Jump to content
Dogomania

Dług w lecznicy 5.900 zł,błagam o pomoc,Osoba od 40 lat pomagajaca zwierzetom teraz sama potrzebuje pomocy.


DORA1020

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Dziękuję za wsatwienie fotek:)

jeszcze do adopcji została mama maluszków,oby i jej się udało

szkoda,że w lecznicy takie duże koszty pobytu kotków:( Krystyna nie jest w stanie zapłacić za ich pobyt 10tys zł:(

kotki,które ostatnio Krystyna zabrała od patologów sa chore:( jeden maluszek odszedł[*]:(

jedna dorosła kicia jest chora,była przed swietami operowana/ropomacicze/ ale jest stan zdrowia jest zły:(

Krystyna nie radzi sobie z chorymi kotami,praktycznie wsztskie koty zabrane od patologów są chore...a tu brak transportu i pomocy osob wrazliwych/tutaj na miejscu/

wcześniej umieściła w lecznicy i dzięki temu 7 kociaków szczęśliwych w DS

ale co dalej? :(

Link to comment
Share on other sites

Dnia 30.12.2019 o 09:08, DORA1020 napisał:

 

kotki,które ostatnio Krystyna zabrała od patologów sa chore:( jeden maluszek odszedł[*]:(

jedna dorosła kicia jest chora,była przed swietami operowana/ropomacicze/ ale jest stan zdrowia jest zły:(

 

Odeszła:([*] w drodze do weta....:(

Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, Tyś(ka) napisał:

Ile obecnie wynosi dług?

Widziałam zbiórkę na dług, ale w opisie jest, że wynosi nieco ponad 1tys złotych, a nie 6 :(
https://zrzutka.pl/xf8xrr

Mogłabyś udostępniać zbiórkę wsród znajomych na fb.

Dług jest duży. Prosiłam Krystynę aby teraz w nowym roku poprosiła o rozliczenie z lecznicy ponieważ zamierzam zrobić bazarek na dogo na spłatę długu.

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, bakusiowa napisał:

Mogłabyś udostępniać zbiórkę wsród znajomych na fb.

Dług jest duży. Prosiłam Krystynę aby teraz w nowym roku poprosiła o rozliczenie z lecznicy ponieważ zamierzam zrobić bazarek na dogo na spłatę długu.

Udostępniłam już, niestety zobaczyłam, że opis nieaktualny, mniej dramatyczny :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...