Jump to content
Dogomania

CACIB Kielce 10-11.11


Banshee.

Recommended Posts

  • Replies 296
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='AnkaW']Wysłałam opłatę 10 października i do tej pory wiszę jako nieopłacona. Czy wy też tak macie??? czy powinnam się martwić, że nie doszły :cool3:

[B]Arnika1[/B] sms poszedł ;)[/QUOTE]
Myślę, że to dziwne i może lepiej zadzwoń do nich. U mnie na drugi dzień już było napisane, że zapłacone

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AnkaW']Wysłałam opłatę 10 października i do tej pory wiszę jako nieopłacona. Czy wy też tak macie??? czy powinnam się martwić, że nie doszły :cool3:

[B]Arnika1[/B] sms poszedł ;)[/QUOTE]

Ja zapłaciłam 12.10. i też mam do tej pory nie zapłacone ale wyświetla mi się inf
[COLOR=#b22222][B]UWAGA ! Informacje o opłatach wprowadzane są do systemu po otrzymaniu wykazów z oddziałów - w chwili obecnej może być brak informacji o dokonanej wpłacie.[/B]
[/COLOR]poczekam do 29 a potem będe dzwonić w razie czego.

[COLOR=#b22222][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='izabela.szczepaniak']Ja zapłaciłam 12.10. i też mam do tej pory nie zapłacone ale wyświetla mi się inf
[COLOR=#b22222][B]UWAGA ! Informacje o opłatach wprowadzane są do systemu po otrzymaniu wykazów z oddziałów - w chwili obecnej może być brak informacji o dokonanej wpłacie.[/B]
[/COLOR]poczekam do 29 a potem będe dzwonić w razie czego.

[/QUOTE]

własnie mam to samo, na wszelki wypadek wysłałam im fax z kopią przelewu i wyjaścieniem, bo w przelewie tytułem napisałam tylko nr zgłoszenia. Poczekam jeszcze i tez zadzwonię.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AnkaW']własnie mam to samo, na wszelki wypadek wysłałam im fax z kopią przelewu i wyjaścieniem, bo w przelewie tytułem napisałam tylko nr zgłoszenia. Poczekam jeszcze i tez zadzwonię.[/QUOTE]

po wysłaniu faxu mój pies widnieje juz jako opłacony :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...