Jump to content
Dogomania

Dług w lecznicy 5.900 zł,błagam o pomoc,Osoba od 40 lat pomagajaca zwierzetom teraz sama potrzebuje pomocy.


DORA1020

Recommended Posts

Dzieki za głosy w konkursie, opiekunce bedzie milo :)

A teraz szukamy dobrych domow dla Lucka od Krystyny i szylci w DT u Aliny. Gdybys ktos slyszal o dobrym domku ...

[url]http://alegratka.pl/ogloszenie/mlodziutki-plowy-lucek-21784825.html[/url]
[url]http://alegratka.pl/ogloszenie/mloda-lagodna-i-sliczna-szylka-21821485.html[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ludka']Dzieki za głosy w konkursie, opiekunce bedzie milo :)

A teraz szukamy dobrych domow dla Lucka od Krystyny i szylci w DT u Aliny. Gdybys ktos slyszal o dobrym domku ...

[URL]http://alegratka.pl/ogloszenie/mlodziutki-plowy-lucek-21784825.html[/URL]
[URL]http://alegratka.pl/ogloszenie/mloda-lagodna-i-sliczna-szylka-21821485.html[/URL][/QUOTE]

Dziękuję za ogłoszenia Szylkretki:lol:.

Link to comment
Share on other sites

O matko, jaki strachulec z tej Zuzi. Liluk, tez z nerwow wlasnie zadzwonilam po przeczytaniu Twojej wiadomosci. Sytuacja pod kontrolą, Panstwo są w kontakcie z weterynarzem, podaja wode do picia strzykawką, a jutro najwyzej wizyta u weta.
Jedz, strachulcu, no! :placz:

Edited by ludka
Link to comment
Share on other sites

[quote name='ala123']Dziękuję za ogłoszenia Szylkretki:lol:.[/QUOTE]

Alu, jest spory odzew, ale na razie albo domki wychodzace, albo z innymi kotami itp. Spoko, znajdziemy jej odpowiedni dom. :)
Na ogloszenie Lucka za to zadnego zgloszenia.

Dostalam wiadomosc, ze Zuzia zaczela jesc. Ufff! Siedzi na kanapie i nadstawia sie do miziania ;)

Edited by ludka
Link to comment
Share on other sites

[quote name='ludka']Alu, jest spory odzew, ale na razie albo domki wychodzace, albo z innymi kotami itp. Spoko, znajdziemy jej odpowiedni dom. :)
Na ogloszenie Lucka za to zadnego zgloszenia.

Dostalam wiadomosc, ze Zuzia zaczela jesc. Ufff! Siedzi na kanapie i nadstawia sie do miziania ;)[/QUOTE]


uffff wszyscy się o nią martwili

Link to comment
Share on other sites

Bardzo dobre wiesci z domu Zuzi. Wczoraj juz bylo super, Zuzia sie bawi, przychodzi na mizianki, czeka, gdy Państwo wychodzą :)

Natomiast Bambi z dzialek w Szczebrzeszynie ciagle jest ostrozny w stosunku do ludzi, choc sam sie niezle bawi ;) Jednak 5 miesiecy zycia na dzialkach wymaga wiecej czasu w domu. Na razie minely 3 tygodnie i sa postepy, wiec tez bedzie dobrze.

Link to comment
Share on other sites

Ostatnio często rozmawiam z panią Krystyną i wiem że potrzeba wszystkiego , naprawdę.

Poza tym przydała by się większa pomoc w terenie np.

Czy ktoś mógłby zaoferować pomoc w transporcie kotów do weterynarza? Oczywiście mój maż wozi, ale przy takiej ilości kotów i psów wizyty u weta wychodzą co kilka dni, więc przydałby się jeszcze ktoś.Na kogo może liczyć pani Krystyna?

Potrzebne są też pieniądze na wizyty u weta. Nie chodzi o odpchlenie i odrobaczanie ( gabinet weta dał w piątek tabletki bezpłatnie dla wszystkich kotów) ,ale kilka starszych kotów ma problemy z dziąsłami.Co teraz????
Skąd wziąć pieniądze na leczenie chorób? W tym momencie widzę więc takie problemy:
1) transporty do weta
2) płatności za wizytę

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wiolhelm170']Ostatnio często rozmawiam z panią Krystyną i wiem że potrzeba wszystkiego , naprawdę.

Poza tym przydała by się większa pomoc w terenie np.

Czy ktoś mógłby zaoferować pomoc w transporcie kotów do weterynarza? Oczywiście mój maż wozi, ale przy takiej ilości kotów i psów wizyty u weta wychodzą co kilka dni, więc przydałby się jeszcze ktoś.Na kogo może liczyć pani Krystyna?

Potrzebne są też pieniądze na wizyty u weta. Nie chodzi o odpchlenie i odrobaczanie ( gabinet weta dał w piątek tabletki bezpłatnie dla wszystkich kotów) ,ale kilka starszych kotów ma problemy z dziąsłami.Co teraz????
Skąd wziąć pieniądze na leczenie chorób? W tym momencie widzę więc takie problemy:
1) transporty do weta
2) płatności za wizytę[/QUOTE]
Jeżeli chodzi o pieniądze,to 40zł pozostaje do wykorzystania w gabinecie dr Świątkowskiej oraz ponad 50zł u funi ,która miała tę kasę zostawić też tam,ale niech Krystyna w takim razie zadecyduje.
Pierwsza kwota pochodzi od LocaiBecnio (otrzymałam na konto 50zł,z czego 10zł już wykorzystane w gabinecie na któregoś kota); druga kwota to pozostałość z wpłat na fb na konto BeciLublin (przekazała funi).

Link to comment
Share on other sites

ja chciałabym przypomniec,ze trzeba kotom Krystyny kupic lepsza karme.Z bazarku jest 100zł-to za mało na worek dobrej karmy.TOTW 6,8kg zł w TeleKarmie to 112zł,a Sanabelle(srednia półka,ale polecam)to min.129zł...do 189zł w zalezności od rodzaju jedzenia.To jest podstawa w wyciaganiu tych kotów z tragicznego stanu.Nie ma sensu leczyc kota i karmić go jedzeniem śmieciowym...

Edited by bozenazwisniewa
Link to comment
Share on other sites

[quote name='wiolhelm170']Doczytałam że Funia miała zostawić w gabinecie.Powinno być tam 90 zł?
Ja mam jeszcze 175 zł do wykorzystania ( Liluk i Becia)
Dziękuję za odzew.Już wiem czym dysponujemy.
Pani Krystyna odrobacza koty, Lucek wymiotuje robalami , w kupach też robale.[/QUOTE]

to moze Lucka trzeba też do weta? KAsiu, mogłabyś rzucić okiem na niego? bo moze on się fatalnie czuje, moze jakaś kroplówka potrzebna, najlepeij, żeby jednak wetki podjechały, byłby oglad tej sytuacji, może się zgodzą...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wiolhelm170']To może Funia przekazałaby te pieniądze pani, która ma 100 zł na karmę?

Tak dzisiaj jedziemy do weta z 2 kotami ( Pani Krystyna zdecyduje jakimi) Relacja wieczorem .[/QUOTE]
Te pieniądze ludzie na fb wpłacali na odrobaczenie kotów i psów porządnym preparatem,przede wszystkim od tasiemca,bo zwierzęta miały kontakt z Bartusiem.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...