Jump to content
Dogomania

Tropik z Osięcin jest szansa na lepsze życie - potrzebne deklaracje jednorazowe


sonia1974

Recommended Posts

Poratujcie....
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/238864-Stary-chudy-bez-oka-dziadziu%C5%9B-potrzebuje-pomocy-na-ju%C5%BC%21%21%21?p=20298731#post20298731"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/238864-Stary-chudy-bez-oka-dziadziu%C5%9B-potrzebuje-pomocy-na-ju%C5%BC!!!?p=20298731#post20298731[/URL]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 822
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Rozmawiałam przed chwilą z Sdal ma zepsuty komputer więc ja będę przekazywać wieści i niestety mam same złe
[B]TROPIK MA PRAWDOPODOBNIE ZŁAMANĄ ŁAPĘ BO PISZCZY I NOSI JĄ W GÓRZE [/B]gdzieś w okolicy suczka ma cieczkę i chmarami psy latają jest duże prawdopodobieństwo że "dobry " człowiek potraktował tropika jakimś przedmiotem lub kopem bo śladów od pogryzienia nie widać.
Jeżeli jest to złamanie to musimy uzbierać więcej pieniędzy , bardzo Was proszę pomóżcie nam jeszcze raz .Teraz weszłam na chwilę ale jak wrócę powysyłam nr. konta cioteczką które chciały jeszcze coś wpłacić .

Druga sprawa to sunia o której pisałam wcześnie też znikła a była zgłoszona do gminy ???????????????????????
stało się tak samo jak z tą maleńką sunią bez ogonka znikła jednej nocy
Natomiast ten wyżłowaty pies ciągle biega po wsi jego jeszcze nie zgłaszałyśmy i zgłaszać nie będziemy tylko złapiemy zrobimy zdjęcia i dopiero odprowadzimy do gminy .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wiedźma']Soniu, weź tę moją drugą bazarkową wpłatę na biedaka.[/QUOTE]



Bardzo Ci dziękuję , sprawa się pokomplikowała i Tropik teraz cierpi ale już niedługo .
zapisuję Ci 20 zł rozliczeniu Tropika , dzięki

[B][SIZE=4][FONT=comic sans ms]rozliczenie kasy Tropika
kundelkowa skarbonka- 200zł[COLOR=#ff0000] na koncie [/COLOR]
sonia1974- 40 zł [COLOR=#ff0000]na koncie [/COLOR]
maarit - 30 zł+ 120 zł [COLOR=#ff0000]na koncie 150zł[/COLOR]
czarna kafka - 20 zł [COLOR=#ff0000]na koncie [/COLOR]
monika083 - 20 zł [COLOR=#ff0000]na koncie 30 zł[/COLOR]
anettta -.....?
jo37 - 20zł [COLOR=#ff0000]na koncie [/COLOR]
wujek&ciocia - 30 zł [COLOR=#ff0000]na koncie [/COLOR]
caryca 26 - 10 zł [COLOR=#ff0000]na koncie [/COLOR]
p.Renata T.........- 100 zł [COLOR=#ff0000]na koncie
[/COLOR]ada i fanta - 20 zł [/FONT][/SIZE][B][SIZE=4][FONT=comic sans ms][COLOR=#ff0000]na koncie[/COLOR][/FONT][/SIZE][B][SIZE=4][FONT=comic sans ms]
ewu -30zł [/FONT][/SIZE][B][SIZE=4][FONT=comic sans ms][COLOR=#ff0000]na koncie
[/COLOR][/FONT][/SIZE][B][SIZE=4][FONT=comic sans ms]wiedźma - 20 zł [COLOR=#ff0000]na koncie
[/COLOR]ceris- 30 zł [COLOR=#ff0000]na koncie
[/COLOR]mikaga - 30 zł [COLOR=#ff0000][/COLOR][COLOR=#ff0000]na koncie [/COLOR]

deklaracji razem 690 zł [COLOR=#ff0000]na koncie razem 730[/COLOR][COLOR=#ff0000] zł[/COLOR][/FONT][/SIZE][/B][/B][/B][/B][/B]

Edited by sonia1974
Link to comment
Share on other sites

[quote name='sonia1974']ciotka Sdal pali się na zielono więc zaraz pewnie coś nam napisze o Tropiku - komputer ożył ?????????[/QUOTE]

No witam , nareszcie komp działa, natomiast co do Tropika na razie nie wiem nic więcej od tego co wcześniej napisała sonia. , jak się czegos dowiem więcej to dam znac.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='abra43']Sonia napisałam do ciebie na PW i maila napisz czy dostałaś,że też biedakowi musiało sie to jeszcze przytrafić jacy ludzie są żli,wet.go obejrzy i bedzie dobrze pomoc otrzyma.[/QUOTE]


tak odebrałam pw na dogo ale maile nie mogę odebrać bo serwer na wirtualne nie działa
bardzo dziękuje za pomoc Tropikowi tam na miejscu

Link to comment
Share on other sites

No Tropik już jedzie do schroniska, akcja przebiegła bardzo sprawnie, pani która go karmiła przez 5 lat, podała mu o 6.30 "ostatni" posiłek nafaszerowany relanium, a że było rano Tropik nie wychodził jeszcze z budy, siedziała tam przez godzine i pilnowała żeby nie wyszedł , kiedy podjechaliśmy z panem kierownikiem, założono mu pętlę i wyciągnięto z budy, zrobiłam pare zdjęc, ale ja nie umiem wstawiac, więc poprosze sonie żeby to zrobiła. Psiak został opatulony kocami i umieszczony w samochodzie w klatce, od razu ma pojechac do weta zeby zobaczył co z ta nózką, jak cos więcej będę wiedziała to dam znać.

Link to comment
Share on other sites

Cieszę się, że Tropik już nie będzie bezdomny, że zobaczą co z łapą... jednak jednocześnie zawsze mi smutno, gdy pies trafia do schroniska. Wiem, wiem, czasem to jedyne wyjście. Sama miałam podobny przypadek.
Ślę podziękowania [B]wszystkim[/B] osobom, które zaangażowały się w pomoc Tropikowi. Może ze schroniska z czasem uda się mu wydostać?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sdal2']No Tropik już jedzie do schroniska, akcja przebiegła bardzo sprawnie, pani która go karmiła przez 5 lat, podała mu o 6.30 "ostatni" posiłek nafaszerowany relanium, a że było rano Tropik nie wychodził jeszcze z budy, siedziała tam przez godzine i pilnowała żeby nie wyszedł , kiedy podjechaliśmy z panem kierownikiem, założono mu pętlę i wyciągnięto z budy, zrobiłam pare zdjęc, ale ja nie umiem wstawiac, więc poprosze sonie żeby to zrobiła. Psiak został opatulony kocami i umieszczony w samochodzie w klatce, od razu ma pojechac do weta zeby zobaczył co z ta nózką, jak cos więcej będę wiedziała to dam znać.[/QUOTE]
:cunao: Brawo

Link to comment
Share on other sites

Nie mam dobrych wiesci jesli chodz o noge Tropika, czeka go powazna operacja.RTG pokazało że piesek ma zerwane wiązadła w stawie kolanowym, duże przesunięcie kości udowej, oraz przesunięcie rzepki do góry. O powodzeniu operacji decyduje w którym miejscu nastapiło zerwanie ścięgna, bo moze do końca juz kulec, wet go okreslił na 8 lat , jest podobno bardzo przytulasny. Ma jeszcze pękniętą kość w dolnej częsci stopy, ale to podobno juz stało się wczesniej. Tropik co do tego kolana to albo sam włożył noge w cos co mu pogruchotało kości, albo ktoś go tak urządził. Operacja w srode o 10.00 , więc gorąca prośba, o zebranie jeszcze troszke pieniązków, gdyz nie będzie to tani zabieg, kierownik nie chce mówić o pieniązkach , ale nie zostawiajmy go samego z takimi kosztami, gdyz i tak wiele nam pomógł przyjmując do siebie Tropika.

Link to comment
Share on other sites

Jak dobrze,że udało się biedaka złapać,biedny,że też musiał sobie te łapkę tak urządzić ale zrobia wszystko,żeby było dobrze juz kierownik o to zadba.Ceris a ciebie zapraszam do naszego schroniska nie jeden pies tak w domu niema jak te w schronisku cioteczki były w schronisku to wiedzą jak tam wygląda i jaka jest opieka.:ylsuper::ylsuper:Sonia podaj mi numer konta to się dorzucę a w wolnej chwili go odwiedzę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='abra43']Jak dobrze,że udało się biedaka złapać,biedny,że też musiał sobie te łapkę tak urządzić ale zrobia wszystko,żeby było dobrze juz kierownik o to zadba.Ceris a ciebie zapraszam do naszego schroniska nie jeden pies tak w domu niema jak te w schronisku cioteczki były w schronisku to wiedzą jak tam wygląda i jaka jest opieka.:ylsuper::ylsuper:Sonia podaj mi numer konta to się dorzucę a w wolnej chwili go odwiedzę.[/QUOTE]
Abra dziękuję za informacje. Cieszę się, że Wasze schronisko jest porządne. Ja po prostu zrobiłam się nadwrażliwa na krzywdę zwierząt i ludzi. Widziałam już psie umieralnie i ludzką nędzę. Myślę, że Tropika ktoś zwyczajnie porządnie kopnął lub inaczej wyraził swoją "sympatię" wobec tego biedaka.
Pozdrawiam ciepło i z nadzieją, że Tropik będzie zdrów.

Link to comment
Share on other sites

Jestem już i płakać się chce nad Tropikiem i psimi bidami w Osięcinach .
Zaraz idę na konto sprawdzić wpłaty i to co jest wysyłam do p.Mariusza dalej będziemy zbierać [COLOR=#b22222][B][U]BARDZO DZIĘKUJEMY PANU MARIUSZOWI ZA RATOWANIE TROPIKA [/U][/B][/COLOR]:Rose:[U][COLOR=#b22222][B]GDYBY POŁOWA LUDZI MIAŁA TAKIE SERCE NA DŁONI JAK ON MNIEJ TYCH TRAGEDII BYŁOBY NA DOGO .
[/B][/COLOR][/U]

Link to comment
Share on other sites

Tropik na pewno grzeje biedak dooopkę w szpitalu na pewno dostał zastrzyk przeciwbólowy,jedzenie i spi w cieple,w środę cioteczki trzymajmy kciuki i prosmy św.Franusia o zdrowie dla Tropika- Sonia pamiętaj o koncie na PW koło pierwszego cos tam dorzucę dla niego.:modla::modla::modla::kciuki::kciuki:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...