Jump to content
Dogomania

CACIB Kielce 10-11.11


Banshee.

Recommended Posts

  • Replies 296
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Kashdog']A ja się przypominam, bo mam jeszcze kilka miejsc na sesję zdjęciową :)



Więcej info na pw.[/QUOTE]
Oj z chęcią bym się zgłosiła, tylko jak zawsze odpłatne. A tu z kasą krucho, w tym roku ostatnia wystawa na jaką sobie pozwalamy. :shake:

Link to comment
Share on other sites

Już jest podana rozpiska ile psów w rasie/płci/klasie ;)

Ja moją Bezę opłacałam w sobotę i nadal widnieje informacja, że nieopłacone - taki tłok że nie wyrabiają z uzupełnaniem, czy powinnam się martwić, że nie doszło na czas? :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='izabela.szczepaniak']I ja sprawdziłam u siebie i u nas poprostu tłok aż 12 szt :-o
A ja mam pyt. bo nie kumam co ma oznaszać w tym systemie płci -7 (tak jest u nas)???[/QUOTE]

12szt. Bordosi???
płci 7 znaczy, że jeżeli zgłosiłaś suczke to bedzie 7 suczek, ale nie w klasie tylko ogólnie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Banshee.']Sprawdziłam właśnie ilość psów... I się przestraszyłam. :-o Tak narzekałam zawsze na pustki w mojej rasie a tu 7 psów... Będzie ciekawie. :smile:[/QUOTE]

[quote name='izabela.szczepaniak']I ja sprawdziłam u siebie i u nas poprostu tłok aż 12 szt :-o
A ja mam pyt. bo nie kumam co ma oznaszać w tym systemie płci -7 (tak jest u nas)???[/QUOTE]


U nas.... 90 sztuk w rasie :crazyeye:
Tyle to jeszcze na raz bernoli nie widziałam, ale będzie czad....... :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...