Jump to content
Dogomania

CACIB Kielce 10-11.11


Banshee.

Recommended Posts

[quote name='panbazyl']najprościej jest wstawić sobie na FB dane zdjęcie do galerii a potem wejśc na to zdjęcie na FB i prawą myszą zrobić "kopiuj zdjęcie (lub obrazek, nie pamiętam)" a potem już najnormalniej w świecie wkleić tu bez żadnych cudów na kiju. (klasyczne kopiuj/wklej)[/QUOTE]
Niestety problem jest w tym że dane "zdjęcie" jest w pdf i po zmianie na jpg nic nie widać bo ma to zdecydowanie większy format niż a4 dlatego jak otwieram w pdf trzeba sporo powiększyć żeby przeczytać. Także jak ktoś chce to mogę na maila

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 296
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Evelynkaa']Niestety problem jest w tym że dane "zdjęcie" jest w pdf i po zmianie na jpg nic nie widać bo ma to zdecydowanie większy format niż a4 dlatego jak otwieram w pdf trzeba sporo powiększyć żeby przeczytać. Także jak ktoś chce to mogę na maila[/QUOTE]
ja tu o klasycznych fotach a nie o pdf-ach. Juz od dłuższego czasu tak na dogo wrzucam w swojej galerii foty, ale są to jpg.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Evelynkaa']Niestety problem jest w tym że dane "zdjęcie" jest w pdf i po zmianie na jpg nic nie widać bo ma to zdecydowanie większy format niż a4 dlatego jak otwieram w pdf trzeba sporo powiększyć żeby przeczytać. Także [B]jak ktoś chce to mogę na maila[/B][/QUOTE]

plissss [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]

Link to comment
Share on other sites

Bardzo potrzebny transport dla psa z Olsztyna do Kielc! Czy jedzie ktoś na wystawę taką trasą i może go zabrać?

Toeoretycznie nie ma wejscia psów niewystawianych, ale jeżeli ma wszystkie papiery to pewnie jakoś przejdzie. We wrocławiu wymogiem była książeczka ze szczepieniami.

Z Radomia nadal proponuję wjazd na ul. Radomską i dojechanie do Galerii Echo, przed nią skręt w prawo i cały czas prosto aż do hali Makro i Targów.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='izabela.szczepaniak']We Wrocławiu wystawa jest w plenerze a na wystawach, które są w halach tak jak Kielce są sprawdzane zgłoszenia i książeczki.[/QUOTE]

A jeżeli nie mam numerka tudzież papierka który z nim przysyłają, bo płacę dopiero na wystawie, to mam brać coś poza książeczką zdrowia?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Martens']A jeżeli nie mam numerka tudzież papierka który z nim przysyłają, bo płacę dopiero na wystawie, to mam brać coś poza książeczką zdrowia?[/QUOTE]

[TABLE]
[TR]
[TD="width: 13%"][/TD]
[TD="width: 87%"] [B][FONT=Tahoma][SIZE=2][COLOR=#FF0000]Uwaga!
Nie przyjmujemy opłat na wystawie. Prosimy o dokonanie wpłat na konto Oddziału.[/COLOR][/SIZE][/FONT][/B]
[/TD]
[/TR]
[/TABLE]


Chcesz iść na wystawę to idż jako widz! po co zabierać tam nie wystawianego psa? będziesz go ciągać pomiędzy ringami,! dla psa to żadna przyjemnosc a niepotrzebny stres!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Monalisa4'][TABLE]
[TR]
[TD][/TD]
[TD="width: 87%"] [B][FONT=Tahoma][SIZE=2][COLOR=#FF0000]Uwaga!
Nie przyjmujemy opłat na wystawie. Prosimy o dokonanie wpłat na konto Oddziału.[/COLOR][/SIZE][/FONT][/B][/TD]
[/TR]
[/TABLE]


Chcesz iść na wystawę to idż jako widz! po co zabierać tam nie wystawianego psa? będziesz go ciągać pomiędzy ringami,! dla psa to żadna przyjemnosc a niepotrzebny stres![/QUOTE]

[FONT=Tahoma][B]Foreign exhibitors:[/B][/FONT][FONT=Tahoma][SIZE=2]
[B][SIZE=2](...)[/SIZE]
[/B] [/SIZE][/FONT][B][FONT=Tahoma][SIZE=2][COLOR=#FF0000]ATTENTION ! Paid at the show 50 EUR for every dog.[/COLOR][/SIZE][/FONT][/B]

Moja suka będzie w Kielcach wystawiana jeszcze na zagranicznym rodowodzie. Nie zabieram tam żadnego psa, który nie będzie wystawiany.

Bardzo dziękuję za odpowiedź, zapomniałam już, że na dogo ciężko uzyskać pomoc, za to niepochlebne ocenianie kogoś po jednym niejasnym zdaniu dostępne jest całą dobę :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Monalisa4'][TABLE]
[TR]
[TD][/TD]
[TD="width: 87%"] [B][FONT=Tahoma][SIZE=2][COLOR=#FF0000]Uwaga!
Nie przyjmujemy opłat na wystawie. Prosimy o dokonanie wpłat na konto Oddziału.[/COLOR][/SIZE][/FONT][/B][/TD]
[/TR]
[/TABLE]


Chcesz iść na wystawę to idż jako widz! po co zabierać tam nie wystawianego psa? będziesz go ciągać pomiędzy ringami,! dla psa to żadna przyjemnosc a niepotrzebny stres![/QUOTE]

[SIZE=4][FONT=Times New Roman]Marta możesz zabrać wydrukowane potwierdzenie przyjęcia na wystawę, na tej podstawie powinni Cię wpuścić, i po numerze zgłoszenie łatwiej znajdą Cię w kasie jak będziesz płaciła [SIZE=4]( UWAGA [/SIZE][/FONT][/SIZE]Monalisa4 [SIZE=4][FONT=Times New Roman][SIZE=4][SIZE=4] W[SIZE=4]YSTA[SIZE=4]WCA ZAGRANICZNY ma mo[SIZE=4]ż[/SIZE]liwość płacenia na wystawie !)[/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/FONT][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

"[FONT=Verdana]5. Właścicieli psów/suk, [B]które otrzymały CACIB oraz tytuł Zwycięzcy Rasy (z klasy młodzieży) [/B]prosimy o zgłoszenie się na ring główny (hala E) od godz. 11.00 w celu odebrania pucharów.
Uwaga ! Nie będzie możliwości otrzymania pucharów po wystawie.[/FONT]"

Może mi ktoś to przetłumaczyć na polski? Chodzi mi o ten pogrubiony fragment. Czytam i czytam i nie jestem pewna komu przysługują te pucharki:hmmmm:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='greydracon']Bardzo potrzebny transport dla psa z Olsztyna do Kielc! Czy jedzie ktoś na wystawę taką trasą i może go zabrać?
[/QUOTE]
Jezeli ktoś z \Olsztyna dotrze do W-wy, to my z W-wy możemy psiaka zabrac.


[quote name='MEGNUM']"[FONT=Verdana]5. Właścicieli psów/suk, [B]które otrzymały CACIB oraz tytuł Zwycięzcy Rasy (z klasy młodzieży) [/B]prosimy o zgłoszenie się na ring główny (hala E) od godz. 11.00 w celu odebrania pucharów.
Uwaga ! Nie będzie możliwości otrzymania pucharów po wystawie.[/FONT]"
Może mi ktoś to przetłumaczyć na polski? Chodzi mi o ten pogrubiony fragment. Czytam i czytam i nie jestem pewna komu przysługują te pucharki:hmmmm:[/QUOTE]
To jednak jest logiczne, bo:
- CACIB'y otrzymuja tylko dorosłe psy, tak? TAK.
- zdarza się i tak, że tytul Zwyc. Rasy dostaja tez psy/suki z młodzieży, tak? TAK

A na ring główny zgłaszają się psy z tytułem Zwyc. Rasy + CACIB'em (dorosłe psy/suki) oraz te, które nie mają CACIb'a, bo im nie przsługuje z racji wieku i klasy, ale które maja tytuł Zwyc. Rasy (czyli z kl. młodziezy).
Jak dla mnie to jest logiczne i jasne.
A jak bedziecie mieli watpliwości, "co, gdzie, kiedy", to zawsze można na spokojnie zgłosic się do Sekretariatu. W Kielcach, Sekretariat jest ZAWSZE frontem do klienta, czyli wystawcy i na pewno kazdemu raz jeszcze wytlumacza:)

pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek'][COLOR=#000000][FONT=Verdana][I]Właścicieli psów/suk, [/I][/FONT][/COLOR][B]które otrzymały CACIB oraz tytuł Zwycięzcy Rasy (z klasy młodzieży)[/B][/QUOTE]

Można się czepiać. Sens pewnie większość zrozumiała, ale uważam, że poprawniej było by [B]które otrzymały CACIB oraz tytuł Zwycięzcy Rasy (w tym również z klasy młodzieży)[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Monalisa4'][TABLE]
[TR]
[TD][/TD]
[TD] [B][FONT=Tahoma][SIZE=2][COLOR=#FF0000]Uwaga!
Nie przyjmujemy opłat na wystawie. Prosimy o dokonanie wpłat na konto Oddziału.[/COLOR][/SIZE][/FONT][/B][/TD]
[/TR]
[/TABLE]


Chcesz iść na wystawę to idż jako widz! po co zabierać tam nie wystawianego psa? będziesz go ciągać pomiędzy ringami,! dla psa to żadna przyjemnosc a niepotrzebny stres![/QUOTE]

Czasem takie pójście z psem na wystawę jest elementem socjalizacji i ja akurat uważam, że warto zabrać szczeniaka przed pierwszym występem na ringu właśnie na halówkę. Tylko wtedy można dostosować czas trwania wizyty i jej przebieg do potrzeb psa... i wtedy ma to jakieś uzasadnienie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Jezeli ktoś z \Olsztyna dotrze do W-wy, to my z W-wy możemy psiaka zabrac.
[/QUOTE]

Jeśli ktoś z Olsztyna dowiózłby mi go dziś wieczorem lub jutro przed 4 rano do Makowa Mazowieckiego, to ja mogę go zabrać do tej W-wy, nawet na miejsce do [B]Asiaczek[/B], bo jedziemy razem ;)

No i kwestia jaki pies, jak reaguje na inne, czy jest przyzwyczajony do klatki, bo jeśli ma u mnie przenocować, to musi być w klatce, bo jeden z moich go pewnie z otwartymi ramionami nie przyjmie :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Martens']A jeżeli nie mam numerka tudzież papierka który z nim przysyłają, bo płacę dopiero na wystawie, to mam brać coś poza książeczką zdrowia?[/QUOTE]

Napewno jak zgłaszałaś psiaka to dostałas potwierdzenie przyjęcia na @ to wydrukuj to wstępne potwierdzenie + ks. zdrowia i nie powinno być problemów z wejściem.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...