Jump to content
Dogomania

Dług w lecznicy 5.900 zł,błagam o pomoc,Osoba od 40 lat pomagajaca zwierzetom teraz sama potrzebuje pomocy.


DORA1020

Recommended Posts

Wetka wystawiła kwotę do zapłacenia za pobyt,leczenie kotków zabranych z ulicy,z patologii,uratowanych od śmierci  w ostatniej chwili przez Krytynę 

ta kwota to 4 tys.zł

Krystyna  jest załamana,skąd biedni ludzie,poświęcający całe życie zwierzakom mają wziąć taka kasę

bardzo proszę o pomoc,jeśli ktoś może pomóc będę wdzięczna

Link to comment
Share on other sites

Poproszę konto. 

Dora ja wiem , że ciężko idą takie zbiórki ale jedynym wyjsciem jest zakładanie ich na każde zwierzę które ratujecie . Zawsze trochę się uzbiera.  Może to zabrzmi bardzo źle ale trzeba wstawiać do takich zbiórek zdjęcia tzw. drastyczne bo niestety tylko one poruszają ludzi i mobilizują do wpłacania. Widzę jak to wygląda na FB. Tam bez przerwy są wrzucane takie prośby i te ze zdjęciami  jak napisałam bardzo szybko mają 100 %. 

 

Link to comment
Share on other sites

16 minut temu, mdk8 napisał:

Poproszę konto. 

Dora ja wiem , że ciężko idą takie zbiórki ale jedynym wyjsciem jest zakładanie ich na każde zwierzę które ratujecie . Zawsze trochę się uzbiera.  Może to zabrzmi bardzo źle ale trzeba wstawiać do takich zbiórek zdjęcia tzw. drastyczne bo niestety tylko one poruszają ludzi i mobilizują do wpłacania. Widzę jak to wygląda na FB. Tam bez przerwy są wrzucane takie prośby i te ze zdjęciami  jak napisałam bardzo szybko mają 100 %. 

 

Na fb jest różnie. Ja często rozsyłam po znajomych różne zbiórki gdzie ludzie nie mogą nazbierać. Wydaje mi się, że fundacje mają o wiele  lepiej niż prywatne pojedyncze osoby które są zdane tylko na siebie.

Dora poda numer konta do wetki i aby jej pomóc bo ona jest zapracowana będę wysyłać.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 14.09.2019 o 11:03, terra napisał:

zdjęcie od DORA1020

IMG_0660.jpg.ba2bf46ae09edd0d048e48d9381a8c87.jpg

Jest DS  dla Ferdusia,ale niestety w Katowicach

moja intuicja podpowiada mi że dobry dom

pani juz ma mała koteczkę,adoptowaną ze schroniska,chce dla małej towarzystawa,żeby nie zostawała sama jak pani będzie w pracy

tylko jest jeden problem

Kto odbierze koteczke w Krakowie?

I przetrzyma godzinę lub kilka

pani sama przyjedzie po niego do Krakowa

jeśli juz znajdzie sie taka osoba,będę szukała kogos z Katowic do wizyty

pani na wszystko wyraża zgode,takie procedury przechodziła adoptując kicie ze schroniska

od kilku dni szukała na olx rudaska

ale ogłoszenie Ferdusia było nie wyróżnione,dlatego kotka nie znalazła

po wyróżnieniu ogłoszenie skoczyło wyżej i pani znalazła Ferdusia

szkoda,bo  tydzień temu był transprt bezpośrednio ze Szczebrzeszyna do Katowic

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...