejsce wystawy. duze ringi, nie ma tłumów ludzi cisnących sie na psy, miejsca na parkingach sporo. Mnie się podoba.

[B]Flaire [/B]- ja należę do tych osób, które pamiętaja Guinessa i cieszę się razem z Toba, że jego geny nadal są widoczne i zauważalne:) Brawo!!!

co do pucharków, to sa takie wystawy, np. na Słowacji, gdzie nawet za CACA można dostac pucharek a rasa obowiązkowo! Juz o CACIB'ach nie wspomnę. Fakt, czasami sa to po prostu medaliki, ale sa!
Ja akurat nie za bardzo rozumiem kielecka polityke z tymi pucharkami za CACIBY, BOB'ki itp., no, ale tak zdecydowali. Jednoczesnie żal, że Najlepsze Juniory juz na nic nie zasłuzyli... szkoda. Że o Naj. Weteranach nie wspomne;)

Ale.... jezeli w przyszłym roku sedzia nam podpasuje, to tez pojedziemy:)

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']
[B]Flaire [/B]- ja należę do tych osób, które pamiętaja Guinessa i cieszę się razem z Toba, że jego geny nadal są widoczne i zauważalne:) Brawo!!![/QUOTE]Dzięki, Asiaczku! :)

panienkabubu, dzięki za podanie zwycięzcy III grupy. :) A może resztę lokat też ktoś pamięta? :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='panienkabubu']Wiele osób chwaliło się wygraną grupą... a nikt BISem? ;) kto w końcu wygrał?[/QUOTE]

BIS dla Teriera Rosyjskiego
drugi był o ile nic nie pokićkałam Haski, trzeci Petit (chorwacki pies) i czwarty Cocer Amerykański (w rosyjskich rękach)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Gratuluję wygranym, tym z pucharkami i tym bez pucharków:)

Ja jestem w Kielcach juz 4 czy 5 raz z rzędu i coraz bardziej podoba mi się miejsce wystawy. duze ringi, nie ma tłumów ludzi cisnących sie na psy, miejsca na parkingach sporo. Mnie się podoba.

co do pucharków, to sa takie wystawy, np. na Słowacji, gdzie nawet za CACA można dostac pucharek a rasa obowiązkowo! Juz o CACIB'ach nie wspomnę. Fakt, czasami sa to po prostu medaliki, ale sa!
Ja akurat nie za bardzo rozumiem kielecka polityke z tymi pucharkami za CACIBY, BOB'ki itp., no, ale tak zdecydowali. Jednoczesnie żal, że Najlepsze Juniory juz na nic nie zasłuzyli... szkoda. Że o Naj. Weteranach nie wspomne;)

Ale.... jezeli w przyszłym roku sedzia nam podpasuje, to tez pojedziemy:)

Pzdr.[/QUOTE]


dla mnie Kielce maja najlepsze hale wystawowe w Pl :) jak ukoncza wszystkie planowane inwestycje bedzie idealny teren na swiatowke :) :)
duze ringi, duze parkingi, duzo miejsca :)

pucharki za CACIBy sa zawsze i to akurat jest fajne bo na innych miedzynarodowkach w PL sa nagrody tylko dla zwyciezcow ras - jesli wogole sa, a tu 2 psiaki w rasie sa nagradzane :)

tylko w domu sie zorientowalam ze medalu nie dostalismy ale mowi sie trudno

Brawa dla organizatorow za kolejna bardzo udana wystawe !

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pierozek_monika']Gratuluję wszystkim zwycięzcom! :-)
Ja w sumie też mogę się pochwalić,
mieszkający ze mną cocker spaniel angielski Bleper's FILIP był[B] Najpiękniejszym Weteranem Wystawy[/B] w niedzielę, i na finałach [B]grupy VIII stanął na pudle z numerkiem 3[/B]!!![/QUOTE]
Hohoho, brawo!

[quote name='Elitesse']dla mnie Kielce maja najlepsze hale wystawowe w Pl :) j[B]ak ukoncza wszystkie planowane inwestycje bedzie idealny teren na swiatowke :) :)[/B]
duze ringi, duze parkingi, duzo miejsca :)
pucharki za CACIBy sa zawsze i to akurat jest fajne bo na innych miedzynarodowkach w PL sa nagrody tylko dla zwyciezcow ras - jesli wogole sa, a tu 2 psiaki w rasie sa nagradzane :)
tylko w domu sie zorientowalam ze medalu nie dostalismy ale mowi sie trudno
Brawa dla organizatorow za kolejna bardzo udana wystawe ![/QUOTE]
Hahaha, ja tez nie mam wszystkich medalików, a tak pilnowałam... Ale trudno, nic się w sumie nie stało:)

I wiesz, masz rację ze Światówką... Kto wie...? Poznań nie jest juz tak atrakcyjny, jak to drzewiej bywało. A Kielce niech no tylko skończa rozbudowę, budowę i remonty i będzie cacko!!!

pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']

I wiesz, masz rację ze Światówką

[/QUOTE]

Być może uznacie mnie za malkontentkę, ale nie sądzę, żebyśmy rychło dostali kolejną Światówkę, mimo że od Poznania minęło już 6 lat. Z tego, co wiem przegraliśmy z Węgrami w rywalizacji o prawo organizacji Światówki w 2013.

Edited by Lotty
Link to comment
Share on other sites

Kielce to najlepsza halowa wystawa na jakiej byłam, a trochę jeżdżę po świecie. Nawet bardziej podoba mi sie od tej w Luksemburgu - bo w Lux masakryczne kolejki do ledwie chyba 3 toalet w których jest mało kabin. Nie mamy się czego wstydzić. Tylko parkingi muszą tam dokończyć i elegancko jest :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...