Jump to content
Dogomania

CACIB Kielce 10-11.11


Banshee.

Recommended Posts

  • Replies 296
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='panbazyl']a jest już?[/QUOTE]

Nie wiem, ale podobno osoby, które zgłaszały psa/y za pośrenictwem portalu wystawy.net mogą sobie sprawdzić stawki ilościowe w rasach i klasach.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lotty']Nie wiem, ale podobno osoby, które zgłaszały psa/y za pośrenictwem portalu wystawy.net mogą sobie sprawdzić stawki ilościowe w rasach i klasach.[/QUOTE]
nie podobno tylko tak jest. Ale tylko przy swoim psie. Czyli ile wszystkich psów w danej rasie, ile w płci oraz ile w klasie i więcej nic..... kicha.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lotty']Nie wiem, ale podobno osoby, które zgłaszały psa/y za pośrenictwem portalu wystawy.net mogą sobie sprawdzić stawki ilościowe w rasach i klasach.[/QUOTE]

Planu jeszcze nie ma. Osoby, które zgłaszały mogą podejrzeć tylko swoją rasę i tylko te informację, które dotyczą się jej psa np.: u hawańczyków wiem ogólną liczbę, czyli 9 sztuk, w płci-suki 3 oraz moja idzie w klasie młodzieży i tylko ona tam jest, ale nie wiem, w jakich klasach są inne suki i w jakich klasach są psy.

Link to comment
Share on other sites

@ All
No i właśnie dlatego napisałam: " podobno". Nigdy jeszcze nie zgłaszałam psa przez wystawy.net. i nie wiem do końca, jak działa ten system. Byłam przekonana, że plan sędziowania też tam jest.

Link to comment
Share on other sites

Nieżle, prawie setka buldożków :) Bolończyków tylko 4, mój będzie jedyny w swojej klasie.[quote name='Monia85']Planu jeszcze nie ma. Osoby, które zgłaszały mogą podejrzeć tylko swoją rasę i tylko te informację, które dotyczą się jej psa np.: u hawańczyków wiem ogólną liczbę, czyli 9 sztuk, w płci-suki 3 oraz moja idzie w klasie młodzieży i tylko ona tam jest, ale nie wiem, w jakich klasach są inne suki i w jakich klasach są psy.[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

Proszę:
Już wszystko jest[URL="http://www.kielce.zkwp.pl/oddzialy.php?n=wys_2012&oddzial=kielce"]: http://www.kielce.zkwp.pl/oddzialy.php?n=wys_2012&oddzial=kielce[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...