Jump to content
Dogomania

Tropik z Osięcin jest szansa na lepsze życie - potrzebne deklaracje jednorazowe


sonia1974

Recommended Posts

[quote name='missiaa']przecież zaglądam. Pytam po raz 3 zrobiłyście im wydarzenie na Facebooku... ze zdjęciami i jakimś konkretnym wyczerpującym opisem?
Próbuję ogarnąć kilka wątków, zrobiłyście ten watek, więc działajcie. Ile jest osób na tym wątku 3-4? tu jest cisza- jak mają sypać się propozycję jak prawie nikogo tu nie ma.
Te psiaki nie są rozgłośnione. Mają jakieś ogłoszenia (moze akurat ktos jakby o nich przeczytał, ze mają być uśpione to by je przygarnął)?Ale jak ma ktoś przeczytać o tym skoro, informacje o nich są tylko tu. Jest organizowany na nich bazarek? chociażby cegiełkowy jeśli nie macie fantów, żeby zbierać pieniądze na hotelik?
Znacie sprawę najlepiej i siedzicie tu na wątku i czekacie, aż ktoś wpadnie i zrobi za was ogłoszenia, znajdzie im dom, zawiezie na miejsce? Kto ma im napisać tekst do ogłoszeń, zrobić wydarzenie na FB. Wy wiecie o nich najwięcej, znacie najświeższe informacje.
Prześlijcie mi dokładny opis psiaków(do ogłoszeń) i zdjęcia (osoba która może to zrobić niech napisze do mnie PW- wyślę jej mój e-mail). Spróbujemy je porozgłaszać. Jest już dużo za późno i czasu jest mało, ale nie zaszkodzi. I może ktoś porozsyła zaproszenia na wątek?[/QUOTE]

[quote name='sdal2']Ogłaszane sa na 50 stronach , na fejsbuku ja sie nie znam , dla mnie wstawienie nawet tutaj zdjęc to jest problem, zdjęcia i opisy ma sonia[/QUOTE]


missiaa tak naprawdę ma racje, mały jest tu ruch, to b. niekorzystne dla psiaka..
zdjecia mozemy wstawic, wyslij na email: [email][email protected][/email]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 822
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Sdal działa w tej sprawie ale szczegółu ja nie znam , psiaki mają się dobrze nadal są u brata zmarłej .Mamy duże kłopoty z gminą Osięciny a raczej urzędnikami tam pracującymi .Domagam się sterylki bezdomnej suki a oni albo do kojca gminnego każą przyprowadzić albo wciskają mi że swoje suki chce za gminne pieniądze sterylizować .Ręce opadają ...

Link to comment
Share on other sites

Zgłosiłam sprawę do Toz może coś poradzą, postraszą ich, spytają o plan przeciwdziałania bezdomności zwierząt .Ja na nich sił już nie mam .Chodzą plotki że ktoś wywozi albo zabija bezdomne zwierzaki ale dowodów nie mamy .Zgłosiłam sunie nr.1 ( pierwszy post) i ślad po niej zaginął z Perełką już nie ryzykowałam tylko zabraliśmy ją z posesji do DT bez powiadamiania gminy .

Link to comment
Share on other sites

Niestety większość gmin reaguje w ten sposób, że robia wszystko żeby tylko nie płacić za bezdomnego psa, soni powiedzieli jak chciała zgłosic bezdomna sunie do sterylizacji że chce cos ugrac dla siebie. Ja pracuje w lecznicy i szef ma podpisana umowe na opieke nad bezdomnymi zwierzetami z 3 gminami, jak do tej pory żadna sie nie zgłosiła żeby wysterylizowac jakąs suczke, wykastrować psa itp. , a nie wierze że nie maja psów bezdomnych, trzymajcie kciuki za bliźniaki, bo może znajdzie sie dla nich miejsce, ale nie moge nic więcej powiedzieć.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sonia1974']Sdal działa w tej sprawie ale szczegółu ja nie znam , psiaki mają się dobrze nadal są u brata zmarłej .Mamy duże kłopoty z gminą Osięciny a raczej urzędnikami tam pracującymi .Domagam się sterylki bezdomnej suki a oni albo do kojca gminnego każą przyprowadzić albo wciskają mi że swoje suki chce za gminne pieniądze sterylizować .Ręce opadają ...[/QUOTE]
To niestety Soniu przypadłość naszych rodaków: jak widzą, że robisz coś społecznie, to na pewno masz w tym własny, pieniężny interes. Rzeczywiście ręce opadają. Ale czy możemy zaprzestać działań? :roll: Czasami jest ciężko...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='missiaa']dobrze rozumiem? bliźniaki już bezpieczne?[/QUOTE]

mamy miejsce dla nich ale opowie wszystko Sdal

jeszcze Tropik zastał z tych największych bid Osięcińskich ale to kwestia czasu będą następne ,w piątek dowiedziałam się że kiedyś Tropik był poparzony przez jakiegoś dobrego człowieka :angryy:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sonia1974'] jeszcze Tropik zastał z tych największych bid Osięcińskich ale to kwestia czasu będą następne ,w piątek dowiedziałam się że kiedyś Tropik był poparzony przez jakiegoś dobrego człowieka :angryy:[/QUOTE]

Ten pies mi spać nie daje :( Cioteczka mari 23 coś dla niego miała... Ja się dorzucę do jakiś kosztów paliwa w razie potrzeby, tylko niech on znajdzie jakaś bezpieczną przystań.
Wiem że się uparłam, ale nic na to nie poradzę :(

Link to comment
Share on other sites

[B][U]malutkiej bez ogonka [/U][/B] nie znaleźliśmy , szukałam jej z TZ ale jak kamień w wodę , boję się że jednak ją załatwili :-( darować sobie nie mogę że jej do domu nie zabrałam ale do pks nie wpuścili by nas bez książeczki
[B][U]tropik [/U][/B] mam nadzieję że też wywinie się cało dzięki cioteczce Mari 23 , oczywiście na paliwo też dołożę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='maarit']Ten pies mi spać nie daje :( Cioteczka mari 23 coś dla niego miała... Ja się dorzucę do jakiś kosztów paliwa w razie potrzeby, tylko niech on znajdzie jakaś bezpieczną przystań.
Wiem że się uparłam, ale nic na to nie poradzę :([/QUOTE]

DT dla niego "zarezerwowany"

Link to comment
Share on other sites

Bliźniaczki już bezpieczne w najlepszym schronisku , jakie mogłabym sobie wymarzyc, wiadomo że lepszy dom , ale na razie one muszą się oswoic z ludzmi , bo sa bardzo bojaźliwe i nikt ich nie adoptuje, w samochodzie strasznie się bały, ale leżały grzecznie , teraz pozostaje nam je ogłaszac jak już będa gotowe do adopcji, bo o to prosił mnie kierownik schroniska , wspaniały facet.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sonia1974']Oj biedulki kochane :shake:. Sdal a wyprawkę dla bliźniaków zabrałaś.[/QUOTE]

tak kupiłam im karme 20 kg. , dałam swoje legowisko i zostawiłam obroże i smycze, chociaz , chcieli mi oddać, ale powiedziałam że im sie bardziej przyda, pieski dostały juz imiona brązowy to Bliźniak, a czarny to Bilbo, pan kierownik przesłał mi juz mpare zdjęć na mejla, ale na razie na ogłaszanie za wczesnie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sdal2']tak kupiłam im karme 20 kg. , dałam swoje legowisko i zostawiłam obroże i smycze, chociaz , chcieli mi oddać, ale powiedziałam że im sie bardziej przyda, pieski dostały juz imiona brązowy to Bliźniak, a czarny to Bilbo, pan kierownik przesłał mi juz mpare zdjęć na mejla, ale na razie na ogłaszanie za wczesnie.[/QUOTE]

To dobrze że imiona mają , ten Pan Kierownik to chyba super facet że tak na bieżąco wieści przekazuje i jeszcze zdjęcia wysłał .


Prześlij mi na pocztę zdjęcia to wstawię tutaj żeby Dogociotki zobaczyły Blizniaka i Bilbo

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...