Jump to content
Dogomania

CACIB Kielce 10-11.11


Banshee.

Recommended Posts

  • Replies 296
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Metheora']Szukam transportu na sobotę, jedna osoba plus dwa lub jeden pies.
Najlepiej ze śląska cieszyńskiego ale mogę ostatecznie dojechać gdzieś w okolicy...
i jeszcze pytanko- kto będzie sędziował manchester terriery? nie ma na liście rasy...[/QUOTE]
Hej, jest zatem szansa, że się zobaczymy:)
Bo baski tez sa w sobotę:)
Które Gudzinki chcesz zgłosić?

pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Izabela124.']A możesz opisać mi dojazd komunikacją miejską?[/QUOTE]



niestety nie, nie jestem z Kielc, tylko z własnego doświadczenia wiem - raz szłam z psami na wystawę piechotą i mi starczy a wracałam już miejskim autobusem max 10 minut.... ale numeru nie pamiętam - wsiadłam w cokolwiek byle do centrum

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Izabela124.']A możesz opisać mi dojazd komunikacją miejską?[/QUOTE]

[FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=#000000]Ja spróbuje Ci pomoc.[/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=#000000]Autobusy na wystawę 25, 36,100, 110., kierunek: zakładowa[/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=#000000]Tu masz link do rozkładów jazdy : [url]http://ztm.kielce.pl/rozklady/rozklady/p/p0525.htm[/url][/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=#000000]Jeszcze był autobus typowo Targi Kielce, ale nie wiem czy obecnie kursuje. [/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=#000000]Bilety normalny -2,40 (za psa)[/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=#000000]Bilet ulgowy - 1,20[/COLOR][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kika22'][FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=#000000]Ja spróbuje Ci pomoc.[/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=#000000]Autobusy na wystawę 25, 36,100, 110., kierunek: zakładowa[/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=#000000]Tu masz link do rozkładów jazdy : [URL]http://ztm.kielce.pl/rozklady/rozklady/p/p0525.htm[/URL][/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=#000000]Jeszcze był autobus typowo Targi Kielce, ale nie wiem czy obecnie kursuje. [/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=#000000]Bilety normalny -2,40 (za psa)[/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=#000000]Bilet ulgowy - 1,20[/COLOR][/SIZE][/FONT][/QUOTE]Dzięki wielkie :)

Link to comment
Share on other sites

Wie ktoś może jak na wystawy.net sprawdzić ilość psów w rasie na wystawie? Kiedyś w coś takiego wchodziłam daleko przed wystawieniem listy wystawców i planu sędziowania, a teraz zwyczajnie zapomniałam "pstryczka" i nie wiem jak w to wejść. ;-) A niecierpliwość mnie zżera.. albo to może strach i trema? ;) W końcu pierwszy raz w pośredniej, a mój "maluch" nie był na wystawie od wakacji to zobaczymy czy już na tyle podrósł żeby miał szansę startować o cokolwiek z innymi psami.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Banshee.']Wie ktoś może jak na wystawy.net sprawdzić ilość psów w rasie na wystawie? Kiedyś w coś takiego wchodziłam daleko przed wystawieniem listy wystawców i planu sędziowania, a teraz zwyczajnie zapomniałam "pstryczka" i nie wiem jak w to wejść. ;-) A niecierpliwość mnie zżera.. albo to może strach i trema? ;) W końcu pierwszy raz w pośredniej, a mój "maluch" nie był na wystawie od wakacji to zobaczymy czy już na tyle podrósł żeby miał szansę startować o cokolwiek z innymi psami.[/QUOTE]Niestety niema już takiej funkcji :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...